Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

4 minuty temu

Biznes

8 minut temu

tabernakula sklep

28 minut temu

zakupy internetowe

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie chciałam zapytać czy używałyście hybrydek z allepaznokcie ceny mają super tylko nie wiem czy to się opłaca pomimo tej ceny ?
http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/1123/6-ml o takie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 20:32 przez piekara78.

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

też się dowiem :p

sa o wiele tansze na fajnepaznokcie.pl bo to hurtownia :) ale czy fajniejsze nie wiem może sie niedługo przekonam :D

wypróbował ktoś? :)

ja próbowałam , miałam w salonie kilka kolorów i powiem wam,że odpadły po 1-2 dnicha więc nei polecam :)

hmmm...różnie to bywa,ja mam klientki z 3 tygodniowym odrostem i się trzyma...

zweryfikowana
Posty: 116
Ostrzeżenia: 2/5

Miałam odchodzą od paznokci zaraz praktycznie po nałożeniu zamówiłam od nich również baze pod hybryde ODRADZAM !! Leży w szafie i się kurzy a za zestaw zapłaciłam ok. 150 zł .. zmarnowane pieniądze

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

mam dwa i obydwa trzymały się przynajmniej 2 tygodnie.

ja zamówiłam sobie na allegro lakiery hybrydowe COSMETICS ZONE(o nich czytałam dużo fajnych opinii) i NYC( te takie tanie), zobaczymy czy się różnią i które lepiej kupować :) zaczynam dopiero przygodę z hybrydami dlatego trzeba popróbować :)

duzo zalezy od plytki paznokcia i umiejetnosci wykonania, bo jak widac jedne dziewczyny twierdzą, że kicha i po dniu odpadly, a innym sie 3 tygodnie trzymaja ;P
Ja osobiscie hybryd a allepaznocki nie kupowalam ale inne ich produkty sobie chwale(np zele), sa tanie ale niezle jakosciowo i dobrze sie trzymaja nawet mimo ze jestem totalną amatorka i moje wykonanie pewnie pozostawia wiele do zyczenia(oczywiscie robie tylko sobie) ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Efekt matowych paznokci