Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo trwały lakier do paznokci

05 wrz 2013 - 14:54:58

Cytat
malgina
Zwykłe lakiery nie dadzą takiego efektu co hybrydy, chyba logiczne. Zresztą moim paznokciom hybrydy nie szkodzą, pewnie ze względu na kosmetyki. Odżywkę new nails miałam od dawna, więc ciężko, żeby hybyrydy tej samej firmy źle mi wpłynęły na moje paznokcie.

O mamo ale się nastawiłaś na reklamę tej hybrydy... :)
Z rozmowy z kosmetyczką wiem, że lakier hybrydowy na każdej płytce zachowuje się inaczej - u jednych trzyma się 2 tygodnie a u innych dzień, także nie ma co generalizować... Ja polecam utwardzacz rossmanowski marki Lovely. Po nałożeniu na lakier manicure trzyma mi się ponad tydzień w nienagannym stanie;)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

05 wrz 2013 - 14:57:05

Polecam lakiery z Eveline mi trzymają się nawet do 2tygodni.

Bardzo trwały lakier do paznokci

10 wrz 2013 - 11:35:09

Najlepszy pod względem trwałości, no i ceny jest Inglot.

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

10 wrz 2013 - 11:42:32

ja mam super lakiery, kupuję w Naturze za około 5zł, nazywają się My Secret - nakładam dwie warstwy, na to idzie bezbarwny utwardzacz i trzymają się spokojnie przez tydzień :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:19:37

Ja również mam u siebie lakiery new nails, tj. je stosuje. Efekty są nawet bardziej niż zadowalające, bo paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, a efekt jest trwały. Wprowadzam sobie również odżywkę tej firmy. Mój manicure zaczyna mi się coraz bardziej podobać :D

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:22:27

Pupa :) jest dość drogi jak na lakier bo kosztuje ok. 25-30 zł ale trzymią się nawet tydzień :)

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:22:32

Wiadomo jak dużo się pracuje dłońmi, to żadeń lakier nie utrzyma się kto wie ile i nie można się spodziewać cudów. sprawdziłam już mase lakierów i czasem taki za 3zł jest dużo lepszy niż za 20. z rimmela Ci mogę polecić, fajne są i dość trwałe

Cytat
anius4don
inglot matowe:)

miałam matowy i paskudnie wyglądał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 16:24 przez parelka16.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:24:59

Cytat
GOLDEN_ROSE
golden rose:)

Pomijając już stary post i słabą reklamę, plz, tak nietrwały szajs, że szkoda każdej złotówki na nie..

Jeśli miałabym zaufać jakiejkolwiek opinii - interesowałaby mnie opinia dziewczyny z AZS, a dlaczego, to już każda taka powinna wiedzieć.. [;

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:31:00

Inglot, opi.

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:33:26

Tylko OPI.

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:38:29

testowalam lakiery rozne poczawszy od tanich do drogich i niestety zaden nie zrobil na mnie wrazenia (mycie naczyn,przetarcie kafelek ,wanny czyli obowiazki domowe)do czasu jak zaczelam uzywac odzywki do poznakci 6w1 znanej firmy i potem na to obojetnie jaki lakier i prosze uwierzyc ze ON SIE TRZYMA:)odpryskuje lecz po dlugim czasie,sporadycznie jak sie gdzies spiesze nakladam nablyszczacz z utwardzaczem tylko dla tego ze w ciagu minuty wysycha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 16:53 przez mamuska75.

Bardzo trwały lakier do paznokci

15 paź 2013 - 16:44:18

dior vernis ale tylko oryginalny

Bardzo trwały lakier do paznokci

17 paź 2013 - 16:08:41

a jaki utwardzacz jest najlepszy i ile kosztuje?
jak go używać?

Bardzo trwały lakier do paznokci

31 paź 2013 - 22:16:20

Cytat
papilocik093
a jaki utwardzacz jest najlepszy i ile kosztuje?
jak go używać?

Zapewne wiele propozycji się tutaj zaraz posypie, ja pozwolę sobie podesłac Ci recenzję z bloga, na którym wszelkie cuda manicurowe znajdziesz: http://jjjustii.blogspot.com/2012/09/recenzja-top-coatu-golden-rose-gel-look.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eveline 5dni+