Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi pomogła, miałam zżółknięte paznokcie po długotrwałym malowaniu kolorowymi lakierami. po odżywce wybielały i zrobiły się mocne, nie łamały się

Cześć dziewczyny. Piszę tego posta po prostu, żeby was ostrzec.
Używałam odżywek do paznokci z serii eveline, stosowałam sie do zaleceń podanych na instrukcji w opakowaniu, czyli robiłam wskazywane przerwy w stosowaniu tej odżywki. Stosowalam tą diamentową, 8 w 1 i maksymalny wzrost paznokci. Na poczatku mialam piękne dlugie twarde paznokcie- IDEAŁ, ale cóż...nie nacieszyłam się dlugo. Pewnego dnia zmazlam lakier a tam paznokcie miały kolor biały, inne czarne i czerwone paseczki, byłam przerażona. Tam gdzie paznokcie były białe- w ciagu kolejnych dni ODPADŁY MI TE PAZNOKCIE.
Jeździłam po dermatologach, dopiero jeden zdołał mi pomóc, wydałam ok 1000 zł za regenerację paznokci w ciągu 4 miesięcy. Odzywki te zawierają formaldehyd którego używa się do ,,zagęstniania trupów''.... Nie jestem jedyną ofiarą tych odzywek, wystarczy wpisać w google skutki odżywek eveline i wyskoczy wam masa artykułów.
Naprawdę zastanowcie się czy warto wydać te 11 zł by póżniej się tyle męczyć i wydwac tyyyyle pieniędzy? Jest przecież tyle domowych sposobów, gdybym wiedziała o nich pare miesiecy wcześniej....

Niestety, ale jestem zmuszona poprzeć agnieszka_n222
Przez tą odżywkę z moimi paznokciami zaczęła się dziać masakra...
Miałam długie i twarde przez pierwsze 3 tygodnie, później zmyłam i zobaczyłam dokładnie to, co agnieszka_n222. Teraz mam super zniszczone i krótkie paznokcie, które cały czas się łamią ;(

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

ja stosuje ją juz rok i nic złego mi się nie dzieje. Fakt, że nie uzywam jej bez przerwy. Na początku jak zapuszczałam stosowałam się do opisu uzycia na opakowaniu. Teraz, gdy np spiłuje paznokcie i chce mieć znowu długie robie to samo. Jednak stosuje tylko podczas zapuszczania. Poźniej jak już są długie albo odstawiam ją całkowicie, albo daje tylko jedną, dwie warstwy pod lakier. Po roku nie mam żadnych skutków ubocznych. Paznokcie czy z odzywką czy bez wyglądają ładnie, są twarde, długie, nie łamią się. Myslę, że kwestia skutków ubocznych nie występuje u wszystkich, to zależy od płytki paznokcia, tego jak odżywkę się używa itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 22:11 przez mroczus1890.

A mam pytanie odnośnie tej odżywki 8 w 1. Bo zaczęłam ją używać (dziś nałożyłam 3 warstwę) i wiem, że 4 dnia trzeba ją zmyć i wtedy proces się zaczyna od nowa. Ale 4-go dnia jak zmywam tą odżywkę to tego samego dnia nakładam ponownie? Czy 1 dzień przerwy?

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

bez przerwy.

Cytat
mroczus1890
bez przerwy.
Dzięki :)

uwielbiam ta odżywkę :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

pamela - generalnie uważaj. Po którymś flakonie dziewczyny miały problemy z paznokciami. Ja nigdy nie korzystałam z tej odżywki, piszę na podstawie tego co czytałam w sieci. Obserwuj czy efekt nie robi się odwrotny w stosunku do oczekiwanego.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zgadzam się - o eveline sporo czytałam, dziewczyny miały problemy. Używam odżywki new nails, różnica jest naprawdę spora. Paznokcie ładne i zdrowe, takie jakie chciałam mieć. I właśnie o to chodziło ;-)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Stosuję new nails od prawie roku - nie mam żadnych problemów, a raczej dokładnie przeciwnie, mam bardzo duże zmiany na paznokciach. Oczywiście na plus. Twarde, nie ma mowy o pękaniu, ładnie wyglądają. I tak powinno być ;-)

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

na początku byłam zachwycona, teraz mam problemy z paznokciami po niej- rozdwajają się i są łamliwe- UWAŻAJCIE!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Połączenie żelu z akrylem