Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey Dziołszki! Ostatnio zakupiłam tę odżywkę, jako tzw. ostatnią deskę ratunku. Miałam rozdwojone, łamliwe paznokcie, jakieś takie dziwnie zzółcone, bałam się nawet czy nie zaatakował mnie jakiś paskudny grzyb...ale wychodzi na to, że to jednak była zła pielęgnacja, a raczej jej brak ostatnimi czasy. Postanowiłam coś z tym zrobić bo przecież dłonie to wizytówka kobiety. Dla przybliżenia sprawy - odżywkę nakładamy warstwa na warstwa 3 razy, 3 dni pod rząd, zmywamy i zaczynamy od nowa ten sam proces. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, nawet nie stosowałam się do tych zaleceń, prawdę mówiąc...ale to co uczyniła ta odżywka, przerosło moje oczekiwania. Używałam jej sporadycznie przez ok. 2 tygodnie. Może moje paznokcie nie są jeszcze idealne (a przede wszystkim skórki niestety od tej odzywki cierpią - to jedyny mankament) ale już widzę zdecydowaną poprawę! Zobaczcie same. Niektóre pazurki jeszcze nie doszły do siebie całkiem ale już są równiótkie i w miarę długie :)

A jak ta odżywka spisywała się u Was?



ja też jestem z niej naprawdę zadowolona, paznokcie są równe, nie łamią się- z czym miałam ogromny problem. z mojej strony najlepsza odżywka, jaką miałam;)

Chcę przetestować teraz też inne odzywki z tej serii, np wybielającą. Zresztą, kupię sobie wszystkie rodzaje - jest tak tania :D

wszscy piszą że to cud, ja go tylko nie mogę w żadnej drogerii znaleźć... :(
a to że masz problem ze skórkami to twoja wina, trzeba było przeczytać co jest napisane na opakówaniu, skórki trzeba zabezpieczyć, pozmarować wazeliną albo natłuścić olejkiem lub oliwką ...
nie wiecie w jakich drogieriach można je dostać?

używam tej odżywki od czerwca i jestem z niej bardzo zadowolona. miałam zawsze krótkie i porozdwajane paznokcie, a od kiedy ją stosuję, koleżanki mi nie wierzą, że moje paznokcie są naturalne :)

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

Ile za nią płaciłaś? Bo chyba się skuszę *.* I btw - ta nazwa w tytule wątku to mam rozumieć, nazwa odżywki, czy tak?

A gdzie ja kupiłaś bo ja ostatnio szukałam w rosmanie i w naturze i niegdzie nie było

Cytat
inoue
wszscy piszą że to cud, ja go tylko nie mogę w żadnej drogerii znaleźć... :(
a to że masz problem ze skórkami to twoja wina, trzeba było przeczytać co jest napisane na opakówaniu, skórki trzeba zabezpieczyć, pozmarować wazeliną albo natłuścić olejkiem lub oliwką ...
nie wiecie w jakich drogieriach można je dostać?

Otóż moja droga, stosowałam się akurat do tej zasady, żeby stanu swoich rąk nie pogorszyć. Mówię, że nie stosowałam jej regularnie w trybie 3dni/3 warstw.
Ja kupiłam ją w rossmanie, za ok. 9 zł, nie pamiętam dokładnie :)
Cytat
ExitUtopia
Ile za nią płaciłaś? Bo chyba się skuszę *.* I btw - ta nazwa w tytule wątku to mam rozumieć, nazwa odżywki, czy tak?

Tak, dokładnie nazwa odżywki. Nail Therapy Professional, receptura szwajcarska - to też znajdziemy na opakowaniu :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-04 12:47 przez mannequin88.

ja mam z eveline ale 8w1 skoncentrowana odżywka do paznokci i rewelacji nie było :P kupiłam także w rossmannie.

Cytat
ExitUtopia
Ile za nią płaciłaś? Bo chyba się skuszę *.* I btw - ta nazwa w tytule wątku to mam rozumieć, nazwa odżywki, czy tak?

w sklepach kosztują 11 zł, nazwa jest taka sama jak tytuł i wygląda tak

Stoiska z kosmetykami Eveline są w drogerii Aster.Chętnie sama ją wypróbuję,bo mam strasznie kruche paznokcie.

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
inoue
Cytat
ExitUtopia
Ile za nią płaciłaś? Bo chyba się skuszę *.* I btw - ta nazwa w tytule wątku to mam rozumieć, nazwa odżywki, czy tak?

w sklepach kosztują 11 zł, nazwa jest taka sama jak tytuł i wygląda tak
O, jak miło ;] Już wiem czego szukać, no to teraz byle do poniedziałku i na zakupy, dzięki dziewczyny ;)

Czytałam tylko kiedyś, że, jak to często ze wszystkim co nadzwyczaj dobre bywa, po jakimś okresie czasu paznokcie wracają do swojego pierwotnego 'wyglądu' ... mam nadzieję, że przy sporadycznym użytkowaniu będzie to jakaś metoda na dłuższy okres czasu. Łykam dobre suplementy i witaminy i chciałabym w końcu miec naprawdę fajne paznokcie.

Ja wlasnie tez slyszalam ze jest dobra. Ide dzis do drogeri :D

@colin225 o kurcze, właśnie wygoglowałam sobie w maps i mam taką niedaleko miejsca w którym spotykam się ze znajomymi na piwo : D ale zaskoczenie, następnym razem jak będzie otwarte to zawędruję, dzięki : )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-04 13:04 przez inoue.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

french manicure