Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

48 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 09:56:31

Dziewczyny! od zawsze mam problem z łamliwymi i słabymi paznokciami :( rozdwajają mi się, łamią, ogólnie masakra. Oczywiście stosuję wszelkiego rodzaju odżywki, biorę tabletki na wzmocnienie paznokci ale to ciągle nic nie daje dlatego chciałam się was poradzić- znacie jakiś domowy sposób na mocne paznokcie? co zrobić żeby się nie łamały i nie rozdwajały? Liczę na waszą pomoc i dobre rady :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 09:59:05

niestety nie znam, ale sama się chętnie dowiem! :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 09:59:52

Polecam Ci abyś zaczela pic pokrzywe. Mi taka kuracja trzy miesięczna pomogła i to baardzo i oczwyiście włosy jakby jeszcze lepsze ; )

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:01:11

Witam. Ja od zawsze miałam mega słabe paznokcie..nawet ich brak hi hi..pomogła odżywka Eveline paznokcie twarde i lśniące jak diament ..teraz wyglądają jak tipsy..tzn.są długie i twarde lakier nie odpryskuje..polecam
a domowych typu ziółka i takie inne nie znam ...chyba, że picie drożdży z mlekiem i miodem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 10:02 przez sara290110.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:02:15

Sposób może nie taki domowy, ale odżywka z joko bomba witaminowa! Jak dla mnie faktycznie bomba ;p

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:06:47

podobno wcieranie olejku rycynowego w paznokcie pomaga i moczenie w ciepłej oliwie z oliwek

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:09:18

ja moczę paznokcie w oliwie z oliwek przez 30 min 2-3 razy w tygodniu a poza tym używam odżywki z eveline 8in1 total action intensive nail conditioner,nakładam przez 6 dni warstwowo i paznokcie mam piękne i zdrowe;-)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:09:48

A próbowałaś odżywki Eveline - 8w1? jest wspaniała. gwarantuję że zdziala cuda z twoimi paznokciami, ja miałam taki sam problem:)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:12:57

Tak tak.. Odżywki 8 w 1 lub twarde jak diament z eveline są świetne. Koszt ok 9 zł a działają cuda :)

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:14:38

ja używałam olejku rycynowego, cytryny, witamnin, olejków.. - chyba wszystkiego co przeczytałam na internecie, ale stawiam na odżywke eveline 8w1:) szybko mi pomogła i na długo.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:17:25

zamiast opychać sie suplemantami diety to zcznij wyciągać z natury te składniki. ja piję pokrzywę i skrzyp, moczę je w mleku (to na przebarwienia- nie palę ale nie są łande białe). do tego po każdym zmyciu lakieru nakładam adżywkę, jedna i ta sama od dłuuuższego czasu z avonu. jak pomaluję wieczorem i idę spać to rano mam mega twarde. a sprzętam bez rękawiczek bo nie lubie inaczej.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:36:11

chyba sróbuję z tą pokrzywą. Olejek rycynowy stosowałam ale jakiś mega efektów nie widziałam :( o tej odżywce Eveline słyszałam wiele dobrego, więc chyba się na nią skuszę, bo inne odżywki niestety mnie zawodzą :(

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:39:49

Domowych nie znam, ale może wypróbuj Eweline 8w1, rewelacja na słabe paznokcie, koszt okolo 10-11 zl w rossmanie są

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:45:26

Ja z domowych rzeczy moczę w ciepłej oliwie z dodatkiem olejku rycynowego, czasem dodaje krople keratyny ale to nie jest potrzebne :)

Z mniej domowych polecam odżywke Eveline 8w1 ale jeśli płytka po nich piecze to trzeba przestać stosować :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:50:26

łykanie żelatyny co jest okropne ale pomaga i moczenie paznokci w oleju i olejku rycynowym ale podgrzanym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Straszne paznokcie...:/