Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY TO ORYGINAŁ ??

16 lis 2009 - 16:58:59

Chcę kupic chłopakowi zieloną Lacoste. Ale mam pytanie: czy to jest oryginał?

Wydaje mi się, że oryginalne pudełko się tak nie świeci i jest w takie jasnozielone paski...

Czy mam rację?? Czy pudełko nie ma znaczenia??
Bo napisy są chyba identyczne, flakonik nie wiem jak wygląda, bo jest zafoliowane...



CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:16:19

Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:20:29

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
Co ty wypisujesz??Jakie LA COSTE?Napis jest jak najbardziej ok

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:22:55

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.

Haa.. nie moge? Kupowałaś kiedyś jakiekolwiek perfumy z Lacoste'a ? ;] widać, że sie nie znasz. Nazwa marki jest JAK NAJBARDZIEJ ORYGINALNA!!! Ludzie!! Jeśli nie wiecie, to po co gadacie bzdury ??

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:23:35

napis jest prawidlowy!!!co do pudelka to sie nie wypowiem,bo sie nie znam

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:24:27

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.

widać jakich mamy ekspertów na szafie^^ LACOSTE. swoją drogą, jak kupowałaś je legalnie, w sprawdzonym źródle to raczej, że są oryginalne.

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:24:44

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.

Od kiedy Lacoste piszę się odobno?! ;|
Ale pudelko chyba jest nieprawidłowe,orginał ma chyba takie jakby paski.
Ale może sprawdz na stronie Lacosty

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:28:19

podroba widac na kilometr ale jak to dla faceta to on pewnie sie nie pokapuje

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:29:42

Słabe zdjęcia żeby tak ocenić

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:30:13

Podróbki zazwyczaj mają pudełko identyczne, flakonik jest tylko gorszej jakości z defektami i zapach słabszy bądź nieco inny
więc ... powodzenia..:P

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:31:01

A skąd te perfumy z all?
A co to jest??edt?woda po goleniu?bo jest 7 rodzajów opakowań tego zapachu,a na fotach nie widzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-02 18:32 przez marta9494.

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:34:01

tylko oryginal w realu może wygladc dokladnie jak ta niby podróbka.. takż nie wiadomo ;P

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:36:23

Cytat
Viviene
tylko oryginal w realu może wygladc dokladnie jak ta niby podróbka.. takż nie wiadomo ;P
Ale są różne z tej linii zapachowej i dlatego pytam jaka pojemność i co to?edt,woda po goleniu?

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

CZY TO ORYGINAŁ ??

02 gru 2009 - 18:40:32

Cytat
Hexeee25
Jest to podróbka. Przede wszystkim napis powinien być "La coste" (pisane oddzielnie), poza tym kolor pudełka jest nieprawidłowy.
hahaha taaa jasne ! xd Uwielbiam jak ktoś za wszelką cenę chce udawać że się na czymś zna :D Co do prefumu to moim zdaniem normalne pudełeczko ... napisz w jakiej cenie ten perfum to lepiej będzie ocenić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lacoste zielone męskie ?