Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

49 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Manicure - zarobek

05 gru 2012 - 16:14:30

Hej! Czy sa wsrod was osoby, ktore kupily sobie lampe, lakiery i inne sprzety, nauczyly sie robic manicure zelowy, hybryde, tipsy i teraz na tym zarabiaja, robiac paznokcie kolezankom czy innym kobietom? ;)
Moze ktoras jest po kursie? Polecacie?

Prosze o opinie, bo zaczelam sie nad tym zastanawiac, ale nie wiem czy jest to oplacalne... teraz taka konkurencja, a nie bedac po kosmetologii to juz pewnie zupelnie trudno ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 16:18 przez na_talia37.

Manicure - zarobek

09 gru 2012 - 20:44:35

Ja robię. ^^ Ale tylko manicure naturalny, stąd nie trafiam do takiej liczby klientek jak tipserki. Co idę do kolejnej pani to słyszę "Ale tipsy przecież wychodzą z mody, prawda?". Za przeproszeniem: g**no prawda. :P Co druga odpowiedź na moje ogłoszenia to "A może robi Pani tipsy/żele/akryle?".

Robię to hobbystycznie, bo lubię, i nie traktuję tego jak formy zarobkowania, także dobrze mi z tym. :)

Manicure - zarobek

21 sty 2013 - 17:51:20

Jeśli kogoś to naprawde interesuje i lubi robić paznokcie to napewno dobrze zarobi. Ja sama robie paznokcie, kiedys może więcej czasu poświęcałam na to, ale można zarobić jeśli przyłożysz się do tego ;)
I szczerze mówiąc to bez rożnicy czy po kosmetologii czy nie, bo prawda jest taka, że szkoda czasu na takie studia, wiem sama po sobie to, bo zrezygnowałam z tych studiów poszłam do zaocznej szkoły i bede robić kurs i wiele jest takich osób ;)
Dobry kurs + dużo chęci i zamiłowania do tego i wyjdzie sie na tym najlepiej ;)

Manicure - zarobek

28 sty 2013 - 18:00:54

można zarobic jak sie robi dobrze ale nie licz na top ze beda to duze pieniadze , poniewaz teraz ludzi nie maja za bardzo kasy na to i robia tylko w wyjatkowych sytuacjach typu ślub studniówka itd bardzo malo kto robi od tak sobie , zastanow sie ile mialabys klientek wsrod znajomych , bo moze byc tak ze kupisz sprzed itd a nie zarobisz a wiadomo rzeczy tez sie starzeja

Manicure - zarobek

28 sty 2013 - 18:02:37

nie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkolenia ... wielkopolska :D