Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

hello dziewczyny!!
do tego wątku zainspirowała mnie moja przyjaciółka, która poszukuje teraz złotego lakieru do paznokci:)

chodzi o to abyście pokazały swoje złote lakiery do pazurków.

może to mnie zachęci do kupna. szczególnie liczę na odcienie złota takie jak sa robione złote zęby... wiecie... chodzi mi o jednolitą konsystencję, a nie brokatowe, czy perłowe :)

brokatowe i perłowe odcienie złota sa ogólnie dostępne łatwo, ale jeśli macie albo wiecie w jakich firmach są takie jak opisałam wyżej-w kolorze zębów to wklejajcie :)

chętnie popatrze, a może i innym szafowiczkom się spodobają :)
wstawiłabym zdjęcia złotych zębów, ale wolę tego nie robić jednak :)
jak któraś nie wie o co chodzi to w google grafikę wpiszcie 'złote zęby' i tam się pojawi kilka propozycji :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

są teraz takie naklejki na paznokcie, zamiast malować lakierem - naklejasz, przygrzewasz lekko, skracasz do długości paznokcia i siedzi :D, jak zaczyna odchodzić znów przygrzewasz i dalej siedzi :P.. kosztują chyba około 15, 19 zł w Sephorze albo Inglocie [właśnie nie ma siły - nie przypomnę sobie gdzie dokładnie ;) ]
daję zdjęcie, na stopach oczywiście jakoś dziwnie to wygląda, ale to tylko przykład :P






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:30 przez kaam_.

ja mam z golden rose złoty mega jest . : ))

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

mi sie zloty lakier nie podoba dla mnie to tandeta pomalowac sobie pazurki na zloty

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

całkiem całkiem te naklejki na stopach :D na dłoniach zapewne by ładniej wyglądały :)

Ooo tak ja tez szukam zalkieru do paznokci. Srebrny/lustrzany tez będzie bardzo mile widziany.


javascript:editor_tools_handle_url()



no i jak dziewcZYny? znalazłyście cos? ja wiem o nich tyle , że to moga być naklejki, albo słynny lakier Chanel. ale w naszym kraju raczej tego nie dostaniemy, jakieś alternatywy?

na eBay'u
http://www.ebay.pl/itm/STARGAZER-CHROME-METALLIC-NAIL-VARNISH-POLISH-SILVER-/230623583916

żaden lakier nie da takiego efektu. jedynie naklejki.

ooo a ja myślałam że to tylko ja mam trudności ze znalezieniem takiego... :) Boskie są!!

Ja mam złoty, ale nie taki lustrzany :) Zdjęć nie posiadam. Jest to lakier z OPI, świetna jakość i konsystencja. Warty swojej ceny.

znalazłam i kupiłam :D Essence 8-9zł nie pamietam


A dziś na FB pokazał się nowy lakier od jessici z 18K złotem :) rewelka


Inglot ma w nowej serii, ale czy lustrzany głowy nie dam.

ten co na górze pokazałam tak wygląda np z brązowym


Te całe złote mi sie średnio podobają, postarzają dość mocno moim zdaniem (chociaż wszystko zależy od kreacji, do jakiej sie taki lakier nosi) - ale ten ze złotymi liścmi jest świetny :) z tym że podoba mi sie jedynie na ciemnym lakierze, na jasnym już nie. Ta opcja z brązem jest świetna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmywanie paznokci