Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 12:43:34

Jak w temacie :) Często malujecie paznokcie? Macie zawsze pomalowane i zadbane?

Mi się marzą piękne pazurki non-stop, ale szczerze mówiąc malowanie doprowadza mnie do szału :d Zawsze gdzieś zahaczę, nie potrafię pomalować ładnie i równo i przez to odechciewa mi się wszystkiego :d Zazwyczaj czekam aż wyschnie i nawet jak mi się wydaje, że już jest suche, to przejadę po paznokciu czymś trwardym i już po robocie... :D

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 12:51:39

Nigdy nie maluje paznokci, a w domu ma jeden lakier, na wszelki wypadek, gdyby zrobilo mi sie oczko w rajstopach,a. Nie mialabym innych;)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:00:56

Nie mam czasu żeby ciągle malowac paznokcie.. ale raz w miesiącu może się uda.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:01:45

Zawsze mam pomalowane;) na wakacje robię żelowe lub hybrydy a teraz lakier. Często używam odżywki, po prostu muszę mieć coś na paznokciach. ;)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:05:10

Niestety, nie mam czasu ani cierpliwości żeby mieć ciągle pomalowane i zadbane paznokcie, tak jakbym chciała. Poza tym doprowadza mnie do szewskiej pasji fakt, że zwykle jeszcze tego samego dnia odpryskuje mi lakier. Kiedyś robiłam hybrydy, ale szybko rosną mi paznokcie i po 9,10 dniach wyglądały już brzydko.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:15:28

u stóp mam zawsze pomalowane, u rąk zalezy jest okres co ciągle a jes taki ores co nie chce mi się. Akurat teraz musze zabrac się z pomalowanie:)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:42:38

Zawsze mam pomalowane. Lubię mieć ładne, zadbane paznokcie i nawet jeśli nie mam na nich kolorowego lakieru to zawsze wtedy jest odżywka :) strasznie nie lubię tego czekania aż paznokcie w 100% wyschną i często brak mi na to czasu, ale choćbym miała siedzieć do 1 w nocy żeby pomalować dopiero jak skończę wszelkie obowiązki domowe wykonywać to pomaluję :P

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 13:57:44

Zawsze maluje paznokcie, lakierów mam dużo. Ale najlepiej wychodzą jak mam wiecej czasu i na spokojnie mogę nalożyć odżywkę, lakier i utwardzacz i poczekać aż wyschną. Czasem też zahaczę i jest dramat ;) Maluję średnio 2 razy w tygodniu

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:00:09

Zawsze mam pomalowane i często kupuję lakiery. Takie moje uzależnienie chyba:)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:01:08

ja tak, robie sobie w domu zelowe i mam spokoj na conajmniej 10 dni :)

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:03:01

Odżywką zawsze, ale lakierem jak mam czas i chęci.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:10:34

U stóp mam pomalowane zawsze. U dłoni? Nie ;-) Musiałabym tylko siedzieć i pachnieć, żeby malowanie paznokci, w moim przypadku, miało sens. Mam zmywarkę, sprzątam w rękawiczkach, ale... Zdarza mi się umyć kilka garów ręcznie, czy zrobić ręczną "przepierkę" rzeczy delikatnych. Wtedy najczęściej następują odpryski :-) Nie wspomnę już o tym, że zdarza mi się nie doczekać do wyschnięcia lakieru lub uszkodzić kolor nożem, bo akurat w tv coś mnie zainteresuje i odwrócę głowę. U dłoni pazury maluję od wielkiego święta. Zazwyczaj na drugi dzień muszę kolor zmywać.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:15:38

Ja ostatnimi czasy nie mogłam sobie pozwolić na malowanie paznokci przez pracę, w której było to zabronione (gastronomia). Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po wypowiedzeniu było...chwycenie za lakier. :P
Staram się mieć, jeśli nie pomalowane na konkretny kolor, to chociaż odżywką, lub bezbarwnym lakierem.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:33:49

ja nie wiem jak można mieć niepomalowane paznokcie- a niezadbane? to już dla mnie horror. Idzie później ładna dziewczyna do banku, podaje dowód a tu takie kulfony paznokciowe. Ani to nie jest trudne, ani wiele czasu nie zajmuje, a najtańszy lakier kosztuje 5zł więc względami finansowymi się tego nie wytłumaczy. Dla leni - hybryda lub żel. Niezadbane paznokcie to dla mnie tak jak przetłuszczone włosy czy niedomyta po makijażu buzia.

Macie zawsze pomalowane paznokcie?

30 paź 2014 - 14:40:32

Szczerze to rzadko kiedy mam pomalowane.... dla mnie ważniejsze żeby były zadbane.. za to zawsze mam pomalowane usta :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie pazurki są w Waszym stylu?