Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

49 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo trwały lakier do paznokci

02 lis 2013 - 18:43:10

ja mam Sally Hansen, dosyć długo się trzyma

a polecam też utwardzacz z Eveline, ostatnio kupiłam, nazywa się to płynne szkło
dzięki niemu pomalowane paznokcie długo mają intensywny kolor i lakier utrzymuje połysk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 18:43 przez pauli05.

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:01:02

ja często używam wykończeń, żelowego i matowego , które bardzo utrwalają lakiery pod spodem, a jeśli chodzi o same lakiery to polecam golden rose i miss sporty lasting colour. tanie a dobre.

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:16:27

Utwardzacz lub jak ja to robie nakładam odzywkę do paznokci eveline 8 w1 i lakier za 2,50 trzyma się nawet do 5 dni na moich paznokciach

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:20:30

Cytat
finka93
Utwardzacz lub jak ja to robie nakładam odzywkę do paznokci eveline 8 w1 i lakier za 2,50 trzyma się nawet do 5 dni na moich paznokciach

potwierdzam :)

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:25:40

Cytat
skj2008
Błagam pomóżcie ! Szukam lakieru do paznokci który utrzyma mi się bardzo długo .. moje albo odpryskują po paru godzinach albo poprostu się ścierają ... dodam że mam długie swoje paznokcie ... tipsy odpadaja.
Polecie mi jakie są najlepsze
ja matowie trochę swoją płytkę blokiem wiem może się niszczy ale stosuję różne preparaty i są i wyglądają na zdrowe i lakier utrzymuje mi się prawie tydzień 6 dni a dodam że codziennie jako żonka myję sporo garów sprzatam nie używam rękawiczek a pracuje przy paczkach gdzie paznokcie często się łamią ...a lakier się trzyma 5zł :P

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:27:44

Wypróbowałam wszystkich lakierów jakie są. Też mi się ściera i odpryskuje niemal natychmiast. Niestety, taka struktura paznokcia, nic na to nie poradzę. Trwałość przedłuża mi odżywka eveline 8w1 (mam ładne paznokcie 2-3 dni). Ale nie ma szans przy samym lakierze. Nawet takim, który u innych trzyma sie tydzień, czy dłużej.

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:36:02

Top coat z Essence! Nakładam go nawet na takie "jednodniowe" lakiery i trzymają się do tygodnia :)
Jedyna wada - trochę przyciemnia kolor lakieru.

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:42:27

Ja kupiłam sobie z eveline 3w1 wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz j jestem bardzo zadowolona ;) kupuje sobie lakiery "life" i jestem mega zadowolona, bo lakier utrzymuje sie naprawdę długo :)

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:43:56

Utwardzacz,utwardzacz i jeszcze raz utwardzacz

Bardzo trwały lakier do paznokci

03 lis 2013 - 19:53:38

Lakier VIPERA.Kosztuje 10 zł.Piękna gama kolorów i trwały.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

26 lis 2013 - 15:56:50

Hybryda od new nails - z tych które testowałam zdecydowanie najsolidniejsza, a przede wszystkim, paznokcie wyglądają bardzo estetycznie. Kurde... mój rekord t 2 miesiące bez poprawek. Gdybym jeszcze nie miałam takich odrostów, to pewnie byłoby jeszcze ciekawiej ;-)

Bardzo trwały lakier do paznokci

26 lis 2013 - 16:04:42

OPI ale oryginalne ze Stanów, jesli chodzi o zwykłe lakiery lub lakiery utwardzane w lampie hybrydowe np z Mollona lub tansze estetiqe albo z Opi lakiero żele, inaczej mówiąc żel color opi też utwardzane najlepiej w lampie LED

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

26 lis 2013 - 16:11:03

golden rose seria rich color :-) kjak naloze dwie warstwy to trzyma mi sie min 5 dni. i to tansza wersja... a z drozszych i dobrych to opi

Bardzo trwały lakier do paznokci

26 lis 2013 - 16:11:14

rimmel 60 seconds, bardzo polecam :)chociaż z tych jaśniejszych kolorów trzeba nałożyć 2 warstwy, aby kolor był taki jak powinien. te ciemniejsze tylko raz :)

Bardzo trwały lakier do paznokci

26 lis 2013 - 16:16:23

utwardzacz przyspieszający wysychanie lakieru revlon allegro okolo 12zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie