Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

32 minut temu

Biznes

36 minut temu

tabernakula sklep

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam ostatnio problem z paznokciami smaruje je olejkiem rycynowym bo ponoc pomaga kupiłam specjalny lakier i tak od dłuzszego czasu i nic;/ a ze jestem fruktozjanką to nie moge brac witamin bynajmniej wiekszości ...Doradźcie mi!!!

odżywki Sally Hansen super są :)))

A w jakiej są cenie???

CAPIVIT A+E smarujesz paznokcie jak olejkiem, zwykle jedna kapsulka wystarcza na wszystkie paznokcie. mozesz tez uzyc przeterminowanego. rada manikiurzystki:)

maczaj paznokcie w oleju co wieczor, po 2 tygodniach vbeda efekty:)

Dobrej marki odżywka do paznokci a najlepiej to nic nie robic bez pomalowanych paznokci (chociażby bezbarwnym lakierkiem) bo nic wtedy nie pomoze . :P

Dzięki .... bede próbować wszystkiego!!!!

Sally Hansen- odżywki i wszelkie specyfiki- ceny na allegro ok 10-15zł, może i taniej, w sklepie ok 30zł

P-shine.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 22:48 przez kacheta.

ja polecam odżywki sally hansen i oliwkę do paznokci, jak mi się łamały paznokcie to je zażelowałam i teraz mam długie i twarde :)

Dziewczyny, mam ten sam problem z paznokciami.Rozdwajają sie, łamią, są miekkie jak u niemowlaka.Próbowałam już wszystkiego co tylko dostępne na rynku.Efekty były, ale krótkotrwałe.Wkurzyłam się i poszłam do dermatologa.Mam brać rano cynk w tabletkach, wieczorem magnez z wapniem.Działam od poniedziałku,za krótko za krótko żeby widać było efekty.Spróbujcie tej kuracji, może nasze paznokcie znowu będą piękne i długie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje naturalne pazurki :) i nowy dzieło na nich i jak ?