Obecnie rozmawiamy o:

Sukienki na wesele

gorący temat

meble do salonu

10 minut temu

Pierwszy raz

18 minut temu

Ślub 2015 cz. II

40 minut temu

szybki kredyt

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:11:26

dziewczyny, jak wybielić żółte paznokcie?
Dla mnie to dziwne, bo ostatni raz na ciemny kolor malowałam paznokcie 2 tyg temu a i tak są strasznie żółte. Moczyłam je pół godziny w soku z cytryny efekty?żadne.. nadal żółte. nie palę papierosów
Znacie jakieś DOMOWE sposoby? nie mam niestety kasy na wybielacz.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:14:08

Pierz sobie skarpetki przez tydzień :D mydłem czy proszkiem do prania - powinny się wybielic ;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:14:17

pierwszy raz sie spotykam z takim problemem ....ja osobiscie mimo ze maluje na ciemne kolory zawsze idelanie sie zmywaja i nie żółkną wiec nie pomoge :/

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:15:20

By uniknąć takiego problemu na przyszłość pod każdy, nawet jasny lakier stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:16:28

Cytat
Kaja0
Pierz sobie skarpetki przez tydzień :D mydłem czy proszkiem do prania - powinny się wybielic ;)
noo fajny pomysł:D
Cytat
martyna1986
By uniknąć takiego problemu na przyszłość pod każdy, nawet jasny lakier stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Teraz to już to wiem:) ale zawsze jestem mądra po szkodzie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:17 przez ines00.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:17:23

Cytat
ines00
dziewczyny, jak wybielić żółte paznokcie?
Dla mnie to dziwne, bo ostatni raz na ciemny kolor malowałam paznokcie 2 tyg temu a i tak są strasznie żółte. Moczyłam je pół godziny w soku z cytryny efekty?żadne.. nadal żółte. nie palę papierosów
Znacie jakieś DOMOWE sposoby? nie mam niestety kasy na wybielacz.

no właśnie mam ten sam problem! Kupilam ostatnio w Rossmanie lakier do paznkoci, zielony matowy no wszystko super fajnie tylko od tygodnia po jego zmyciu nie moge pozbyć sie żółtych paznokci;/;/!!!!

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:18:33

Sok z cytryny zawsze pomaga i jest najlepszy.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:12

Mi się też wżarł pigment z lakieru tak, że zrobiły mi się żółte. Wygląda to tragicznie i nie wiem jakim sposobem je wybielić. Na szczęście już odrastają.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:27

moja kolezanka tez ma z tym problem i jak widziałam dzisiaj tez nie moze sobie z tym poradzic wiec chetnie sie dowiem :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:35

nie wiem jak pomóc <moderacja>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:46 przez moderator.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:20:26

Cytat
martyna1986
stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Niestety nie każdy bezbarwny lakier będzie dobry. Lepiej zainwestować w specjalną bazę :)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:20:59

mnie sok z cytryny nic a nic nie pomaga, jedynie jako takie skutki daje odżywka z krzemem, no- tyle, że ja pale jak smok więc pewnie u Ciebie efekty będą lepsze.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:21:34

używaj lakierów z inglota, nie z placu za 3 zł, miałam ten sam problem. Daj im odpocząć ;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:22:03

Cytat
villemo225
Sok z cytryny zawsze pomaga i jest najlepszy.

to może moje paznokcie są jakieś inne bo słowo daję- maczałam pół godziny jedną rękę i pół drugą, a żółte są nadal

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:24:38

Cytat
ines
to może moje paznokcie są jakieś inne bo słowo daję- maczałam pół godziny jedną rękę i pół drugą, a żółte są nadal

Tylko, że nigdy jednorazowy zabieg nie pomaga. Ja zawsze wyciskam sok z cytryny i maczam 5 minut, a później za każdym razem co wchodzę do kuchni maczam przez chwilę. Później uzywam polerki i nie mam problemu z żółtymi paznokciami. Taki "zabieg" z cytryny powtarzaj co jakiś czas wtedy efekt będzie na pewno.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Tabletki Regital