Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysły na PAZNOKCIE

11 kwi 2012 - 10:38:10

Jak Wam się podobają?? ;)


zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

25 kwi 2012 - 13:10:26

zapisałam sobie mnóstwo przykładów Waszych pazurków... A dawanie im życia na moich paznokciach chyba będzie moim nowym hobby na wieczorową porę ;D Piękne są ale jest ich tyle że aż trudno się zdecydować, które najpierw. Mam tylko taką prośbę, czy któraś z Was może mi pomóc co zrobić żeby cyrkonie i te większe ozdoby się tak szybko nie odklejały? Nawet jak je wtopie w mokry lakier i przykryje jedną czy dwiema warstwami utwardzacza to po kilku godzinach odpadają... Czy pozostaje tylko kropelka? :p

Pomysły na PAZNOKCIE

25 kwi 2012 - 23:12:38

To ja bym Ci radzila kupić żel UV i jakąś małą lampe UV i na żel przyklejać cyrgonie :) ropisz kropelkę żelu tu gdzie chcesz mieć ozdobę :) długo się trzyma, sama tak robiłam, polecam :)

Pomysły na PAZNOKCIE

25 kwi 2012 - 23:18:15

ja zobaczyłam dziś i wczoraj takie paznokietki na fb. Strasznie mi się podobają, Nie wiem czy już były:




Pomysły na PAZNOKCIE

26 kwi 2012 - 22:19:34

Kurcze, tyle ciekawych pomysłów...
postaram się dodać co ja wykombinowałam :)
mam nadzieję, że nieraz dowiem się jakich sztuczek używacie by tak wspaniale pomalować paznokcie :)

a co do tych palemek to ciekawi mnie jak jest zrobione tło, czy ktoś mógłby się tym ze mną podzielić ?? :)

Pomysły na PAZNOKCIE

26 kwi 2012 - 22:25:14

te kosmiczne sa zaje ! moj pomysl byl taki zeby za pomoca odzywki z eveline je zapuscic.. co skonczylo sie tym ze po odzywce mi sie calkowicie zpomalaly i wykruszuly....;/i nic z nimi nie umiem zrobic.. chyba bd musiala zropic tipsy..:(((((((

Pomysły na PAZNOKCIE

29 kwi 2012 - 10:16:36

Cytat
Rei25


Te są fajne, ale jak zrobić takie tło?

Edit

Jak zrobić cieniowane paznokcie?
Można to zrobić gąbeczką:
1. Malujesz paznokcie na jakiś kolor i czekasz aż całkowicie wyschnie.
2. Ucinasz malutki kawałek gąbeczki i zamaczasz go w lakierze( koloru takiego jaki chcesz mieć cień)
3.Zaczynasz cieniowanie paznokcia od jego końca( bo tam ma być najciemniejszy kolor)
Nie należy mieć na gąbce za dużo lakieru, bo wtedy efekt może wyjść inny niż planowany.
4. Jak wyschnie to malujesz paznokcie lakierem bezbarwnym(najlepiej 2-3 razy).

I filmik pomocniczy:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 10:40 przez joanna654.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Pomysły na PAZNOKCIE

11 cze 2012 - 13:49:11

Ten wzór jest na pewno ciekawy: http://szpargaly.pl/uroda/zasznurowane-paznokcie/ :) Ale niestety strasznie trudny. Już dwa razy próbowałam go choć w pewnym stopniu wykonać. Ale wychodzą mi bazgroły jakieś :D Ale jeśli ktoś potrafi coś takiego zrobić, to zazdroszczę :)

Pomysły na PAZNOKCIE

12 cze 2012 - 14:10:39

Cytat
malalena
A TO MÓJ POMYSŁ NA PAZURKI :)
JAK WAM SIĘ PODOBA ?

FANTASTYCZNE :) jaki to lakier???

Pomysły na PAZNOKCIE

15 cze 2012 - 20:03:42

moje paznokcie, co sądzicie? :)



Pomysły na PAZNOKCIE

09 sie 2012 - 19:11:17

Paznokcie dosc ciekawe i oryginalne ;)

aby uzyskac taki efekt nalezy pomalowac paznkcie najlepiej na bialo (najlepiej widac) po wyschnieciu lakieru gazete nasaczyc najlepiej alkoholem/spirytusem i przylozyc do paznokcia. na sam koniec pomalowac bezbarwnym lakierem ;)

pozdrawiam ;)



Re: Pomysły na PAZNOKCIE

03 lis 2012 - 19:53:42

Bardzo fajny wątek można dostać weny twórczej od tych wszystkich pomysłów ;P oby więcej komentarzy i ciekawostek ;)) oto kilka moich wykonań bo pomysły są po częsci zaczerpnięte z internetu ;) ja wykonywałam je lakierami przy pomocy cienkiego i zwyklego pędzelka ;)
jeszcze jeden pomysł tutaj akurat różowo czarne ombre ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 20:01 przez garbii107.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie żelowanie Wrocław