Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurs Stylizacji Paznokci

22 cze 2016 - 13:04:41

Witam, chciałabym się udać na kurs stylizacji paznokci.

Paznokcie żelowe + forma i paznokcie hybrydowe, wzorki.

Kurs taki kosztuje 800 zł / 20 godzin - indywidualnie.

Czy któraś z Was była na takim kursie, czy to pomaga ?

Robię paznokcie po rodzinie póki co i moim koleżanką.

Dziękuje za odpowiedź.

Kurs Stylizacji Paznokci

27 cze 2016 - 14:48:29

Dziewczyny mam pytanie co do wyboru szkoły kosmetycznej. Trochę się waham czy szkoła, czy może wybrać kursy. Sama sobie trochę dłubię w domu to paznokcie, to jakaś henna i wiem że to chcę robić ale szkoła jest jak dla mnie masakrycznym wydatkiem.... Sporo na forach internetowych jest informacji o Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaiu (www.coriocs.pl) ....i jestem ciekawa czy może ktoś z was był na szkoleniu w tej placówce?

Kurs Stylizacji Paznokci

01 sie 2016 - 15:09:47

@sanderka1902 20 godzin indywidualnych na pewno da Ci jakąs wiedze, wskazówki i nowe umiejętności jednak cudów bym nie oczekiwała. Może znajdź po prostu dobrą nauczycielkę?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kurs Stylizacji Paznokci

05 sie 2016 - 16:01:13

Jakby ktoś chciał zrobić kurs paznokci to fajnie prezentuje się Delta Edukacja. Mają Kurs Manikiurzystki, Pedikiurzystki, Przedłużanie paznokci oraz Przedłużania Rzęs a nawet Wizaż ;) Ja się wybieram na Kurs Masażu Bańką Chińską :)

Kurs Stylizacji Paznokci

28 paź 2021 - 17:24:17

Dziewczyny, może te szkolenia was zainteresują https://allepaznokcie.pl/pl/c/AKADEMIA/6495?preview=true sama byłam na jednym póki co (na szkoleniu instruktorskim z panią Gosią Kruś), ale mogę serdecznie polecić.

Kurs Stylizacji Paznokci

29 paź 2021 - 16:49:56

Według mnie warto udać się na taki kurs. Teraz branża beauty przeżywa swój rozkwit, a ceny usług kosmetycznych stale rosną.
Ja osobiście mogę polecić kursy Manicure hybrydowe w Cosinusie. Zajęcia obywają się w małych grupach i trwają po 8 godzin, więc można przyswoić naprawdę dużo wiedzy, a do tego otrzymać zaświadczenie MEN.

Kurs Stylizacji Paznokci

14 wrz 2022 - 10:25:27

Szukasz dobrego kursu paznokci - polecam Ci zapoznać się z artykułem i ofertą https://zoozool.pl/kurs-paznokci/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybrydy neonail