Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Teraz mam pytanie o powstające na skutek używania odżywki pionowe, ciemne kreski. Wie któraś co to jest i dlaczego tak się robi? ;/

polcAM WSZYSTKIE ODZYWKI FIRMY EVELINE SAAAA MEGGGGGA
;00

ponawiam pytanie o pionowe kreski pod paznokciami, wie ktoś co to?

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

POLECAM bo jest rewelacyjna!

U mnie od dawna doskonale sprawdza się ta sama odżywka - New Nails. Paznokcie twarde, wyglądają zdrowo, łatwo się je maluje. Swego czasu miałam duże problemy z wyglądem moich paznokci, na szczęście było i minęło ;-)

ta odżywka jest świetna, paznokcie takie ładne, nie łamią sie i nie rozdawajają a to był mój największy problem z paznokciami... paznokcie teraz są długie i mocne. rewelacja!

Odżywki eveline są rewelacyjne!!! Zarówno "diamentowa", jak i ta 8w1 są cudowne - wzmacniają paznokcie i przywracają je do życie,a cena jest po prostu bajeczna.

Cytat
Pannamigotkaaa
Odżywki eveline są rewelacyjne!!! Zarówno "diamentowa", jak i ta 8w1 są cudowne - wzmacniają paznokcie i przywracają je do życie,a cena jest po prostu bajeczna.
obie te odżywki i diamentowa i 8w1 mają ten sam skład niczym sie nie różnią ale sa super polecam

dziewczyny posłuchałam waszych rad i wczoraj kupiłam tą 8 w jednym :) i dzis zaczynam kuracje :)

Cytat
emrydz
ponawiam pytanie o pionowe kreski pod paznokciami, wie ktoś co to?

tak szczerze odzywka nam pomaga ale nie jest dobra dla naszych paznokci.
Po odstawieniu .. góra tydzień i paznokcie miękną.
Czarne kreski też miałam.. i tłumacze już dlaczego..
Odżywka ma w sobie substancję.. ( nie pamiętam nazwy , ale pisze na pudełku ) i zwyczajnie paznokcie bronią się przed nią i twardnieją.. i to cała filozofia twardych paznokci ..

Więc na dłuższą metę nie.
Znam dziewczyny które miały poważniejsze problemy po niej.. jak np odchodzenie płytki.. mogły pod paznokcie igłe wsadzić bo takie prześwity się robiły. To sama chemia. Paznokcie reagują różnie.

Ta odżywka jest idealna
moje paznokcie wyglądają jak bym je robiła non stop u kosmetyczki
rosną jak na drożdżach i się nie łamią
polecam każdemu z czystym sumieniem :)
A wspomnę że używam jej od marca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 09:21 przez mmtwsc.

dla mnie najlepsza odżywka do paznokci jaką kiedykolwiek miałam! 8w1 eveline to bez wątpienia strzał w dziesiątkę :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

A czytajcie trochę blogi? Przecież ludzie przy tej odżywce mają takie problemy, że szok. Poszukajcie w Google, mnóstwo tego jest. Nigdy jej nie testowałam, zawsze odżywka new nails, i problemów nie było, ale widocznie coś jest nie tak.

jak dla mnie bez przesady, odżywka owszem działa ale bardzo po woli.. stosuję od ponad miesiąca.

potwierdzam, ta odżywka jest wspaniała, nigdy wcześniej nie miałam tak zdrowych i ładnych paznokci :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne pytanie