Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

witam
planuje kupic moja pierwsza lampe do hybryd, ale niestety wybor jest tak duzy ze mam z tym problem. Nie wiem kompletnie jaka bedzie odpowiednia, chce ja kupic do malowania wlasnego w domu tylko dla siebie. Jaka bedzie lepsza UV led (mostek)? <moderacja-spam> Co myslicie o takiej lampie? razem z takimi zwyklymi lakierami z allegro po 7 zl? dadza rade? Taki caly zestaw laiery plus ta lamoa kosztuje 100 zl



(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:20 przez sloneczko199.

Radzę,malować paznokcie zwykłymi lakierami ,lakiery hybrydowe są rakotwórcze,nikt o tym nie mówi,zobaczysz sama za parę lat .....formaldehyd,to jest najgorsze swinstwo w lakierach,to kwas chemiczny,kwas mrówkowy, który przedostaje się do organizmu i później następują konsekwencje zdrowotne. Poczytaj o tym,następnie lampy są bardzo szkodliwe ,z biegiem czasu przekonasz się sama.Toulen jest bardzo szkodliwy w lakierach,tego ci nikt nie powie,z tego są zyski jak i firmy które te lakiery produkcja tak i zysk mają dziewczyny które je wykonują. Wiem,że takie paznokcie to wygoda,i ładny wygląd paznokcia.....a zdrowie????powodzenia

Ja używam hybryd od długiego czasu i nie narzekam!
W chwili obecnej mam tzw. lampę mostek led i UV taką jak pokazałaś i jestem mega zadowolona!

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

ja miałam tą różową ale okazała się dziadowska, strzeliła mi po włączeniu do prądu i zaczęła się jarać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mozecie doradzic? co wybrac?