Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

french manicure

05 gru 2011 - 17:17:06

hej,
mam maly problem otóz chce sobie zrobic frencha bo wyglada elegancko i pasuje do wszystkiem tylko do jasnej cholerki za nic w swiecie nie umiem zrobic sobie rownego tego bialego paska albo jest tam za mało lakieru albo za duzo i rabia sie zacieki a jak próbuje z tymi przyklejanymi paseczkami to zawsze cos pod spód wycieknie i tez jest krzywo.
nie chce robic sobie paznokci zelowych lub akrylowych bo mam ładny kształt paznokci i sa wytrzymale.
chodzi mi tylko o ten bialy paseczek jak go zrobic profesjonalnie??
cieniutkim pędzelkiem mi nie wychodzi a w ten pisak z lakierem nie wiem czy inwestowac
macie jakies pomysły??

french manicure

05 gru 2011 - 18:19:08

jeżeli chcesz tak na co dzień to może zamiast białego lakieru używaj białej kredki do paznokci? ja często maluję paznokcie takim mlecznym lakierem z Bell do frencza właśnie, ale bez frencza, tzn maluje całą płytkę takim lakierem i wygląda to tak jakbym miała delikatny francuski manikiur.
Jeżeli chcesz takie paznokcie na wielkie wyjścia to udaj się do kosmetyczki/ manikiurzystki, ona ładnie pomaluje paznokcie:)

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

french manicure

29 sie 2012 - 15:38:42

Szczerze mówiąc nie wiem co Ci doradzić,bo nigdy nie miałam z tym problemu. Może źle przyklejasz paseczki albo są one kiepskiej firmy skoro odklejają się i lakier podcieka? Zazwyczaj lakiery do robienia frenchu,a konkretnie końcówek mają specjalnie ścięty pędzelek może takiego lakieru poszukaj?

french manicure

29 sie 2012 - 15:41:24

całe życie robię grubym, w salonie również, później pod spodem jak umaluję palec to wycieram pisakiem nasączonym zmywaczem lub patyczkiem do uszu.
nigdy mi krzywy pasek nie wyszedł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie żelowe