Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

18 minut temu

Budowa domu

23 minut temu

Projekt wnętrza

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

Po nalozeniu bazy i lekieru utwardzam 60s nadal warstwa sie lepi utwardzam 2 min i to samo, przecieram klinerem zastyga, ale na waciku widac ze jest kolor lakieru tak jakby nie utwardzilo sie. Dodam ze mam lakiery baze i top z neo nail wiec tez raczej nie wina lakierow. czytalam ze powinno w 30 s sie utwardzic juz. moja lampa to sun 9SE 36W Pomozcie

Jeżeli lampa jest LED to utwardzasz 30s, ale normalne kolory. Kolory mocno napigmentowane lepiej utwardzać na 60s (czarny, biały, granat itp). Cieńsze warstwy nakładaj - lepiej nałożyć 3 cienkie niż 2 grube. Jeżeli warstwy są zbyt grube to lakier nie utwardzi się prawidłowo. Czasem zdarza się, że na waciku zostaje kolor - jeżeli jest go odrobinę to nie ma się czym martwić. Wszystkie lakiery mają "lepkę warstwę" jest to warstwa dyspersyjna, która wiąże ze sobą poszczególne warstwy lub służy do aplikowania np. pyłku syrenki:)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Może masz po prostu słabej jakości lakier, który nie chce się utwardzić. Możesz też spróbować, z inną lampą, ale myślę że to wina lakieru. Kup na próbę jedną hybrydę z Makear i sprawdź czy to wina lampy :) Makear bardzo dobrze się utwardza więc możesz przetestować lampę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Już nie chodzę do kosmetyczki!