Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sztuczne pazury...żele i tym podobne jest tandetne,wygląda sztucznie i nienaturalnie..lepiej sprubowć czegoś innego,najlepiej poradzić się kosmetyczki.

ja robię takie zabiegi że:
-najpierw nakładam na paznokieć lakier srebrny lub perłowy(żaden inny nie działa)
-później biorę gazetę ale taką jak np: obserwator, dziennik, pospolita (takie biało-czarne)
-później obcinam gazetę mniej więcej żeby była wymiaru twojego paznokcia
-spryskuję ją perfumami z alkoholem (bez alkoholu nie zadziała)
-i nakładam na paznokcia już wcześniej wymalowanego
-chwilkę przytrzymuję (jakieś 2 minuty
I GOTOWE SREBRNE PAZNOKCIE Z NAPISAMI Z JAKIEJŚ BIAŁO-CZARNEJ GAZETY!!!. pewnie nie o to ci chodziło ale możesz spróbować bardzo fajnie wychodzi zwłaszcza na kciukach :P

Mi się podobają cieniowane

Cytat
kiku2000
ja robię takie zabiegi że:
-najpierw nakładam na paznokieć lakier srebrny lub perłowy(żaden inny nie działa)
-później biorę gazetę ale taką jak np: obserwator, dziennik, pospolita (takie biało-czarne)
-później obcinam gazetę mniej więcej żeby była wymiaru twojego paznokcia
-spryskuję ją perfumami z alkoholem (bez alkoholu nie zadziała)
-i nakładam na paznokcia już wcześniej wymalowanego
-chwilkę przytrzymuję (jakieś 2 minuty
I GOTOWE SREBRNE PAZNOKCIE Z NAPISAMI Z JAKIEJŚ BIAŁO-CZARNEJ GAZETY!!!. pewnie nie o to ci chodziło ale możesz spróbować bardzo fajnie wychodzi zwłaszcza na kciukach :P
Z gazety wyglądają rewelacyjne;efekt murowany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-21 12:19 przez fefka2.

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem TIPST SA OCHYDNE, polecam hybryde oczywiscie na swoje paznokcie, moga byc krotkie:) bardzo ladnie naturalnie sie to prezentuje, lub zelowe, ktore mozna lekko wydluzyc. KSZTAL-JA ZAWSZE ROBIE MIGDALKOWY- TZN NIE SA ŁAPATY A NIE KANCIASTE, TYLKO NATURALNIE ZAOKRAGLONE

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Paznokcie żelowe są fajne no i trwałe.. zachęcam cię,myślę ze nie pożalujesz..a ceny- u kazdej kosmetyczki inne..

Darmowe kosmetyki,zobacz :)
http://shinybox.pl/?ref=28756ac

Zanim zdecydujesz sie na tipsy kup sobie odżywke eveline 8w1. Oczywiście nie urosna Ci z dnia na dzien ale daj im miesiac i beda twardsze i dłuzsze. Tipsy bardzo niszczą paznokcie. I dopiero pozniej jest cięzko doprowadzić je do jakiegos normalnego stanu

zweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam aldne paznokcie. Zażywam Skrzypowite, i pomaga faktycznie na paznokcie. Ale jak mam troszke dłuzsze, to etz obgryze. jest top ohcydne, nie higieniczne.. ale czasem stres bierze gore. Cholera mam tego dość :(

Muszę koleżanki poprawić ale tipsy wcale nie niszczą paznokci, tylko nie własciwe sciąganie ich np przez najpopularniejsze zrywanie gdzie również zrywamy naszą wierzchnią warstwe naturalnej płytki. Jesli chcesz mieć ładne paznokcie idz do osoby która to naprawde potrafi a potem idz spowrotem żeby ci je ładnie ściągneła bo to wszystko sie da zrobic tylko trzeba umiec:) Lepiej wydac kase na sciaganie tpisów niż na odżywki i 4 miesięczną kuracja paznokci.:)

Witam .. również polecam odzywki ..ja stosowałam utrwadzająca oraz przyspieszającą wzrost i ważny jest równiez krem do rak i paznokci ... kazda z tych rzeczy kosztowała mnie około 10zł ..więc tanio .. jesteś zaintetsrowana tymi produktami ?

Od 15 lat wykonuję przedłużenia paznokci różnymi metodami i powiem jedno...nie niszczy metoda lub materiał do niej użyty tylko, koszmarne wykonanie. Ot cała prawda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 21:56 przez Evisssta.

ja rowniez obgryzam dlatego przedluzam sobie paznokcie na formie super sprawa:)

a ja mam akryle i nie narzekam jak mozna obgryzac tipsy lub akryle<lol> jestem zadowlona krotkie i ładne polecam bez zadnych pierdół;)

Potwierdzam opinię o odżywce Eveline. Ja co prawda używam diamentowej (jak diabli wysusza skórki) i jestem mega zadowolona. Nie obgryzałam paznokci, a mimo to płytkę mam głęboko osadzoną na palcu. Były kruche, co udało mi się trochę zapuścić, to zaraz się łamały, pękały, makabra. Po odżywce są mocne, rosną jak na drożdżach. Pierwsza warstwa jest bezbarwna, druga taka zabielona, a trzecia już całkiem mleczna. W ciągu dwóch tygodni użytkowania od długości praktycznie zero urosły ok. 1 cm. Na skórki nakładam oliwkę, więc nie są przesuszone. Tipsy czy to akrylowe, czy żelowe niszczą płytkę, sztucznie wyglądają (zwłaszcza jak naturalny rośnie). Hybrydy nie próbowałam, nie wypowiem się. Ale swoje jest piękne.

Na zniszczone pazurki w sklepach zielarskich można kupić też maść do wcierania - wygląda trochę jak maść na odciski, ale działa cuda. Nazwy nie pamiętam, ale panie w sklepie powinny wiedzieć o co chodzi.

A na obgryzanie próbowałaś płynów/odżywek/nie wiem jak to się nazywa? Moja siostra taki miała. Po pierwszej próbie wymiotowała jak kot. Od tamtej pory nie obgryza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 18:21 przez GosianKo.

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Szczerze, jeżdżę do znajomej na tipsy już sporo czasu, bo podobnie jak ty mam problem z obgryzaniem, paznokcie miałam łamliwie, ogólnie tragedia.

Mając tipsy nie obgryzam paznokci, a co najśmieszniejsze paznokcie mam po tipsach strasznie twarde, mocne.

Nawet znajoma mówi, że poprawiły mi się paznokcie ;)

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

I paznokcie żelowe i tipsy strasznie niszczą naturę, więc polecałabym najpierw zadbać o paznokcie naturalnie, a potem, jeśli będziesz chciała, możesz się zdecydować na któreś :) ja osobiście miałam raz robione żelówki i raz tipsy. Ocena? Tipsy mi wytrzymały 3 tygodnie, a żelówki tylko 6 dni, to chyba zależne od tego, z jaką starannością są wykonane, czy powietrze nie podchodzi iwg. Nie jestem za bardzo obcykana :D ale po zdjęciu tipsów paznokcie miałam w fatalnym stanie, robiłam w styczniu na studniówkę i do tej pory nie zdecydowałam się ponownie, tak mnie przeraził stan moich pazurków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pierwsze paznokcie żelowe