Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:25:32

Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))



ja nie miałam żadnych sensownych kolorów swojego czasu, to na beżowym podkładzie spróbowałam biały wzór - mimo, że lakier był zaschnięty wyszło fajnie :) a teraz mam różne niebieskie, żółte, szare, warto by spróbować :P znów się do czegoś wkręcę i będę siedzieć pół dnia nad czymś przez Was :D
a tu moje ulubione dorwana wszędzie i nigdzie, podobają mi się nieziemsko ;)
drugie zdjęcie chyba jest pewnej Szafiarki - którą podziwiam za te pazurki, po prostu GURU! :D






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:30 przez kaam_.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:27:41

fajny wątek :) ja maluję tradycyjnie, jedynie co robię to szaleję z kolorami :)

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:28:09

widziałyście wodne paznokcie? pokazała mi je ostatnio koleżanka i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem, aczkolwiek jeszcze nie wypróbowałam tego sposobu :)









sory, z tematem ktoś mnie uprzedził nie zauważyłam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:28 przez amenfashion.

zweryfikowana
Posty: 202
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:30:57

podobaja mi sie bardzo

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:31:59

moje najbardziej udane pazury:P
teraz przymierzam się do zrobienia ombre, na więcej paznokciowych info zapraszam tu: http://feriabarw.blogspot.com/



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:36:28

Do autorki - podejrzewam że wątek o którym wspomniałaś został przyklejony do wątku głównego o paznokciach ponieważ po dwóch pierwszych stronach były posty typu 'a to moje', 'moje dzisiejsze' - ich miejsce jest w wątku Pokażcie swoje paznokcie. Nie mam nic przeciwko istnieniu takiego wątku pod warunkiem że będą tu posty ściśle związane z tematem, wymyślne wzory a nie zwykły manicure albo jeden kolor.. ;) bo chyba taka jest idea wątku - różne sposoby na OZDOBIENIE paznokci a nie pochwalenie się jednolitym kolorem na dziesięciu pazurkach ;)

Sama sporo maluje paznokcie, już od dawna maluję pazurek serdeczny na inny kolor dokładając do tego kciuk ;) i nie sądziłam że ma to jakąś swoją specjalną nazwę ;)

Co do Water Marble - próbowałam i myślałam że wgryzę się w biurko ze złości.. Nie chciało wychodzić, próbowałam różnymi lakierami, nawet dwa lakiery tej samej firmy, kupione w tym samym dniu inaczej się rozpływały..

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:36:31

dziewczyny a jak pomalować ładnie krótkie paznokcie ?
połamały mi się i zaczynam dopiero zapuszczać :((

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:36:49

Przekopiowane ze strony http://mufffinkaaa-manicure.blogi.kotek.pl

Efektowny manicure metodą gazetową
Chcę wam przedstawić prostą i efektowną metodę malowania paznokci za pomocą m.in.gazety.

POTRZEBUJESZ :

1.CZARNO-BIAŁEJ GAZETY

2.SPIRYTUSU (ŻEBY ZAMOCZYĆ W NIM PAZNOKCIE)

3.JASNEGO LAKIERU DO PAZNOKCI-NAJLEPIEJ BIAŁEGO

JAK TO ZROBIĆ :

1.POMALUJ PAZNOKCIE NA BIAŁO DWOMA WARSTWAMI I POCZEKAJ AŻ WYSCHNIE

2.ZANURZ PAZNOKIEĆ W SPIRYTUSIE I PRZYCIŚNIJ DO NIEGO GAZETĘ (UWAGA!!!GDY SPIRYTUS STRACI SWÓJ ZAPACH TO ZNACZY,ŻE STRACIŁ WŁAŚCIWOŚCI I TRZEBA GO WYMIENIĆ NA NOWY)

3.POWTÓRZ TĘ CZYNNOŚĆ NA KAŻDYM PAZNOKCIU

4.DLA UTRWALENIA NA KONIEC POMALUJ PAZNOKCIE LAKIEREM BEZBARWNYM

A efekt jest ŚWIETNY!!!


http://bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/03/43/3792533307.jpg


już tutaj było kilka słów o tej metodzie. jest ona o tyle fajna, że nie trzeba się ograniczać tylko do gazety - może to być dowolny wydrukowany wzorek [;

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:40:14

A ja się trochę "bawię" w ozdabianie paznokci :)) Te są moje, własnoręcznie zdobione ;P



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:40:34

a skoro już tak o paznokciach :) jakie lakiery polecacie, jakich firm?:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:44:50

Cytat
amenfashion
a skoro już tak o paznokciach :) jakie lakiery polecacie, jakich firm?:)

Ja kupuję lakiery Miss Selene i to, co mi się akurat spodoba w sklepie 'wszystko po 2,99' :D Czyli taniocha. I tak - z Miss Selene nie polecam jasnych kolorów - 4, 5 warstw, a nadal widać paznokieć, natomiast ciemne są cudowne.
To jest moja skromniutka kolekcja - u góry Miss Selene [zielony i pomarańcz niewypały mimo ślicznego koloru] i z dolnego zdjęcia wszystkie za 3zł za wyjątkiem pomarańczowego - kosztował 1,5, ma świetny kolor, ale kiepsko się rozprowadza. Reszta jest super.


http://img14.imageshack.us/img14/9343/lakiery.jpg



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:45 przez matra.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:47:39

To ja Wam pokażę moje Water Marble :) Mam nadzieję, że się spodobają ;)



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:49:01

Cytat
karolina8168
To ja Wam pokażę moje Water Marble :) Mam nadzieję, że się spodobają ;)

łał;o

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:49:47

uwielbiam zdobić paznokcie :D do drobnych malunków polecam farbki akrylowe, są dużo wydajniejsze i wygodniejsze od lakierów :) moje pazurki


Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:51:51

Ja polecam lakiery BELL glam wear i CATRICE (można dostać w drogerii Natura) ! :-)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmywanie paznokci