Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nudzilo mi sie to wykombinowałam taki wzorek :)
french dzeciki niestety na utwardzaczu na natrualnych to własnie ten problem że sie nic nie wtopi ciekawe czy sie utrzymają :) kwiatuszki z dżetami specjalne naklejki i wykonczenie srebrnym brokatowym lakierem do zdobień.

Jak wam się podobają ?



wow ale długie masz te paznokcie:)

jak na naturalne to są bardzo długie, podziw że się nie łamią :)
wykończenie ładne, choć jak na mnie to są za długie:)

szacun za takie naturalne pazury ;)

przesliczne paznokcie :) tez zapuszczam ale mam polowe dopiero z Twoich :)

no niestety pewnego dnia zabraklo kasy na tipsy i postanowilam zapuscic :) i udalo sie teraz tylko utwardzam je i sobie rosną i tak juz od listopada zeszłego roku :)

bardzo ładne są :) ale długie :)

Cytat
nata220
no niestety pewnego dnia zabraklo kasy na tipsy i postanowilam zapuscic :) i udalo sie teraz tylko utwardzam je i sobie rosną i tak juz od listopada zeszłego roku :)
a można wiedzieć czym je utwardzasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 10:46 przez kotek6.

straszne, przypominają mi Jole Rutowicz... i french nie bardzo (za długi) i wykonanie nieestetyczne. NOT

ja bym mocniej uśmiechnęła frencha

Cytat
kotek6
bardzo ładne są :) ale długie :)
Cytat
nata220
no niestety pewnego dnia zabraklo kasy na tipsy i postanowilam zapuscic :) i udalo sie teraz tylko utwardzam je i sobie rosną i tak juz od listopada zeszłego roku :)
a można wiedzieć czym je utwardzasz?

witaminą w żelu :)

obrzydliwe ;)

po pierwsze- to kalectwo...
a po drugie, co z tego ze twoje jak wygladaja jak tendetne tipsy ?

Po pierwsze nie wierze, ze sa Twoje, po drugie za dlugie i ta kreska biala (tutaj brokatowa) chyba powinna byc zaokraglona a nie taka prosta

fakt, za długie :) ale dziwi mnie że tak wolniutko Ci rosna :) Ja moje maluje tylko lakierem bezbarwnym, nie piluje.. w sumie nic nie robie :P i rosna naprawde szybko :) później wrzuce fotke ile mi urosły w 2 tygodnie :]

Cytat
anissc
straszne, przypominają mi Jole Rutowicz... i french nie bardzo (za długi) i wykonanie nieestetyczne. NOT

na zdjeciu moze wyszly dlugie ale widzialam pazury joli i moje sa ze dwa razy krótsze a co do wykonania nie jestem kosmetyczka robię tak jak umiem a wiem ze wielu osobom sie podoba i nie jedna chcialaby sobie sama zrobic jak to powiedziałać takie "nieestetyczne wykonanie"
Cytat
musiaaa
Po pierwsze nie wierze, ze sa Twoje, po drugie za dlugie i ta kreska biala (tutaj brokatowa) chyba powinna byc zaokraglona a nie taka prosta

a czy ktos ci każe wierzyć ? ja wiem że są naturalne i to mi wystarczy. Za długie ? kwestia gusta a jak wiadomo na ten temat sie nie dyskutuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 10:57 przez nata220.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślubne