Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 17:46:45

dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone zestawy do robienia paznokci hybrydowych? Robię od jakiegoś czasu u kosmetyczki, ale chciałabym zamówić jakiś zestaw i robić je sama bo co dwa/trzy tygodnie u kosmetyczki zostawiam 50 zł, a zrobienie samemu takich paznokci to chyba nie jest jakaś filozofia ;) tylko nie wiem jakiej firmy lakiery i jaka lampa będzie taka w miarę ;)

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 17:51:08

Lampa musi mieć przynajmniej 36W. Ja z lakierów hybrydowych polecam CND shellac tylko trzeba uważać na podróby bo jest ich pełno np. na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 17:52 przez marlenab1991.

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 18:13:18

Nawet wyszkolona kometyczka moze ci zniszczyc plytke paznokcia a ty mowisz ze to pikus.

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 18:14:33

Ja zaczynam na produktach magnetic, drogie ale wiem, że będa się trzymac. Robilam u nich kurs i teraz bede sama próbowac swoich sił.
Pamiętaj ze lampa i lakier to nie wszystko, musisz miec cleaner, base, top. Troszke sie uzbiera ale na pewno sie oplaci zainwestowac:)

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 19:22:22

Lampę kupowałam na allegro razem z lakierami, pilniczkami. Do dzisiaj leży po łóżkiem. Użyłam 2 razy. Jakoś nie chce mi się bawić w to.

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 19:34:33

Hej. Gwarantuję Ci,że jak zrobisz sobie sama hybrydę to pewnie będzie to jakieś 5- 6 razy bo nie będzie Ci się później chciało. Uwierz to wcale nie jest takie łatwe jedną rękę zrobisz za to z drugą będziesz miała problemy i będziesz się denerwować. Ale jeśli naprawdę chcesz to mogę Ci polecić z czystym sumieniem Cosmetics Zone. Mają bardzo dobrej jakości lakiery za naprawdę śmieszne pieniądze w porównanie do shellaca za którego musisz zapłacić naprawdę dużo. Więc po co przepłacać. Ja robię swoim klientkom hybrydę z Cosmetics Zone i naprawdę jest super. Oczywiście trzeba kupić bazę i nabłyszczacz no i cleaner,ale akurat oni to wszystko mają na swojej stronie.

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 sty 2015 - 20:00:31

Ostatnio kupiłam sobie zestaw z alle paznokcie w hurtowni kosmetycznej i nie wiem jak to będzie bo czekam na lampę. Macie lub miałyście robione hybrydy lakierami z tej firmy?
Co myślicie?

chcę zacząć przygodę z hybrydami:) aleee.. nie jestem pewna czy wszystko wiem co po kolei:p
myślę, że
- początek (zmycie lakieru)
-odsuniecie skórek,
-zmatowienie płytki, usunięcie pyłu z paznokci cleanerem
- primer
-baza (na 2 min do lampy
-top coat _
-kolor (na 2 min do lampy)
-jeśli jest potrzeba to drugi raz kolor i 2 min do lampy
- top coat ,
przemywamy cleanerem
nakładamy oliwkę do skórek


ja bym tak wykonała hybrydy:)

czy dobrze myślę???pogaduszki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-29 18:22 przez ewazwi6.

Zetaw hybrydowy - pomocy

17 mar 2015 - 14:54:00

Co do lampy, to fakt, 36W będzie ok. Natomiast lakiery - może Bluesky przypadną Ci do gustu: http://sevonia.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=1512

Zetaw hybrydowy - pomocy

17 mar 2015 - 15:00:42

ewazwi6 a po co top po bazie? bez sensu. primer tez nie jest potrzebny, wystarczy odtłuszczacz. reszta ok. ogolnie polecam semilaki do robienia w domu hybrydy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 15:02 przez lenkovv.

Zetaw hybrydowy - pomocy

17 mar 2015 - 15:29:32

a ja polecam cosmetic zone i semilac,pamiętaj, aby płytkę paznokcia matowić a nie piłować :)

Zetaw hybrydowy - pomocy

17 mar 2015 - 15:41:13

ja już sobię robie 1,5 roku hybrydy. Czasami żygać mi się chce jak mam się za to zabrać, ale warte jest to efektu i spokoju na 2-3 tygodnie.
Polecam semilac. Tanie i dobre. duza kolorystyka

Zetaw hybrydowy - pomocy

05 maj 2015 - 15:47:13

potwierdzam, Semilac to bardzo dobre hybrydy, nie zawiodłam się

Zetaw hybrydowy - pomocy

22 maj 2015 - 22:11:14

jakby któraś z Was chciała kupić zestaw to zapraszam do mnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tipsy Przedłużanie Rzęs Wrocław