Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plama na paznokciu

11 cze 2017 - 14:28:22

Wczoraj uszkodził mi się paznokieć żelowy, odpadł gdy zapinałam portfel. Zaniepokoiło mnie to co jest pod naturalną płytką paznokcia. Paznokieć wygłąda jakbym się zakuła, uderzyła, gdy dotykam to boli. W sobotę mam wizytę u kosmetyczki i zastanawiam się czy jej nie odwołać. Paznokcie robię w salonie od prawie roku.



Plama na paznokciu

11 cze 2017 - 15:20:09

myślę że powinnaś odpuścić.
poczekać jak ten kawałek odrośnie
nie wiadomo skąd to jest , albo udaj się do salonu tam lekarka ci powie co to jest skoro się nie uderzyłaś to dziwne?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Plama na paznokciu

11 cze 2017 - 15:30:42

Podobnie jak post wyżej, uważam, że powinnaś odpuścić wizytę u kosmetyczki. Paznokieć wygląda na chory więc nie ma co ładować na niego "żelu", bo istnieje ryzyko, że trzymać się nie będzie, a jeszcze do tego jak boli to lepiej odpuścić.

Plama na paznokciu

11 cze 2017 - 16:16:02

Zdecydowanie powinnaś odpuścić sobie na jakiś czas robienie paznokci żelowych..Miałam to samo i to na wszystkich paznokciach. U mnie spowodowane to było uczuleniem na konkretny lakier hybrydowy..Bardzo długi czas zajęło mi wyleczenie paznokci; jakieś 2-3 miesiące, więc naprawdę warto, bo często zdarza się tak, że paznokcie po żelach, czy hybrydach są osłabione i dochodzi do takiej sytuacji.Radziłabym pozwolić odpocząć Twoim paznokciom od takich zabiegów przynajmniej na jakiś czas.
Pozdrawiam

Plama na paznokciu

14 cze 2017 - 13:28:42

Nie wygląda to ciekawie...nie widać dokładnie jakiego koloru jest plama, ale jeżeli jest zielona to to może być bateria. Dermatolog a nie kosmetyczka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ta lampa bedzie dobra?