Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Sklep internetowy

34 minut temu

Biznes

38 minut temu

tabernakula sklep

57 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

04 gru 2011 - 21:07:40

Cytat
Kayleigh
Nie przestali jej produkować, bo za granicą jest dostępna.Sprawdźcie zagraniczne drogerii i na ebayu.

na ebayu nie ma...

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 13:35:37

Ja też jestem fanką szarej pumy. Niestety temat ostatnio nieosiągalny. Koleżanka poleciła mi zamiennik o nazwie pantera paris avenue, pachnie prawie tak dobrze jak puma i dosyć trwały. Kupiłam taki zamiennik bo niedawno dałam się nabrać na tester pumy z allegro który okazał się drogą podróbą, o czym przestrzegam

niezweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 2/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 13:44:43

o ile chodzi o tą pumę, o której myślę (nie wyświetla się zdjęcie) to w Tesco są takie zapachy For New i For New You pachnie podobnie według mnie.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 15:47:45

Próbowałam kilka zamienników szarej pumy i wszystkie pachniały zwykłą cytryną, te z Tesco też. Jedyne które mają podobną nutę do pumy to pantera, poza tym dosyć trwałe

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2012 - 15:50:17

aj nie widac foto

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

26 sty 2012 - 23:43:26

cześć dziewczyny, ja ostatnio przejechałam się na podróbce z allegro -
Christopher Dark E puna, totalny niewypał, na kilometr zalatuje alkoholem i lekko cytryną :/ także przestrzegam

chciałam zapytać o perfumy, które podałyście wyżej: pantera paris avenue
- to są te? -->
http://edp24.pl/index.php?p319,paris-avenue-pantera-szara-perfumy-50ml

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

30 sty 2012 - 20:55:36

I LOVE PUMA SZARA serce

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 lut 2012 - 19:16:57

Ja tu kupowałam panterę http://edp24.pl/index.php?p319,paris-avenue-pantera-szara-perfumy-50ml kupiłam też na prezenty jeszcze kilka zapachów i dostałam w promocji gratisa - krem shiseido .
Często od nich kupuję perfumy, zapachy super i trwałe, cena też dobra. Na pewno sa lepsze od perfum z FM które są drogie i tak sobie pachną

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 kwi 2012 - 07:04:41

Tez miałam fioła na punkcie szarej Pumy,szukałam zamienników,na allegro jest Christopher Dark nazwa "e'puna",przypomina troche nasza kochana Pumkę,mozna tez znalezc zaminniki na stronach z perfumami,on linetzw.perfumy aternatywne-zawsze to coś ;]]

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

26 kwi 2012 - 14:16:38

e-puny nie polecam bo śmierdzi, ten zapach pachnie samą cytryną i w ogóle nie przypomina pumy, próbowałam go na bazarze. Zgadzam sie z powyższymi postami że idealnie do pumy pachnie Panthera szara z paris avenue. Nie spodziewałam się po zapachu niczego szczególnego ale dałam się namówić i zaskok - pachnie pumą ! cena do przyjecia, 10x mniej niz za oryginał :) Kupiłam to w sklepie edp24.pl

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 cze 2012 - 18:50:21

ja właśnie otrzymałam swoją szarą panterę z edp24.pl - zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami i jest ok, zapach trwały, długo utrzymuje się na skórze. Do tego dostałam spory pakiet próbek AA :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 21:44 przez kiqi.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

13 cze 2012 - 18:52:18

a poza tym, zawsze można popytać znajomych za granicą i poprosić aby nam kupili :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-13 18:54 przez kiqi.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

22 cze 2012 - 19:58:47

A dla mnie zapach pantera odpowiada, nuta ta sama i jest trwały. Kupiłam niedawno kolejny raz 2 flakony i jestem zadowolona, razem z perfumami dostałam w gratisie krem AA Prestige :) Chciałam ostatnio zakupić pumkę z allegro ale najtańsza buteleczka 30ml to z przesyłką 150zł, a do tego sprzedawca nie ma oryginalnych pudełek... Prawda chyba jest taka że szarą pume wycofano z produkcji i oryginalnej raczej się już nie kupi.

Re: Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

23 cze 2012 - 13:33:07

Na ebayu można zakupić pumę za około 36$ ale jeśli doliczyć do tego przesyłkę, ewentualny podatek 23% na granicy to cena wychodzi mało atrakcyjnie. Kiedyś z Hong Kongu zamówiłam kilka perfumików i po dwóch tygodniach przyszło do domu pismo, że muszę zapłacić podatek od zamówionego towaru z zagranicy. Kiedys kupiłam w niezłej cenie pume na allegro ale potem miałam wątpliwości czy to ten sam zapach.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 13:40 przez blondiiii25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CK