Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na mocne paznokcie

12 kwi 2015 - 14:51:04

Zdrowo się odżywiać.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

15 kwi 2015 - 12:00:44

Zdrowa dieta to podstawa, zgodzę się. Tylko co jeśli ktoś nie ma czasu na to, by codziennie przygotowywać sobie pełnowartościowe posiłki? Jak wstaje o 6 rano, to nie zdążę sobie przygotować jakiejś wymyślnej sałatki do pracy, niestety... Chociaż o tyle, że przyjmuję codziennie tabletki Bio silica z witaminami, skrzypem, pokrzywą. Przynajmniej one uzupełniają braki w moim organizmie. I faktycznie, po takiej kilkutygodniowej terapii "od środka" paznokcie wyglądają duuuużo lepiej. W ogóle się nie rozdwajają, nie łamią i mogę je malować do woli.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

17 kwi 2015 - 16:57:07

Odżywka new nails pomaga. To musi być systematyczne. Odżywka nie pomaga z dnia na dzień, efekty przynosi dopiero jeśli przez dłuższy czas o nie dbacie. Inaczej nie ma szans.

Domowy sposób na mocne paznokcie

10 maj 2015 - 23:24:19

Najlepszy jest skrzyp i pokrzywa, codzienne picie herbatek lub branie tabletek z wyciągami z tych ziół na prawdę wzmacnia pazurki! Zrobiłam sobie taką kuracje na wzmocnienie włosów i przy okazji poprawiłam stan swoich paznokci, teraz mogę je zapuścić dłuższe, nie łamią się tak jak kiedyś:)A do tego wapno lub dużo produktów typy sery, nabiał.

Domowy sposób na mocne paznokcie

16 maj 2015 - 21:54:18

Próbowałam kilka sposobów ale kuracja olejkiem rycynowym była najlepsza.

Z rozwarstwiającymi się i łamliwymi paznokciami upora się olejek rycynowy. Preparat wcieramy 2 x dziennie w płytkę paznokciową oraz skórki wokół paznokci. polecam

Domowy sposób na mocne paznokcie

18 maj 2015 - 00:27:02

Cytat
usagi_fashion
Najlepszy jest skrzyp i pokrzywa, codzienne picie herbatek lub branie tabletek z wyciągami z tych ziół na prawdę wzmacnia pazurki!

Zgadzam się w 100%!!! Od ponad miesiąca biorę tabletki Bio silica max, które w składzie mają mnóstwo skrzypu i pokrzywę i widzę znaczną poprawę stanu moich paznokci. Nie rozdwajają się już tak jak kiedyś, a co za tym idzie nie łamią się również, bo są silniejsze.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

19 maj 2015 - 16:34:54

Raz jeszcze - odżywka new nails, trochę systematyczności, odpowiedniego podejścia do pielęgnacji paznokcia i zobaczycie że same paznokcie będą wyglądały o niebo lepiej - wszystko zależy od was.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

16 cze 2015 - 00:19:42

Skrzyp polny i pokrzywa świetnie się sprawdza ;) Sama stosowałam miesiąc bio silicę max, ma bardzo duzo skrzypu. Po pełnej kuracji udało mi sie odbudować płytke zniszczonego paznokcia. Są zdecydowanie mocniejsze i nie brakuje im witamin :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

10 sie 2015 - 11:08:38

mam odżywkę 8 w 1 eveline mogę odsprzedać użyta 2 razy ale już nie dla mnie, ktoś zainteresowany?

Domowy sposób na mocne paznokcie

25 sie 2015 - 12:21:23

zainwestuj w odzywki sally hansen. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu. Odzywki Eveline 8 w 1 używałam kilka lat i strasznie przesuszyły mi paznokcie. Ja ich nie polecam

Domowy sposób na mocne paznokcie

08 paź 2015 - 20:03:33

Ja od zawsze miałam problem ze słabymi paznokciami. Próbowałam między innymi znane prawie wszystkim odżywki Eveline ale na mnie jakoś nie zadziałały. Moja siostra ma ten sam problem i ostatnio zaczęła stosować olej z maruli esent. Kurczę faktycznie widać efekty i te paznokcie robią się po prostu twardsze. Czas też wypróbować ;)

Domowy sposób na mocne paznokcie

08 paź 2015 - 22:38:57

Hej :) Miałam to samo, wypróbowałam masę różnych preparatów na pazurki, wydałam niemało pieniędzy, a efekt był znikomy.
Pomogła prozaiczna rzecz - picie herbatki z pokrzywy + stosowanie naturalnej odżywki, podaję link: orchigo.com/pielegnacja-ciala/pielegnacja-dloni/odzywki-i-olejki/aromatika/aromatika-kosmetyczny-olejek-wzmacniajacy-paznokcie-10-ml-p124c50c53c229

Na blogu od tej samej strony kilka prostych porad: orchigo.com/blog/z-gorki-na-pazurki-czyli-sos-dla-twoich-paznokci-b9



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:51 przez moderator.

Domowy sposób na mocne paznokcie

10 gru 2015 - 09:51:15

Cytat
izkaaa1987
Odzywka Eveline 8w1 pomaga na początku po dłuższym stosowaniu odklejaja sie paznokcie od łożyska. Uważajcie drogie Panie z ta odżywka :)

Nie wiem co jest takiego cudowego w tej odzywce ... mi ona totalnie nie pomogła, paznokcie się nie wzmocniły, nie widziałam żadnej poprawy, a stosowałam zgodnie z zaleceniami naopakowaniu ...

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

15 gru 2015 - 09:07:17

Hej ;) zdrowo się odżywiać to raz . kupić sobie i brac skrzyp polny . stosowac odpowiednie kremy które wzmacniają nie tylko skóre na dłoniach ale również paznokcie . I potem stosowanie odpowiednich odżywek w lakierach ;) Tak jak jest wspomniane w poście powyżej. a jak już sobie wzmocnicie paznokcie , można pomysleć o zrobieniu jakichś hybryd , do których sama się osobiście przymierzam , wgl słyszałyście o takich lakierach hybrydowych jak makear ? nie są one popularne jeszcze w Polsce a podobno sa najlepsze na rynku i są do profesjonalnego użytku w salonach .

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

20 gru 2015 - 12:18:14

zastanawiam sie nad tymi kolorowymi odzywkami np z opi, widziałyście? Ponoc utwardzają i wzmacniają płytkę juz od pierwszego dnia, a jakie są Wasze spostrzeżenia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie żelowe/akryl WARSZAWA