Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjechalam z domu i potrzebuje zmyc moje hybrydowe paznokcie...ile zaplace wchodzac do kosmetyczki i proszac tylko o zmycie....

>??? jak myslicie?

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

manicure hybrydowy zmyjesz acetonem. wystarcza nasaczyc naim wacik, przylozyc do paznokcia, owinac folia i poczekac kilka minut. reszte delikatnie usunąc patyczkiem. jesli ta technika ci nie odpowiada, mozesz go po prostu spilowac. kosmetyczka uzyje removera, koszt ok 20zł

Koszt jak za zwykły manicure(w tym sciagnięcie i oczywiscie manicure), przynajmniej tak jest u mnie, około 30zł :)

Cytat
an1aaaa
manicure hybrydowy zmyjesz acetonem. wystarcza nasaczyc naim wacik, przylozyc do paznokcia, owinac folia i poczekac kilka minut. reszte delikatnie usunąc patyczkiem. jesli ta technika ci nie odpowiada, mozesz go po prostu spilowac. kosmetyczka uzyje removera, koszt ok 20zł



Acetonem? Ale licz się z tym, że będziesz śmierdziała a raczej Twoje dłonie rozpuszczalnikiem.

Remover kupiłam na all za ok 6 zł:)
Kosmetyczka ok 20-30 zł, zależy od miasta.
Ja nie raz spiłowuje, ale uważaj żebyś za mocno nie spiłowała płytki paznokcia.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

najlepiej obczaj sobie jakieś cenniki dostępne w siecie bediesz miec porównanie :) tutaj np maja wszystko napisane http://www.dayspa.tuanclub.pl/ poza tym możesz też zadzownić do kosmetyczki to ci powie ;)

Manicure hybrydowy należy spiłować delikatnie pilnikiem, następnie włożyć palce do miski z acetonem, lub zmywaczem acetonowym.

Hmm... hybryde powinno się zdjąć u profesjonalistki moim zdaniem nie ma co samemu kombinować - bo od tego później jest opinia jak to hybryda niszczy paznokcie :/
U mnie to kosz 10zł

kup litr acetonu jest niedrogi sama zmyjesz:)

Oczywiście tak jak piszą Szafowiczki wyżej użyj płatków kosmetycznych nasączonych sporo acetonem (można kupić za 5-6zł aceton perfumowany i wcale nie śmierdzi rozpuszczalnikiem) i przyłóż na paznokcie potrzymaj 10min i podważ lekko z każdej strony wykałaczką lub czymś podobnym i masz ściągnięte ;)


kiedyś jeszcze jak się tym nie zajmowałam to kosmetyczka spiłowała mi hybryde z paznokci a później położyła następną ale jak ściągnęłam po tej 2 to paznokcie miałam tak zniszczone bo były wyżłobienia od pilnika!..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 15:35 przez LookBaby.

mój aceton tez nie śmierdział jak laska wyżej napisała ;/

Ja kiedys na wakacjach zdejmowalam sobie sama hybryde, czyli spilowywalam,bo akurat bylam u koleznaki w Krakowie i nie mialam czasu isc do kosmetyczki, ale mialam takie mega cienkie paznokcie i wybralam sie do http://medicor.krakow.pl/ to kosmetyczka byla w szoku, ze mozna miec takie cieniutkie plytki... nalozyla mi odżywke i po jakims czasie sie zregenerowaly.ale juz nigdy wiecej nie zdejme sama hybrydy i Wy tez tego nie róbcie!!!!

ja nasaczylam waciki zmywaczem z acetonem, owinelam wokol palcow, przytrzymalam z 10minut i heja!

ale paznokcie zniszczyly mi sie na maxa, 2 mce mi zajelo zanim doszly do normalnego stanu, plus lykanie piguleczek na wzmocnienie.

Ja płaciłam 25 zł :/ ściągniecie hybrydy + spiłowanie paznokci i bez żadnego malowania juz
Jak sciągniesz sama to na prawde bedziesz miała zniszczone paznokcie :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 09:29 przez Ancutka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żele UV