Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:05:28

Cytat
draczko
odżywka 8w1 z eveline - jedna warstwa pod lakier ;)
Też tak robię. Inaczej lakier mi po 5 godzinach odpada. Do tego na wierzch maluję jeszcze utwardzaczem, na zmianę z eveline i z inglota. Nie dość, że zasycha błyskawicznie, to od razu na kamień i czasem z 5 dni wytrzyma;)

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:06:34

Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:09:42

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo
Dużo zależy od paznokci. Mi po kilku godzinach odpada tak samo lakier za 5 zł, jak i za 50...

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:10:30

Cytat
ania3192
Cytat
jagodzian
Cytat
zikaz1
Cytat
draczko
odżywka 8w1 z eveline - jedna warstwa pod lakier ;)



Odżywka jest genialna! Szczerze mogę polecić!

ojj tak i ja również, jest świetna!! :)
i ja sie dolacze, uwielbiam ja:) wzmacnia paznokcie, mozna je zapuscic i sie nie rozdwajaja ani nic, a no i lakier sie na niej trzyma:)
8w1 albo diamentowa, z eveline :))

Ja też się pod tym podpisuję:)

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:16:31

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

no widzisz, za to golden rose z proteinami trzyma sie bite piec dni. a rimmel z utwardzaczem dwa... chociaz te szybkoschnace maja to do siebie, ze rownie szybko odpryskuja, nie wiem, jak inne z rimmela, ale akurat ten wzielam, bo jakos tak w promocji byl i kolor mi przypasil :D

Odpryskujący lakier:(

05 cze 2012 - 23:20:37

Cytat
dissolved__girl
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dissolved__girl
Cytat
misiek18203
Ja sobie odpuscilam tanie lakiery te na bazarku za dwa zlote..ciagle odpryskiwanie,poprawianie,dobijajace:O Ostatnio w rossmanie byla promocja na lakiery rimmea,obkupilam sie i jestem zadowolona,lakier nie odpryskuje i jest w stanie idealnym:) polecam :)

mam lakier rimmel 60sec i starte koncowki tego samego dnia, dziekuje.
A mi już prawie 2 tyg. trzyma, nawet w robocie w barze byłam, nazmywałam się i wgl :O Gdyby mi się paznokieć nie złamał i czasami bym paluchów do gęby nie wsadzała (obgryzanie skórek, nawyk z dzieciństwa -,-) to byłby nienaruszony Oo

no widzisz, za to golden rose z proteinami trzyma sie bite piec dni. a rimmel z utwardzaczem dwa... chociaz te szybkoschnace maja to do siebie, ze rownie szybko odpryskuja, nie wiem, jak inne z rimmela, ale akurat ten wzielam, bo jakos tak w promocji byl i kolor mi przypasil :D
Też kupiłam za grosze :P Taki świetny, lazurowy kolor serce

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:50:30

o

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:54:20

nałożyć żel na swoje naturalne, na to pomalować lakierem i nic nie odpryskuje ;)

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 22:58:00

odżywka z YR albo lakier bezbarwny i potem właściwy kolor AAAAAA i nie polecem lakierów Miss Sporty ( ok. 6 zł ) beznadziejne po dniu już odpada

Odpryskujący lakier:(

09 cze 2012 - 23:00:15

ja polecam utwardzacz z wibo jest revelacyjny :)
kosztuje nie wiele bo około 5 złoty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie