Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Manicure HYBRYDOWY pytanie

01 kwi 2016 - 13:51:48

Hej dziewczyny !
Mam pytanie do tych dziewczyn , które robią sobie hybrydę
Czy robicie ja w salonach czy kupiłyście własną lampę+ zestaw do hybrydy(lakiety, patyczki, itd ,itd) i robicie same w domu ?

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

26 kwi 2016 - 10:17:51

hej , ja stwierdziłam jakiś czas temu i sama zacznę sobie robić paznokcie. Robiłam jakiś czas w salonie ale troche za dużo mnie to wychodziło . Jesli masz ,zę tak powiem ku temu talent , lubisz sobie malowac paznokcie itd , to spoko .jeżeli sama będziesz chciałą sobie robić hybrydy to zlakierów polecam Ci makear , te lakiery dopiro co weszły do polski. Jak lubisz eksperymentować z paleta kolorów to te będą odpowiednie dla Ciebie ;)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 maj 2016 - 00:23:45

ja ostatnio też natknęłam się na Makear i jestem zadowolona. Wprawdzie zawsze chodziłam do przyjaciółki, która ma lampę i ona mi robiła ze swoich materiałów, ale jak przyniosłam jej te co sama kupiłam, stwierdziła, że są bardzo dobre i sama kupi. Ja w tej sytuacji mam zaufaną osobę i samej mi by się chyba nie chciało robić...

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

15 maj 2016 - 23:22:01

Mnie szkoda bylo już kasy na płacenie. Mimo, że robiłam u znjaomej kosmetyczki to jednak koszt jest. Za zestaw zapłaciłam tyle co za 2-3 wizyty, a starcza mi już przez rok. Co jakiś czas jedynie dokupuje lakier jak mi się jakiś nowy kolor spodoba :) Zestaw mam Semilac i w nim lampa była w zestawie.

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

25 maj 2016 - 00:00:48

a ile kosztuje taki zestaw?

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 17:09:51

no faktycznie, mieć w domu zestaw do hybrydy to koszt się zwraca...ja kupiłam także lampy, lakiery MakeAr - kolory mają super a i trwałe są! siadzasz w domu i malujesz :) nie jest to wielka filozofia :)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 19:28:55

A Makear nie nie ma akcesoriów co nie? O ich lakierach bardzo dużo pozytywnego słyszałam i już nawet wybrałam z Neonów, ale chyba zestawów z lampami i innymi rzeczami nie mają w ofercie?
hm to może faktycznie się zastanowię nad tą lampą...

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 22:13:30

Ja tez mam lakiery Semilac i jestem bardzo zadowolona. Lampe kupilam uv nie led, najzwyklejsza i jak dla mnie jest wystarczajaca. Paznokcie maluje sie lepiej niz zwyklymi lakierami bo hybrydowe nie zasychaja. Na poczatek kupilam niezbedne akcesoria, platki bezpylowe, cleaner, aceton, baze, top, i 2 lakiery a z czasem uzupelhialam kolecje o kolejne kolory, kopytko, syrenke, pedzelki, sonde itp. Dla mnie, mamy prawie polrocznego szkraba to super wygoda bo nie musze umawiac sie na wizyte, dojezdzac, zastanawiac sie czy bede miala z kim zostawic sdziecko, tylko czekam az mala zasnie i godzinka w zupelnosci mi wystarczy na manicure :-)

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 maj 2016 - 23:09:26

Polecam Hybrydę MISTERO MILANO Włoskiej firmy.
kolory są śliczne. Pracuje na tym produkcie.

Polecam

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

29 maj 2016 - 23:29:13

Mi przyszedł dziś ten lakier neonowy z MakeAR i jutro idę do koleżanki, zeby mi zrobiła. Przy okazji porozmawiam co i jak z tą lampą. Ciekawa jestem co ile trzeba wymieniać żarówki (czy co tam jest w środku)?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 cze 2016 - 21:20:32

Cytat
Kat_Kat_Kat
a ile kosztuje taki zestaw?

Wszystko zalezy co wybierasz. Sa zestawy Semilac za 100zł, które są zestawami startowymi pierwszego kroku, ale są tez takie bardziej rozbudowane i wtedy są droższe. Chyba tu kwestia czy chcesz potem osobno sobie dokupywac, czy wolisz kupić w zestawie raz a porządnie.

Manicure HYBRYDOWY pytanie

14 cze 2016 - 21:24:49

Ja dostałam zestaw z Semilac i robię sama sobie ;))

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

17 cze 2016 - 17:37:37

Podziwiam Was dziewczyny, że robicie to same. Mi nigdy nie wychodzi równo i nie umiem radzić sobie ze skórkami. Czasem udaje się trafić na spore zniżki. Poznałam różne dziewczyny robiące na paznokciach najróżniejsze cuda.
Np. takie małe dzieło sztuki:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 21:05 przez moderator.

Manicure HYBRYDOWY pytanie

28 cze 2016 - 00:56:38

ja zainwestowałam w zestaw startowy z neonail i robie sama w domu :) to nic trudnego :)

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure HYBRYDOWY pytanie

29 cze 2016 - 22:36:44

Pelplina piękne :o ale te kształty sama robiłaś czy jakieś naklejki czy coś masz?
no piękne! :o
aż powiem Ci, że mam większą motywację do zabawy z tymi moimi lakierami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hybrydy SEMILAC opinie