Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

22 minut temu

dresy na ulice

32 minut temu

Studia online

45 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:08:28

mam trochę banalny i może się wydawać śmieszny problem, ale powiedzcie mi Dziewczyny- jak malować paznokcie? Inne dziewczyny mają ładnie pomalowane, równo, nie mają żadnych smug czy nierówności(mimo, że malują same), a mi zawsze wychodzi jakoś koślawo i niezbyt ładnie. Jak malować paznokcie, żeby ładnie wyglądały i żeby nie było prześwitów (mimo kilku wartw lakieru) i nierówności?

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:10:04

Ja nie mam z tym problemu,może kupujesz jakieś kiepskie lakiery.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:12:17

Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :)

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:15:59

Musi być dobry lakier, nie drogi tylko dobry, nie za rzadki. Pociągasz pędzelkiem po paznokciu jak najmniejszą ilość razy, im więcej poprawiasz tym gorzej wygląda. Nie poprawiaj brzegów na mokro jeśli nie masz wprawy, lepiej niech wyschnie koślawo czy na skórkach i wtedy umocz patyczek higieniczny albo wykałaczkę owiniętą watą w zmywaczu i delikatnie pozmywaj naokoło.

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:18:01

Cytat
Mee1990
Ja nie mam z tym problemu,może kupujesz jakieś kiepskie lakiery.
Też tak myślę, że może kiepski lakier.
Musisz tez nabierać odpowiednią ilość lakieru na pędzelek.

jak malować paznokcie? pomocy!

08 lis 2012 - 11:26:57

Myślę, że to kwestia wprawy. Zawsze maluj "na 3" - pasek na środku i dwa po bokach zostawiając po milimetrze niepomalowanego paznokcia po bokach. Dzięki temu paznokcie będą wyglądały na smuklejsze. Jeśli nie wyjdzie Ci ładnie za pierwszym razem to nie dokładaj dodatkowych warstw na jeszcze mokrą pierwszą. Wszystko wyrówna się jak pomalujesz drugi raz po tym jak pierwsza warstwa wyschnie. To chyba tyle :)

jak malować paznokcie? pomocy!

10 lis 2012 - 16:54:48

ale na to chyba nie ma sposobu.. no namaczasz pedzelek ale nie za duzo i jedziesz..

jak malować paznokcie? pomocy!

11 lis 2012 - 19:02:07

nakładasz kropelkę lakieru na górną część paznokcia i rozprowadzasz od lewej do prawej (lub na odwrót) do samego dołu. możesz też po bokach nie domalowywać paznokci, to optycznie wydłuża je.

jak malować paznokcie? pomocy!

11 lis 2012 - 22:44:15

polecam lakiery z AVONU

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lis 2012 - 14:14:44

Ćwiczyć i zainwestować w dobre lakiery, nie będziesz musiała nakładać kilku warstw i tym samym nie będą się robiły nierówności,grudki itd. Ćwicz sobie parę razy dziennie, pooglądaj w necie wzorki na paznokcie i próbuj wykonać podobne oczywiście z tych łatwiejszych. Nabierzesz precyzji z czasem:))

jak malować paznokcie? pomocy!

12 lis 2012 - 23:27:59

Kupować dobrej jakości lakiery. :)
Ja najpierw nakładam bazę, później maluję lakierem, na to utwardzacz. Ewentualne pomaziane skórki traktuję patyczkiem higienicznym zamoczonym w zmywaczu. :)

jak malować paznokcie? pomocy!

17 lis 2012 - 15:32:29

hmmmm maluj cała płytkę nie martw sie że wyjedziesz poza bo to można wyczyścic patyczkiem do uszu namoczonym w zmywaczu. jak nałozysz 1 warstwę odczekaj pare minut zeby troche wyschło i nałóż 2 a potem jak juz wyschną to patyczkiem wytrzyj to co wyjechałas i masz ładnie... polecam lakiery Paris sa tanie i ładnie pokrywaja
dobre lakiery wcale nie sa potrzebne ja zawsze uzywałam tanich i nie miałam problemu ze smugami wystarczy pomalowac 2 razy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-17 15:33 przez ang_92.

jak malować paznokcie? pomocy!

17 lis 2012 - 19:16:38

kup sobie dobrą bazę pod lakier i lakier jakiejś lepszej firmy na początek o niezbyt gęstej konsystencji i z dobrym wąskim pędzelkiem

jak malować paznokcie? pomocy!

18 lis 2012 - 09:34:25

przede wszystkim zainwestuj w dobry lakier z dobrym pędzelkiem i ćwicz

jak malować paznokcie? pomocy!

18 lis 2012 - 22:24:01

Są różne techniki malowania paznokci i z pewnością każdy ma swoją najlepszą.
Ważne jest by przed samym użyciem lakieru dobrze nim wstrząsnąć lub przetoczyć kilka razy między dłońmi. Następnie zanurzamy pędzelek w lakierze i ocieramy go o brzeg buteleczki, dzięki czemu uzyskamy idealną ilość lakieru do nałożenia.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne pytanie