Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

regularne posiłki

2 minuty temu

dieta organizacja

16 minut temu

przestrzeganie diety

33 minut temu

zalety diety pudełkowej

48 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:05:28

Cytat
draczko
odżywka 8w1 z eveline - jedna warstwa pod lakier ;)
Też tak robię. Inaczej lakier mi po 5 godzinach odpada. Do tego na wierzch maluję jeszcze utwardzaczem, na zmianę z eveline i z inglota. Nie dość, że zasycha błyskawicznie, to od razu na kamień i czasem z 5 dni wytrzyma;)

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:06:34

Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:09:42

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo
Dużo zależy od paznokci. Mi po kilku godzinach odpada tak samo lakier za 5 zł, jak i za 50...

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:10:30

Cytat
ania3192
Cytat
jagodzian
Cytat
zikaz1
Cytat
draczko
odżywka 8w1 z eveline - jedna warstwa pod lakier ;)



Odżywka jest genialna! Szczerze mogę polecić!

ojj tak i ja również, jest świetna!! :)
i ja sie dolacze, uwielbiam ja:) wzmacnia paznokcie, mozna je zapuscic i sie nie rozdwajaja ani nic, a no i lakier sie na niej trzyma:)
8w1 albo diamentowa, z eveline :))

Ja też się pod tym podpisuję:)

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:16:31

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

no widzisz, za to golden rose z proteinami trzyma sie bite piec dni. a rimmel z utwardzaczem dwa... chociaz te szybkoschnace maja to do siebie, ze rownie szybko odpryskuja, nie wiem, jak inne z rimmela, ale akurat ten wzielam, bo jakos tak w promocji byl i kolor mi przypasil :D

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:20:37

Cytat
dissolved__girl
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

no widzisz, za to golden rose z proteinami trzyma sie bite piec dni. a rimmel z utwardzaczem dwa... chociaz te szybkoschnace maja to do siebie, ze rownie szybko odpryskuja, nie wiem, jak inne z rimmela, ale akurat ten wzielam, bo jakos tak w promocji byl i kolor mi przypasil :D
Też kupiłam za grosze :P Taki świetny, lazurowy kolor serce

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:50:30

o

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:54:20

nałożyć żel na swoje naturalne, na to pomalować lakierem i nic nie odpryskuje ;)

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:58:00

odżywka z YR albo lakier bezbarwny i potem właściwy kolor AAAAAA i nie polecem lakierów Miss Sporty ( ok. 6 zł ) beznadziejne po dniu już odpada

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 23:00:15

ja polecam utwardzacz z wibo jest revelacyjny :)
kosztuje nie wiele bo około 5 złoty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie