Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:03:28

hej!:) poradźcie mi coś! mam bardzo krótkie paznokcie. Od kiedy byłam mała obgryzałam paznokcie i do dziś nie umiem się oduczyć! macie jakieś pomysły co mogę z nimi zrobić? dzięki za odp.! :)



moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:11:46

polecam odżywkę z Eveline i troszkę silnej woli ;)
też tak miałam;)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:16:32

zrób sobie tipsy, to ći woje paznokcie ładnie odrosną.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:17:12

zacznij od nie obgryzania:)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:18:06

tak jak napisała dorota2410 zrób sobie tipsy :)
pazurki odrosną no i nie będzie Cię kusiło,żeby obgryzać :)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:26:20

ja już to mam za sobą, oduczyłam się obgryzać kiedy miałam aparat na zębach ;) może spróbuj najpierw od takiego specjalnego lakieru przeciw obgryzaniu?

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:27:12

moja siostra zawsze miała takie paznokcie jak ty, kupila odzywke 8w1 eveline (ok 10zł w rossmannie) i ma paznokcie jak tipsy, serio:O
nie wiem co na nią tak zadziałało może chęć poprawy stanu paznokci, wziela sie za siebie i stwierdziła że odżywki z paznokci jeść nie będzie:D? nie wiem, ale spróbuj bo ta odżywka naprawdę robi z paznokciami cuda ;d

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:27:30

Polecam preparat "gorzki paluszek". Bardzo skuteczny.

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:29:16

Miałam identyczny problem. Od 2 miesięcy staram się dbać o nie. Po 1 - codziennie maluję, żeby nie widzieć/drapać/obgryzać. Jeśli zejdzie chociaż trochę lakieru-maluję. Po 2 odżywka. Po 3 jeśli się złamie (a łamią się co chwile) to nie obgryzam tylko obcinam i piłuję:) Póki co nie są długie, ale mogę stukać po biurku :D

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:32:38

Też obgryzałam, ale zaczęłam malować sobie paznokcie np. na czerwono i tyle się namęczyłam przy malowaniu jak były krótkie, że szkoda mi było obgryzać :p z resztą jak popatrzyłam sobie jak to wygląda u kogoś to mi się odechciało... Też może spróbuj malować :)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:34:28

Cytat
Robinn
Polecam preparat "gorzki paluszek". Bardzo skuteczny.

dziwne, bo za dzieciaka mama mi tym paznokcie smarowała, a żarłam paznokcie jak do tej pory :P
Tzn tamtej, bo kilka lat temu przestałam obgryzać paznokcie.
Zrobiłam i kilka miesięcy nosiłam tipsy akrylowe - paznokcie mi odrosły, ale jak usunęłam tipsy to były bardzo ale to bardzo miękkie... ale wtedy wzmocniłam je ekspresową odżywką do paznokci i dziś paznokcie mam zadbane, długie i mocne :)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:37:07

a ja mam pytanie odnośnie hybrydowego malowania paznokci, stosuje ktoś, poleca?

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:37:10

zrob tipsy.
ja tez tak robie jak zaczynam obgryzac. zakladam tipsy a jak juz moje podrosna to szkoda mi :)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:38:50

Jak już ktoś pisał preparat "gorzki paluszek" Obgryzałam wiele lat temu, w podstawówce. Kiedyś rodzice mi kupili i trochę pomogło, bo smak ma okropny. Ale jeśli ktoś będzie miał dosyć to przestanie go stosować, także na niektórych metoda działa, na innych nie ;)

moje paznokcie

22 paź 2013 - 16:41:16

a można przedłużyć paznokcie winny sposób niż tipsy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam taniej niż w hurcie akcesoria do paznokci