Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak malować paznokcie? pomocy!

20 lis 2012 - 11:28:55

dokładnie dobry lakier to podstawa

jak malować paznokcie? pomocy!

22 lis 2012 - 18:57:52

Ja mam taki sposób: Wycieram trochę pędzelek o brzeg buteleczki, żeby mi nie kapało na te paznokcie tylko wyszła dość cienka warstwa, najpierw maluje na środku paznokcia kreskę(od dołu do góry, wtedy nie maluje się skórek!), potem po obu stronach też od dołu do góry.

Kiedy maluje prawą rękę trudno prosto to zrobić, więc trzymam dość sztywno pędzelek i ruszam pod nim prawą ręką.

Najpierw kładzie się pierwszą warstwę na wszystkie paznokcie, potem dopiero ewentualnie poprawia się drugą (nie we wszystkich przypadkach, czasami kryje za pierwszym razem)
Jeśli lakier nie pokrywa paznokcia mimo dwóch warstw to znaczy, że jest beznadziejny.

Jeśli dojdziesz do wprawy to będzie ci dobrze wychodziło :)
Ja też się tak uczyłam a teraz mi wychodzi bardzo dobrze, bez pomalowanych skórek :)

jak malować paznokcie? pomocy!

30 lis 2012 - 00:24:23

jA NIEDAWNO SKOŃCZYŁAM Z TIPSAMI NA RZECZ NATURALNYCH PAZNOKCI...KUPIŁAM ODŻYWKĘ ,BAZE POD LAKIER 2 W 1 I DOBRE A NIE DROGIE LAKIERY ZA WSZYSTKO z odżywkami dałam jakieś 50zł z czego jedna z odżywek była dośc droga bo 15 zł ,ale za to boska i do stosowania jako baza pod lakier i na lakier jako utrwalacz lakieru.Zawsze jak czyściłam niedociągnięcia patyczkiem do uszu to się denerwowałam bo mam maleńką płytkę paznokcia i ,zawsze zachaczyłam sobie te moje wysiłki, i odkryłam w Carefur- zmywacz w sztywcie wygląda jak długopis i działa podobnie kosztuje 9,80 ale dla mnie super :) teraz już robie wzorki ,bawie się kolorkiem pazurki mam zdrowe tak ,że nic tylko troche powalczyc i pędzelek ,no poprostu musi byc równy ,i nie tracic włosia :)

jak malować paznokcie? pomocy!

30 lis 2012 - 16:24:10

najlepiej to pędzelkiem myślę

jak malować paznokcie? pomocy!

30 lis 2012 - 20:28:04

w miare dobrym lakierem, powoli i spokojnie :)

jak malować paznokcie? pomocy!

02 gru 2012 - 22:09:57

Dlatego ja zawsze muszę jasnymi, bo ciemnymi brzydko mi wychodzi. :(

jak malować paznokcie? pomocy!

02 gru 2012 - 23:08:19

Większość lakierów ma napisane na naklejce z danymi firmy, składem, numerem koloru itd., że masz użyć dwóch warstw dla pełnego pokrycia. :)

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

03 gru 2012 - 15:40:13

pewnie masz jakis stary lakier, robia Ci sie grudki i dlatego wychodzi Ci niezbyt równo.

jak malować paznokcie? pomocy!

04 gru 2012 - 13:31:52

ja kupuje lakiery za 3-5 zł bo szybko nudzi mi sie kolor i nie mam problemu, może to kwestia wprawy

jak malować paznokcie? pomocy!

05 gru 2012 - 16:50:02

Przede wszystkim musisz zacząć od oczyszczenia dłoni i paznokci. Polecam wszystkim peeling z cukru i soku z cytryny:) Prosty w przygotowaniu, domowy sposób na oczyszczenie dłoni i paznokci. Powycinaj skórki i dopiero zacznij malowanie. Do niektórych lakierów konieczna jest baza. Im częściej będziesz malować paznokcie tym szybciej nabierzesz wprawy!:)

jak malować paznokcie? pomocy!

06 gru 2012 - 20:23:21

Wszystko zależy od lakieru ...

jak malować paznokcie? pomocy!

07 gru 2012 - 07:50:11

z biegiem czasu dojdziesz do wprawy:)

jak malować paznokcie? pomocy!

10 gru 2012 - 19:10:00

u mnie zawsze jest tak - u lewej ręki wszystkie paznokcie ładnie pomalowane bez żadnych nierówności itp. a prawa ręka to masakra :/ to dlatego, że jestem prawo ręczna a lewą ręką mniej rzeczy umiem robić

jak malować paznokcie? pomocy!

10 gru 2012 - 21:22:07

Cytat
aadriannaa7
Przede wszystkim musisz zacząć od oczyszczenia dłoni i paznokci. Polecam wszystkim peeling z cukru i soku z cytryny:) Prosty w przygotowaniu, domowy sposób na oczyszczenie dłoni i paznokci. Powycinaj skórki i dopiero zacznij malowanie. Do niektórych lakierów konieczna jest baza. Im częściej będziesz malować paznokcie tym szybciej nabierzesz wprawy!:)

Skórki się spycha. Dłużej trwa, ale bezpieczniejsze. Ścinanie może się źle skończyć.

jak malować paznokcie? pomocy!

14 gru 2012 - 14:50:55

polecam lakiery firmy rimmel ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

(Nie)doskonałe odżywki EVELINE