Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

14 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

27 gru 2012 - 21:37:28

Drogie dzieweczki pytanie kieruje do dziewczyn które wykonywały juz manicure hybrydowy. Chciałabym sie tym zajac ale mam pare pytan :) Prosze piszcie swoje doświadczenia, na co zwrucić uwagę, co trzeba robic szczegulnie dokłądnie, jakich firm uzywacie? A własnie sie jeszcze zastanawiam czy primer pod lakierozele jest ten sam co do żeli..? No i prosze o krutni opisik jak to sie robie :) cos mi sie kojarzy ze musi byc jakas baza i potem lakier koncowy ale nie jestem wtajemniczona dlatego prosze piszcie co wiecie :) A czy hybrydy mzona dopełniac? no i jak to wyglada ? a własnie tez mnie ciekawi czy mozna na lakierożelu wykonywać zdobienia zwykłym lakierem i jak to jest z zatapianiem cyrkonii i ozdób? mozna je umieszczac w lakierożelu czy nie bradzo? i jak długo wytrzymuja? no i czy można robic french lakierożelami ?

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

27 gru 2012 - 21:39:12

Zalecam zakup słownika, tak na początek :)

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

21 sty 2013 - 17:42:41

Podstawą hybrydów jest prawidłowe zmatowienie i odtłuszczenie płytki paznokcia. Pomalować bazą (pod lampe 2-4 min), potem jedna CIEŃKA warstwa koloru, potem druga i bardzo ważne żebyś pomalowała też wolny brzeg, bo inaczej nie beda sie trzymac ;) 2 min pod lampą no i na koniec nabłyszczający, czyli ten ostatni ;)
Co do wtapiania ozdób itp. to nie radze, bo Ci to nie wyjdzie, bo to nie jest żel .. Lakiery hybrydowe wyglądają bardzo naturalnie i to jest cieńka warstwa jak w przypadku lakieru.. hybrydy sie ściąga a nie uzupełnia ani nic ;) french też można robic, ale to juz trzeba mieć wyćwiczone ;)

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

21 sty 2013 - 17:45:02

Najlepiej iść na kurs, żeby wszystko pokazała profesjonalistka i nie wciskać potem klientkom tandety :P

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

21 sty 2013 - 17:49:43





masz wszystko po kolei,

ja nie wykonuję, ale jak mi robiono, to najpierw pani mi zmatowiła paznokcie, posmarowała czymś odtłuszczającym (i śmierdzącym) potem baza i do lampy, 1 warstwa koloru i do lampy, 2 warstwa koloru i do lampy, nabłyszczacz i do lampy i gotowe

używane były produkty mistero milano, paznokcie mi się trzymały 3 tygodnie

aha i tak jak koleżanka wyżej napisała trzeba całego paznokcia dokładnie pomalować, u mnie na jednym malutko brakowało do końca i po 4 dniach się zepsuł, naprawiono mi go oczywiście nieodpłatnie bo to wina osoby wykonującej była, więc trzeba uważać i dokładnie to się będą długo trzymać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 17:51 przez ecate.

Pytanie do pazuromaniaczek-hybrydy

21 sty 2013 - 17:54:46

No właśnie, bo mimo, że może ładnie wyglądać to przez niepomalowany wolny brzeg paznokcia zaraz odpryśnie.. ale to kwestia wyćwiczenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy salon manicure w Krakowie?