Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

A ja biorę codziennie witaminy (specjalne dla kobiet) i mam tak twarde paznokcie, że aż mama mi pozazdrościła i kupiłam jej też te witaminki :) dodam, że 4 miesiące temu zdjęłam żel z paznokci po 6 latach i moje paznokcie wyglądały jak pergamin :)

koniecznie musze ja kupic ;) obecnie uzywam odzywki witaminowej z keratyna i tez jest ok ;) w prawdzie nie mam paznokci w tragicznym stanie, ale sa dosc delikatne ;)

JA DTOSOWALAM TEZ INNA ODZYWKE EVELINE coral ROWNIEŻ SWIETNA :)

Ja miałam tę wybielającą, jest super, tylko ma krótki pędzelek i ok. 1/5 produktu zostaje na dole, nie da się go zużyć do końca:( ale ogólnie to rewelacja, ta główna część paznokcia robi się różowiutka, a ta "wystająca" ;) traci żółtawy odcień i robi się bardzo ładna:) Polecam.

Również słyszałam, że jest b. dobra jednak sama jej jeszcze nie używałam.

Ps. Pierwsze dwa słowa i już wiadomo że kobieta ze śląska :D

No wiecie co.... :D
Tą odżywkę mam już chyba około roku i nawet nie wiedziałam, że stosuje się ją w ten sposób! :O
Ale na paznokcie działa bardzo fajnie. :) Po nałożeniu jej na pazurki, wyglądają one naprawdę zdrowo i estetycznie. :) Moja odżywka już trochę zaczyna gęstnieć, z czego jestem bardzo niezadowolona. :(

to schowaj do lodówki : )

Ja używam Eveline 8 w 1, coś koło miesiąca i widzę znaczną poprawę:)Polecam!

Dla mnie sprawuje się doskonale. Paznokcie się nie łamią, nie rozdwajają się, są ładne, nie przebarwiają się, na prawdę polecam ;))

powiedziec ze ta odzywka jest dobra to grzech ;D
ona jest GENIALNA wrecz ! ;D

mialam straaasznie probemy z paznokciami, przede wszystkim strasznie sie rozdwajaly, jak tylko probowalam zapuscic od razu pekaly, czasem nawet do 1/3 calej plytki;/

odzywke stosuje rowno od miesiaca, mialam wtedy spilowane paznokcie po kolejnej nieudanej probie zapuszczenia, poniewazn porozdwajaly sie okropnie;/ minal miesiac - mam dlugie, twarde i mocne paznokcie ! ;) przez miesiac uzywania ani razu nie rozdwoil mi sie paznokiec :) zostalo mi jeszcze polowe odzywki, stosuje ja regularnie, moim zdaniem nie ma lepszej odzywki, po prostu NIE MA. i cena jak na takie efekty jest super. ;d

naprawde baardzo ja polecam:)

ja stosowałam ja chyba od polowy grudnia i rzeczywiście paznokietki mi urosły, ale co z tego jak dziś jeden paznokiec się złamał.... nie wiem czy jest co dalej wierzyć w jej "niby" cudowna moc :)

ja polecam złotą Sally Hansen - jak dla mnie jalepsza :)

A gdzie można ją kupić w warszawie?

Podejrzewam, że w każdym Rossmannie.

też ją miałam,czekam na dostawe bo w drogeri w ktorej odbywam praktyki się skonczyły :<

ja zawsze mojej przyjaciółce macham moimi paznokciami i mówię jakie mam piękne. :D hahha. i sama kupiła. ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

french manicure