Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

30 minut temu

skuteczna dieta

51 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziewczyny:)

Moj problem polega na tym,że za żadne skarby nie moge zapuścić paznokci,jak już mi trochę urosną to zaraz sie którys zlamie,zadrze i po paznokciach....

Powiedzcie kochane co lepsze i pomoże mi je w końcu zapuścić:
-utwardzenie samym żelem?
-czy manicure hybrydowy?

I która z tych metod mniej niszczy moje i tak słabe pazurki??

Dziękuję z góry za pomoc.

p.s.proszę o zdjęcia jak po jednej metodzie i po drugiej pazurki wyglądają:)

Myślę, że obydwie metody zniszczą Ci paznokcie. Ja mam zawsze zniszczone jak i gdzie bym nie robiła. Dodatkowo manicure hybrydowy jest trudniejszy do usunięcia, chyba że usuwałabyś u kosmetyczki ;)

Dokładnie zastanawiam sie nad tymi metodami,oczywiście u kosmetyczki:)

jak chcesz zapuścić to polecam odżywkę eveline paznokcie twarde jak diament. wiele lat nie mogłam zapuścić a odkąd używam tej odżywki to mam szpony jak wiedźma ;)

Mialam ten sam problem i stosowalam wiele roznych specyfikow np. Sally Hansen Natural Nail Growth Activator (Bardzo szybko rosna po nim paznokcie, ale nie zapobiega lamaniu sie), tak samo z roznymi specyfikami Hard as Nails. Od jakiegos czasu zaczelam kupowac bazy, odzywki i top coaty z Essence i znalazlam cos genialnego Studio Nails Ultra Strong Nail Hardener (srebrna butelka). Paznokcie nie sa od tego grubsze, ale przynajmniej sa na tyle elastyczne, ze sie nie lamia i musze je pilowac, bo rosna bardzop dlugie.

dzieki bardzo,ale ja już tak dużo tych odżywek począwszy od eveline na odżywkach z salonów kosmetycznych ok.100zl.jedna stosowałam i owszem zapuścilam na chwilkę,i znowu krach,naprawdę nic na mnie nie dziala....
może to skutek byłego obgryzania,od 2 lat nie gryzę,a chcialabym naprawde ładne,zadbane paznokcie:(

Wiele osób chwali odżywki eveline - zarówno tą 8w1 jak i diamentową :)

odżywka eveline - polecam ! 8w1

miałam ten sam problem, przez kilka lat regularnie kładłam na swoje paznokcie silikon u kosmetyczki, jednak za dużo kasy na to szlo wiec zaczęłam łykać witaminy (drożdże z wit b oaz cynk), po kilku miesiącach sama spiłowałam paznokcie, zdjęłam silikon bo miałam odrosty i długie już mi zostały, dziś 2 lata mijają i ani jeden się nie złamał od tych 2 lat- odzywka nic nie da jeśli wystarczającej ilości pierwiastków i mikroelementow od wewnątrz im nie dostarczysz, i baza pod lakier to podstawa, bo lakier niszczy paznokcie i je przebarwia....Poza tym musisz tak nauczyć się operować dłoniami aby paznokci nie ożywać:)Ja na początku jak miałam bardzo długie zawsze uderzyłam nimi o klamkę, kran, paznokciami próbowałam sms-y pisać a trzeba używać opuszek bo inaczej paznokcie będą się łamały:)

hybryda powwinna wystarczyć :) sama sobie tak robię, bo mam ten sam problem ale chyba spróbuję tej odzywki eveline :)

Ja mam teraz na pazurkach u nóg zrobioną hybrydę w kolorze czerwieni z Jessici. Rewelacyjnie się trzyma, kolor też niczego sobie generalnie ja bardzo lubię wszelkie czerwienie.
mam taki kolorek


Myślę, że oprócz polecanych odżywek warto też zwrócić uwagę na witaminy:) takie, które wzmacniają włosy, skórę i paznokcie :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jestem zdecydowanie za lakierami hybrydowymi. Paznokcie, a raczej efekt na nich umieszczony, jest stabilny. Paznokcie ładnie wyglądają, nie poprawiam ich nawet przez kilka tygodni i właśnie o coś takiego mi chodziło. Co tutaj dużo mówić - wcześniej poprawiałam paznokcie co kilka dni ;/

spróbuj fiberglass. To na razie bardzo mało popularna metoda w Polsce. Ja kupiłam zestaw na allego i wczoraj samodzielnie sobie zrobiłam. Na naturalne paznokcie nakładasz resinę i takie płatki chyba jedwabne, Na paznokciach nic potem nie widać a są bardzo utwardzone. Nawet jak masz pęknięty lub rozdwojony paznokieć to ci wszystko ładnie naprawi. Jeśli mieszkasz w większym mieście to na pewno zajdziesz salon gdzie ci to zrobią.

Polecam manicure japoński, zarówno hybryda jak i żel bardzo niszczą paznokcie, więc jak chcesz zapuścić to musisz je odżywić, a nie uszkodzć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złote paznokcie-co to za lakier?