Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:27:28

Cześć dziewczyny! Jestem początkująca w tym temacie, ponieważ nigdy przenigdy nie miałam do czynienia z jakimkolwiek zabiegiem kosmetycznym na paznokcie. Ale mam ochotę do zmienić. Mam paznokcie krótkie, nie ukrywam ,że kiedyś obgryzałam (jeszcze czasem mi się to zdarza), ale mam również łamliwe paznokcie, jak mi urosną to wystarczy ,że lekko gdzieś zahaczę i już połowy paznokcia nie ma... Chciałabym zrobić sobie paznokcie u kosmetyczki, to i owo obijało mi się o uszy - tipsy, hybrydy itp itd, ale kompletnie nie wiem co w moim wypadku byłoby najlepsze i uwaga CHCIAŁABYM , ŻEBY WYGLĄDAŁO TO JAK NAJBARDZIEJ NATURALNIE :)

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:32:13

Hybryda :)

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:42:24

jak pójdziesz do kosmetyczki to pewnie ci dobrze doradzi:) każda z nas ma inną płytkę paznokcia mi hybryda odpryskiwała na 2 dzień żele to samo tipsy się trzymały ale jak się walnęłam to tak bolało że od razu zdjęłam i nigdy już nie założę

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:44:40

Dzięki ! :) Wybiorę się na dniach i może faktycznie ona pomoże dobrać ;)

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:45:13

najlepiej jeszcze poszukaj na forum opinii o danej kosmetyczce:)

Co polecacie?

16 mar 2014 - 19:50:15

robie tipsy i zdobie paznokcie od 7 lat;)
kosmetyczka zaproponuje Ci hybryde albo żel na paznokcie a celu doraźnego wzmocnienia ich... czyli do czasu aż bedziesz miala owy specyfik na paznokciach bedzie ok;)(pamiętaj że to jak długo utrzymuje się na płytce hybryda bądź żel czesto zależy od jakości płytki)
jesli jednak chodzi Ci o naprawnienie i wzmocnienie paznokci raz na zawsze to polecam Ci odzywki eveline 6w1 czy 8w1

Co polecacie?

16 mar 2014 - 20:03:04

Czyli szczerze mówiąc lepiej kupić odżywkę niż robić hybrydę ?

Co polecacie?

08 kwi 2014 - 09:06:10

ja polecam Ci zacząć od odżywki gdyż jest pewna a hybryda nie na każdej płytce się utrzyma ...

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Co polecacie?

15 kwi 2014 - 19:20:17

Cytat
devilISaLoser
ja polecam Ci zacząć od odżywki gdyż jest pewna a hybryda nie na każdej płytce się utrzyma ...

dużo zalezy od płytki :)

Co polecacie?

15 kwi 2014 - 21:48:16

Cytat
karolinarudzik3
Czyli szczerze mówiąc lepiej kupić odżywkę niż robić hybrydę ?

Zanim kupisz Evenline 8 in 1 lub inne... POCZYTAJ!!!
i nigdy nie idź do stylistki paznokci która poleca formaldehyd :*

http://kosmetologia.com.pl/component/content/article/30-informacje/uroda-i-nauka/3420-mroczna-strona-formaldehydu-w-preparatach-do-paznokci.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 21:48 przez paulistka.

Co polecacie?

15 kwi 2014 - 21:52:06

Hybrydy :) ja też obgryzałam i mam łamliwe i zrobiłam sobie hybrydy i jest ok :)

Co polecacie?

15 kwi 2014 - 21:54:36

Cytat
karolinarudzik3
Czyli szczerze mówiąc lepiej kupić odżywkę niż robić hybrydę ?

zdecydowanie odżywka, bo mając tipsy czy hybrydę i tak później będziesz musiała dojść do ładu z naturalnymi. Sama obgryzałam od dziecka paznokcie, dopiero od dwóch lat nie obgryzam. Paznokcie były w opłakanym stanie, zawsze musiałam nosić przy sobie pilniczek, by wyrównać jakieś zachaczenie. Pomogła mi odżywka do paznokci "Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action" zapłaciłam za nią w sklepie 15zl.. ale warta swojej ceny jeśli będziesz stosować według zaleceń na opakownaiu

Co polecacie?

15 kwi 2014 - 22:08:58

ja będąc na praktykach kosmetycznych miałam okazję być przy frenchu japońskim i jest to wcieranie odżywki w płytkę paznokcia. Paznokcie nabierają tylko delikatnego połysku i wyglądają lepiej jeżeli paznokcie są zniszczone.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Co polecacie?

16 kwi 2014 - 22:13:45

Cytat
lava1
ja będąc na praktykach kosmetycznych miałam okazję być przy frenchu japońskim i jest to wcieranie odżywki w płytkę paznokcia. Paznokcie nabierają tylko delikatnego połysku i wyglądają lepiej jeżeli paznokcie są zniszczone.

Chyba nie masz pojęcia na ten temat ten ''french japonski'' nazywa sie manicure i wcierana jest pasta i puder i to nadaje połysku i tylko połysku ;)

Co polecacie?

16 kwi 2014 - 22:28:29

devilISaLoser
!!!!!!!

W żadnym wypadku nie używaj odżywki eveline8w1 !!!!
Paznokcie owszem na początku wyglądają ślicznie ale to co się dzieje po paru miesiącach to jedna wielka masakra
Ta odżywka zawiera bardzo silną substancje po której paznokcie dostają ONYCHOLIZY!!! Wiele moich koleżanek boryka się z tym teraz w tym również ja ( używałyśmy tej odżywki przed studniówką)
Ciągłe wiztyty u dermatologa i kupa kasy na leczenie tego dziadostwa!

Polecam przeczytanie tych artykułów i ogólnie poszukanie w necie info na ten temat :
http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zmasakrowane-paznokcie-po-kuracji.html

http://run-out-of-breath.blogspot.se/2013/11/107-odzywka-eveline-do-paznokci-8w1.html

ps. taki sam składnik jak w eveline 8w1 zawiera Diamentowy Utwardzacz do paznokci - PRZED NIM RÓWNIEŻ OSTRZEGAM !!!!!!!!!
Dziewczyny naprawdę zastanówcie się zanim tego użyjecie, ostrzegam!

A OTO KIKA ZDJĘĆ JAK PAZNOKCIE WYGLĄDAJĄ PO TeJ ODŻYWCE



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hybrydy odpadaja w calosci po dniu