Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:45:42

czy ktoras uzywa tych perfum i moze polecic? jak dolugo sie trzymaja bo chcialam sobie zamowic

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:47:36

hmm uzywalam go jakis czas temu , zapach wg mnie ladny ale wiadomo kazdy ma inny gust , ale utrzymywal sie dosc dlugo :)

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:48:42

ja mam te perfumy i sa ok trzymaja sie dosc dlugo , jest to swietny zapach na lato . tylko pamietaj by nie lac na siebie 1/2 butli tylko dlatego ze na sobie perfum juz nie czujesz , co jest czesta przypadloscia dzisiejszych dziewczat ze nie widac a czuc ;/

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:52:26

moja kuzynka ma ale podroby i mi sie podoba ten zapach lecz nie wiem jak dlugo sie trzyma i wlasnie jak jest mocny bo ja bardzo lubie jak dlugo sie trzymaja i mocno poachna ze jak rpzechodze kolo kogos zbey ten ktos czul poprostu lubie mocny i trwaly zapach i chce sobie zamowic nas allegro bo sa po 100 pare zlotych

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:55:10

Cytat
moniulka175
moja kuzynka ma ale podroby i mi sie podoba ten zapach lecz nie wiem jak dlugo sie trzyma i wlasnie jak jest mocny bo ja bardzo lubie jak dlugo sie trzymaja i mocno poachna ze jak rpzechodze kolo kogos zbey ten ktos czul poprostu lubie mocny i trwaly zapach i chce sobie zamowic nas allegro bo sa po 100 pare zlotych

Zamawiaj ;) Ten zapach jest dla Ciebie, są bardzo trwałe.

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:55:38

zapach swietny utrzymuje sie w miare dlugo bo dosc dobra firma tylko nie zamawiaj perfum przez neta bo to nigdy nie wiadomo!

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:56:52

super dziewczynki to sobie zamowie;) a powiedzcie mi jakie miejsca perfumujecie zeby zapach sie trzymal i bylo go czuc ja czytalam w ogole ze bluzki nie powinno sie psikac tlyko cialo i zeby perfumy trzymac w lodowce slyszalyscie moze albo tak robicie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.866

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 18:59:54

Posiadam te perfumy i mogę śmiało polecić :)
Jak ktoś wyżej wspomniał - na lato idealne, a zapach utrzymuje się długo :)

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 19:01:34

moja siorka używała i podobno są boskie. Bardzo długo się trzymają i każdy jej mówił że ślicznie pachnie :)

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 19:04:37

ja tez mam te perfumki i jestem zadowolona :)

davidoff cool water wave

30 maj 2010 - 19:07:36

Cytat
moniulka175
moja kuzynka ma ale podroby i mi sie podoba ten zapach lecz nie wiem jak dlugo sie trzyma i wlasnie jak jest mocny bo ja bardzo lubie jak dlugo sie trzymaja i mocno poachna ze jak rpzechodze kolo kogos zbey ten ktos czul poprostu lubie mocny i trwaly zapach i chce sobie zamowic nas allegro bo sa po 100 pare zlotych
skoro lubisz by cie nie widzieli a juz czuli to coz ... moze zainwestuj w palome picasso ;)
Cytat
moniulka175
super dziewczynki to sobie zamowie;) a powiedzcie mi jakie miejsca perfumujecie zeby zapach sie trzymal i bylo go czuc ja czytalam w ogole ze bluzki nie powinno sie psikac tlyko cialo i zeby perfumy trzymac w lodowce slyszalyscie moze albo tak robicie?
perfumujemy czesci ciala gdzie poprzez cieplo uwalniany jest zapach czyli za uszami , kark , w zgieciach rak i nog , nadgarstki , mozna tez dac troche na wlosy i to wystarczy by pachniec



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-30 19:10 przez agata74.

davidoff cool water wave

20 cze 2010 - 18:07:27

zapraszam do mnie na licytacje perfum z moich ofert na szafie <moderacja> ZAPRASZAM:)
Proszę nie zamieszczac linków na forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-26 19:28 przez moderator.

davidoff cool water wave

12 lip 2010 - 16:29:31

Potwierdzam, zapach jest bardzo fajny, mnie osobiście przypadł do gustu, bo lubię takie kompozycje. Z trwałością też jest nieźle, bo utrzymują się cały dzień.

zweryfikowana
Posty: 1.797
Ostrzeżenia: 1/5

davidoff cool water wave

12 lip 2010 - 16:31:06

ja posiadam oryginalne i według mnie zapach nie jest intesywny. Ja też lubie mocne zapachy, ale ten nie przypadł mi do gustu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najbardziej trwałe perfumy