Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

Manicure hybrydowy warto zrobić?

07 mar 2012 - 22:38:08

Mam dość ładne paznokcie, ale nie chce mi się ich za często malować... koleżanka powiedziała mi właśnie o takim manicurze, że ładnie wygląda i w ogóle... miałyście któraś? na czym dokładnie polega?
ja znam tylko jedną dziewczynę która miała, ale po tygodniu już jej schodził...

Manicure hybrydowy warto zrobić?

07 mar 2012 - 22:41:46

ja mialam. bylam bardzo zadowolona.
zadnych odpryskow itp.
spokojnie 2 tygodnie, tylko juz mialam odrosty i slabo to wygladalo.

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 08:45:54

Dla mnie to jakaś masakra. Miałam hybrydowy kiedyś przed jednym z wesel, żeby mieć ładne paznokcie to dobrze,że pare dni wcześniej miałam robione. Generalnie to bałam się czy mi do samego wesela wytrzyma.. ;/ Kosmetyczka nie miała późniejszego terminu.
Nigdy wiecej sobie tego nie zrobie. Wole zapuszczać i mieć swoje pazurki.

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 09:52:03

Hybrydy są naprawdę świetne, pod warunkiem, że są dobrze zrobione. Ja od lat robię i jestem bardzo zadowolona. Jak nie szaleję z porządkami domowymi, to potrafią sie trzymać nawet 3 tygodnie, no tylko te odrosty, jak koleżanka wyzej wspomniała.
A koleżanka robiła paznokcie w salonie czy ktoś jej w domu robił? Może to wina złego sprzętu, złych produktów albo płytka była źle odtłuszczona, powodów może być wiele.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 11:24:42

Nigdy o takim czymś nie słyszałam.
Możecie coś więcej o tym opowiedzieć??

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 12:48:06

Lakiery do manicure hybrydowego są połączeniem właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor, lakier nie kruszy się i nie odpryskuje. A co najwazniejsze, hybrydy nie niszczą płytki paznokcia, tak jak robią to np. tipsy.

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 13:54:53

często maluję pazkocie, wychodzi w sumie że ze 2razy na tydzień, wydawało mi się że to może zniszczyć paznokcie, poszłam na manicure hybrydowy, ale porażka, babka chyba jakaś nie doświadczona, zniszczyła mi tak paznokcie że potem miałam minipaznokietki w opłakanym stanie. Potem jak gadałam ze znajomymi koleżankami to mówiły, że tam mają podróbki lakierów i innych specyfików w oryginalnych opakowaniach. Żałuję, że nie zapytałam wcześniej o jakiś polecany salon tylko zaryzykowałam w pierwszym lepszym.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 22:52:57

manicure hybrydowy jest swietny pod warunkiem, ze nie padniecie ofiara stosowania marnych podrobek. tak jak pisala kolezanka wczesniej, ze ktos jej zrobil manicure z chinskich podrobek ! i w tym wlasnie tkwi caly problem. stosowanie takiego za przeproszeniem gowna calkowicie niszczy plytke paznokcia, paznokci nie da sie doprowadzic do ladu po tym wszystkim. dlatego znajdzcie sobie jakis sprawdzony salon i nie dawajcie sie nabierac na niskie ceny.

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 22:55:04

polecam;):) spokojnie 2-3 tyg sie trzyma ale tez zalezy od wykonania i jakości

Manicure hybrydowy warto zrobić?

08 mar 2012 - 23:02:41

U mnie trzyma się max 2 tygodnie, mam wrażenie, że kolor ma znaczenie, niektóre kolory trzymały mi się dłużej. Ważne jest też gdzie robisz, nie warto iść do taniej kosmetyczki, która robi to tanimi lakierami, choć z tego co wiem, jeżeli lakier odpryśnie w ciągu tygodnia od zrobienia - w ramach reklamacji, naprawa powinna być zrobiona za darmo.
Moje paznokcie szybko rosną więc po 2 tygodniach musiałam robić kolejny manicure ze względu na duży odrost. Po pewnym czasie paznokcie zrobiły się cieńsze i miękkie na końcach, więc po całkowitym zdjęciu hybrydy, trudno było je zapuścić (końcówki się łamały). Jeżeli masz zdrowe paznokcie - zastanów się czy warto.

Manicure hybrydowy warto zrobić?

09 mar 2012 - 13:49:49

no ale jak mogą tak oszukiwać? przelewają te podróbki i nimi malują, a my idziemy i myślimy, że porządnie będzie zrobione. Kilka godzin, jak się ma szczęście to kilka dni i wstyd dłonie pokazać. I jeszcze płaci się normalną stawkę. wrrrr;/ oszukują tylko byle zarobić

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy warto zrobić?

09 mar 2012 - 15:05:57

cindyjot- dokladnie tak robia... oni chca za wszelka cene oszczedzic na wydadkach i zarobic jak najwiecej na klientach. teraz na kazdym kroku sie spotyka takich oszustow. dlatego dziewczyny uwazajcie !! nie dawajcie sie nabierac na niskie ceny manicure !

Manicure hybrydowy warto zrobić?

10 mar 2012 - 00:35:34

Nie wierzę normalnie, serio takie szopki odstawiają w salonach?
Ja rozumiem jak ktos sam sobie robi i kupuje jakieś badziewie, to robi to na własna odpowiedzialność, ale żeby w salonie takie rzeczy się zdarzały? Przelewanie do buteleczek podróbek i wciskanie klientowi jako oryginał? To jest w ogóle nie do pomyślenia. Przecież w takich podróbach może być wszystko, jakies szkodliwe substancje, które zniszczą płytkę, mogą powodować jakieś infekcje a moze nawet i grzybicę opaznokci.
Ja całe szczęście chodze zawsze do tego samego salonu, paznokcie mam zdrowe, więc chyba dobrze trafiłam.

Manicure hybrydowy warto zrobić?

10 mar 2012 - 00:39:34

o ja juz ze 3 tygodnie myśle nad kupnem całego zestawu-z lampą itp.ale na all jest ich tyle,że nie wiem który wybrac:(

Manicure hybrydowy warto zrobić?

10 mar 2012 - 00:42:11

oj, mnie to paznurków szkoda :) Wystarczy mi odżywka połyskująca i białe końcówki :) Polecam żelki! :D Mi bardzo pomogły w odbudowie płytek :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo trwały lakier do paznokci