Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak malować paznokcie? pomocy!

15 gru 2012 - 16:21:43

kupuj rzadziej, a droższe. mam na myśli takie koło 20zł (z H&M na przykład). odradzam po 3-5zł z Golder Rose. dramat.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

26 maj 2014 - 14:55:33

Cytat
ostra123
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :)

dokładnie :)a jak lakier za gesty czy sie ciągnie juz do śmieci :) kup sobie jakies tanie po ok 3 zl i próbuj :)

jak malować paznokcie? pomocy!

26 maj 2014 - 17:45:18

Cytat
karolina221_2005
polecam lakiery firmy rimmel ;)


Ja to samo, też jestem z lakierów rimmela zadowolona, a można trafić na fajne przeceny, zwłaszcza w tym okresie przed latem :)Z tańszych też miss sporty są spoko. A tak jak już ktoś wspominał, jakość lakieru ma wpływ na wygląd ;)

jak malować paznokcie? pomocy!

27 maj 2014 - 17:46:00

miss sporty zdecydowanie, mają fajną serię clubbing colours, fajne letnie kolory, to każdej stylizacji, no i tanioszka :)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

06 cze 2014 - 17:57:11

NIE POLECAM LAKIERÓW Z AVONU!! Nie są trwałe, długo schną i cena jest nieadekwatna - powinny kosztować 5 zł a nie 15zł -.- Bardziej INGLOT :-)

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

31 sie 2014 - 19:36:25

Bardzo ważna jest baza pod lakier mimo tego że mało kto jej stosuje. Możesz kupić sobie też zmywacz w pisaku gdzie dokładnie pozmywasz wszelkie niedoskonałości i lepiej kup lakier żeby już za pierwszym razem pokrył :)



niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

04 wrz 2014 - 14:04:33

Może napisze jak ja maluję swoje: luboe krótkie paznokcie więc obcinam dość któtko. Lekko je matowie odpowiednim pilnikiem tak aby lakier lepiej sie trzymał, potem odtłuszczam zmywaczem i maluję. Zawsze maluję dwie warstwy bo po jednej są własnie takie prześwity o których mówiłaś. Trzymają mi sie ok 5 dni.

jak malować paznokcie? pomocy!

06 paź 2014 - 15:41:13

Kiedyś też miałam taki problem, ale zaczęłam częściej malować paznokcie i po prostu doszłam do wprawy. ;) Przede wszystkim musisz poświęcić na to chwilę, nie śpieszyć się i na spokojnie malować paznokcie.

jak malować paznokcie? pomocy!

10 paź 2014 - 11:36:21

No dobry lakier to niestety podstawa… ja nie cierpie malowac paznokci, już dawno sobie dalam spokoj i co miesiac odkladam sobie kase na kosmetyczke.. to nie sa jakies wybitne sumy a czlowiek usiadzie, odprezy się gdy specjalistka wyczaruje na paznokciach cos pieknego :) i tak już od 6 mies chodze do http://maniq.pl/manicure/manicure-tradycyjny/ i paznokcie mam zawsze na medal;)

jak malować paznokcie? pomocy!

28 gru 2014 - 22:33:40

Też miałam z tym problem choć dużo ćwiczyłam po pooglądaniu tego filmiku

pomalowanie paznokci zajmuje tylko chwilę :)

zweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

02 mar 2015 - 22:44:31

dobry lakier to podstawa !

jak malować paznokcie? pomocy!

13 kwi 2015 - 23:13:39

dobry lakier, a raczej z dobrym pędzelkiem i gdy wyjdziesz po za to zmyj to przy pomocy patyczka do uszu zamoczonego w zmywaczu lub jeszcze lepiej sprawdzi się mały pędzelek np. taki jak do linera lub malowania farbkami.

jak malować paznokcie? pomocy!

27 kwi 2015 - 13:52:57

robię to samo- nadmiar lakieru na skórkach usuwam patyczkiem do uszu ;) A tak to kwestia wprawy i odpowiedniego pędzelka. No i warto przy tej okazji włączyć się do akcji prospołecznych- słyszałyście o malowaniu wzoru '&' na paznokciach teraz? :)

jak malować paznokcie? pomocy!

05 lip 2015 - 00:20:00

a też mam prolem wiec sie nie przejmuj nawet nie wiedzialam zeby do skorek nie dojezdzac

jak malować paznokcie? pomocy!

14 lip 2015 - 21:55:52

jak dla mnie bardzo ważny jest sam pędzelek. lubię takie płaskie i szerokie np jak w miracle gel, bo wystarczą dwa pociągnięcia i paznokieć jest pomalowany, a co za tym idzie- prawdopodobieństwo zrobienia sobie krzywdy jest dużo mniejsze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry manicure w Warszawie