Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hybrydy

21 lis 2016 - 23:17:06

Hej. Pytanie do Pań które mają hybrydy. Pracuję na kuchni, czy hybrydy wytrzymają? Nie będą się kruszyć i gubić lakieru? ;) dziękuję za odpowiedzi super

Hybrydy

21 lis 2016 - 23:52:07

Jeśli lakier i top są dobrej jakości to wszystko powinno się trzymać aż do odrostów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-22 20:03 przez Kaska113.

Hybrydy

22 lis 2016 - 08:52:35

Ja używam obecnie hybryd La Femme i niestety top nie jest zbyt dobry ponieważ powstają na nim zacieki które wyglądają jakby paznokcie były brudne :P
Wiem, że bardzo trwały jest top i baza Gelish, bo koleżanka używa.Co prawda jest to dość drogie ale podobno warto... :)

Hybrydy

22 lis 2016 - 16:57:57

tak lakier trzyma sie do 2 tygodni
Ale jeśli w kuchni to lepiej zakładać rękawice.

a po za tym jeśli ktos ma słabe płytki to lepiej nich nie robi tymi hybrydami.
Trzeba skrobać lakier , również tez zależy od tego jak kosmetyczka wycina skórki i je podważa , bywa też że zostają kreski na płytce .
Najlepiej moim zdaniem malować samemu a do kuchni zakładać rękawice .

Hybrydy

22 lis 2016 - 20:18:06

Własnie jutro kończę pięciomiesięczną przygodę z lakierem hybrydowym. Paznokcie - tragedia - łamią się i rozdwajają. Fakt, przez 2 a nawet 3 miesiące (malowane co 2,5 tygodnia w zależności od odrostu) wyglądały pięknie, ale teraz są tak zniszczone, że muszę zrobić dłuższą przerwę dla ich regeneracji. Co do wytrzymałości - długie moczenie i inne prace kuchenne raczej im służyć nie będą. Zdecydowanie trzeba w rękawiczkach.

Hybrydy

07 gru 2016 - 10:36:40

Ja hybrydy robię sama w domu, używam lakierów dobrej marki i paznokcie mają się bardzo dobrze :) Kiedys chodziłam na hybrydę do maniciurzystki i powiem Wam, ze wtedy to dopiero była tragedia. Paznokcie kruche, łamliwe, cienkie jak papier. Dopiero jak sama robię, to ich stan się poprawil. Ale wydaje mi sie, ze to dlatego, ze sciagajac hybryde robie to delikatniej niz kosmetyczka. A do prac domowych gumowe rekawiczki :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy

07 gru 2016 - 22:23:02

mi się nic nie dzieje z paznokciami po używaniu hybrydy, zresztą można poczytać sobie na temat tego czy hybrydy są bezpieczne czy nie, http://obk.pl/paznokcie-hybrydowe-wygodne-ale-czy-bezpieczne-dla-zdrowia/ na pewno jakieś wady mają, ale mają też bardzo dużo plusów ;) moje paznokcie są wręcz w lepszej kondycji i są dużo dłuższe odkąd stosuje hybrydy (robię sobie w domu)

Hybrydy

09 gru 2016 - 12:13:08

dobrze jest przed nałożeniem bazy pospacerować płytkę PRIMEREM - hybryda mi się trzyma nawet 3 tygodnie :)

zweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy

11 gru 2016 - 17:24:20

hej :) ja wprawdzie nie pracuję w kuchni natomiast moja praca to również ciężkie warunki dla paznokci, oprócz tego obowiązki domowe i ogólnie stan paznokci.. są z natury łamliwe i rozdwajają się. Mimo to zdecydowałam się na hybrydy w domowych warunkach i nie żałuję! Piękne paznokcie trzymają mi się zwykle ok 10 dni, co dla mnie jest naprawdę mega osiągnięciem! Jeśli chcesz zdecydować się na kupno zestawu startowego i samodzielne robienie manicure hybrydowego to serdecznie zapraszam na mojego bloga lovethelifeyoulive.pl piszę tam co potrzeba na początek, a także pokazuje swoje paznokcie. Zapomniałam dodać, że używam lakierów marki Semilac, ponieważ czytałam same dobre opinie na ich temat :) Pozdrawiam!

Hybrydy

18 gru 2016 - 12:57:23

Wydaje mi się, że jeżeli dobrze nałożysz bazę, lakier i top (oraz nie będą to najtańsze lakiery) to wszystko się powinno dobrze trzymać. Ja polecam produkty z Semilaca :)

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Hybrydy

19 gru 2016 - 13:28:23

Dokładnie, jeśli umiejętnie wszystko nałożysz i wybierzesz dobre produkty - dasz radę. Ja mam w swojej kosmetyczce lakiery z mollon i są dosyć trwałe. To śmieszne wręcz, bo nakładam je z łatwością, jak normalny lakier, a trzymają się jak paznokcie żelowe. Ostatnio kupiłam taki z wyciągiem z pistacji i dodatkowo wzmacniają płytkę.

Hybrydy

07 sty 2017 - 11:05:10

witam co myślicie o takim zestawie? lepiej taki zestaw czy np pojedyńczo kupować?
http://allegro.pl/15x-semilac-zestaw-effective-led-24w-prezent-i6635824049.html

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Hybrydy

12 sty 2017 - 13:45:33

Spokojnie wytrzymają. Ja w swoich gotuję, sprzątam, wszystko w domu robię i nigdy nic się nie dzieje - nawet odprysku nie ma. Warto jednak pomyslec o mocniejszej bazie jesli ma sie dlugie paznokcie. ja mam base extra neonail i mocno utwardza.

Hybrydy

20 kwi 2022 - 08:02:54

Jeśli chcesz zakupić ładne i naprawdę fajne lakiery hybrydowe to polecam https://mollylac.com/pl/ . Kupisz tam cały sprzęt do robienia paznokci hybrydowych i możesz potem sama w domu sobie je robić. Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe lakiery hybrydowe INFINILAC