Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:52:13

Cytat
trinity22
Drugą metodą ,która bardzo mi się podoba jest :


Ombre Manicure

tutaj już trzeba się troszkę namęczyc ;)
Kiedyś myślałam,że taki efekt można uzyskac tylko wtedy gdy kupimy 5 lakierów o podobnych odcieniach ;))
A tu sprawa jest o wiele tańsza ;D
Wystarczy do bazowego koloru dodawac po kropelce białego lakieru- by go rozjaśnic

Dla ułatwienia dodaje filmikzły/i]





Te Ombre Manicure jest fantastyczny. Muszę sobie takie zrobić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:56 przez moderator.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:52:17

Fajne,niektóre pomysły wypróbuje:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:53:26

AgagaP - te drugie z kartami to mistrzostwo! :P
właśnie - co do małych malunków - najlepsze farbki akrylowe, moja siostra też tworzy tym małe dzieła na paznokciach :P

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:54:58

uwielbiam water marble!!!Co prawda cierpliwosc trzeba miec nieziemska,ale za to jaki efekt...kupuje najtansze lakiery jakie znajde w sklepie i nie mam z nimi zadnych problemow,rozplywaja sie super.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:57:11

Witajcie dziewczyny ;) A czy ktoś może mi powiedzieć, co nakładacie na palec w metodzie water mable, zanim włożycie go do tej wody? Ja pochwale się wam paznokciami które wczoraj zrobiłam farbkami specjalnymi, trochę się pobawiłam i taki tego efekt ;
(proszę o opinie)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:57 przez fatalaszek.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:57:22

Jeszcze dodam instrukcje potrzebną do zrobienia gazetowych paznokci ;D

http://republika.pl/blog_fc_3795887/4830947/tr/metoda_gazetowa.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-WMiPT9xqcoQ/TYUCH7zxXVI/AAAAAAAAA-k/9WAVbxXgCQI/s1600/Metoda+gazetowa.jpg


Jest w miare prosta- mi wyszło za pierwszym razem ;)

Malujemy paznokcie na biało- czekamy aż dobrze wyschną - następnie maczamy paznokieć w spirytusie (może byc salicylowy) i szybko nakładamy przygotowany wcześniej gazetkę ;) dociskamy,trzymamy chwilkę i już ;)



Tą metoda można też robic wzorki z wydrukowanych wcześniej wzorów ;)


tu filmik :



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:01:16

A dziękuję :)) a maluję zwykłmi lakierami...tzn z cienkim pędzelkiem

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:01:51

ekstra wpisy. wracam z pracy i biorę się za malowanie ;) dzieki dziewczyny, pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:03:03

Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))



ja nie miałam żadnych sensownych kolorów swojego czasu, to na beżowym podkładzie spróbowałam biały wzór - mimo, że lakier był zaschnięty wyszło fajnie :) a teraz mam różne niebieskie, żółte, szare, warto by spróbować :P znów się do czegoś wkręcę i będę siedzieć pół dnia nad czymś przez Was :D
a tu moje ulubione dorwana wszędzie i nigdzie, podobają mi się nieziemsko ;)
drugie zdjęcie chyba jest pewnej Szafiarki - którą podziwiam za te pazurki, po prostu GURU! :D


Te tęczowe są cudne ale jak je zrobić?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:04:42

Cytat
confetti3353
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))



ja nie miałam żadnych sensownych kolorów swojego czasu, to na beżowym podkładzie spróbowałam biały wzór - mimo, że lakier był zaschnięty wyszło fajnie :) a teraz mam różne niebieskie, żółte, szare, warto by spróbować :P znów się do czegoś wkręcę i będę siedzieć pół dnia nad czymś przez Was :D
a tu moje ulubione dorwana wszędzie i nigdzie, podobają mi się nieziemsko ;)
drugie zdjęcie chyba jest pewnej Szafiarki - którą podziwiam za te pazurki, po prostu GURU! :D


Te tęczowe są cudne ale jak je zrobić?




TĘCZOWE PAZNOKCIEzły/size]

najpierw jeden kolor, potem drobną gąbeczką nakładasz drugi, znów czekasz aż wyschnie, potem na to kolejna warstwa trzeciego i tak po kolei, aż po końcówki paznokcia :) czyli najpierw ten różowy, na to ten jaśniejszy, potem żółty itd, może nie trzeba całego paznokcia malować na różowo, potem na żółto itd, może wystarczy pasek różowy > pasek jaśniejszy > pasek żółty, a na to potem jeszcze lakier z drobnym brokatem :)

a te cieniowane różowe to po prostu lakier z brokatem, więcej przy końcach nałożone, mniej przy początku paznokcia - tak mi przynajmniej Szafiarka tłumaczyła :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 13:13 przez kaam_.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:05:03

Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))



ja nie miałam żadnych sensownych kolorów swojego czasu, to na beżowym podkładzie spróbowałam biały wzór - mimo, że lakier był zaschnięty wyszło fajnie :) a teraz mam różne niebieskie, żółte, szare, warto by spróbować :P znów się do czegoś wkręcę i będę siedzieć pół dnia nad czymś przez Was :D
a tu moje ulubione dorwana wszędzie i nigdzie, podobają mi się nieziemsko ;)
drugie zdjęcie chyba jest pewnej Szafiarki - którą podziwiam za te pazurki, po prostu GURU! :D



proszę niech mi ktoś powie, jak zrobić takie cieniowane paznokcie :) albo chociaż jak ta metoda się nazywa, żebym mogła znaleźć na youtube..

zweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:15:27

Mi od zawsze sie te podobaly, ale nigdy nie wychodza....;/



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:17:42

dziewczyny macie talent;0) dziś wypróbuje metodę wodną- zainspirowałaś mnie;)
autorko- racja bez sensu łączone są wątki o paznokciach w jeden zbiorczy na który i tak mało kto wchodzi bo komu się chce czytać 70 stron- pomysł na osobny wątek jest genialny!!!
podziwiam was kobiety- co niektóre mają wielkie zdolności!!

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:18:02

Cytat
kaam_
Cytat
confetti3353
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))



ja nie miałam żadnych sensownych kolorów swojego czasu, to na beżowym podkładzie spróbowałam biały wzór - mimo, że lakier był zaschnięty wyszło fajnie :) a teraz mam różne niebieskie, żółte, szare, warto by spróbować :P znów się do czegoś wkręcę i będę siedzieć pół dnia nad czymś przez Was :D
a tu moje ulubione dorwana wszędzie i nigdzie, podobają mi się nieziemsko ;)
drugie zdjęcie chyba jest pewnej Szafiarki - którą podziwiam za te pazurki, po prostu GURU! :D


Te tęczowe są cudne ale jak je zrobić?




TĘCZOWE PAZNOKCIEzły/size]

najpierw jeden kolor, potem drobną gąbeczką nakładasz drugi, znów czekasz aż wyschnie, potem na to kolejna warstwa trzeciego i tak po kolei, aż po końcówki paznokcia :) czyli najpierw ten różowy, na to ten jaśniejszy, potem żółty itd, może nie trzeba całego paznokcia malować na różowo, potem na żółto itd, może wystarczy pasek różowy > pasek jaśniejszy > pasek żółty, a na to potem jeszcze lakier z drobnym brokatem :)

a te cieniowane różowe to po prostu lakier z brokatem, więcej przy końcach nałożone, mniej przy początku paznokcia - tak mi przynajmniej Szafiarka tłumaczyła :P
Dzięki. Spróbuję sobie takie zrobić. Jak zrobię to wstawię zdjęcie.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 13:18:45

Cytat
MoniqueJulie
Do autorki - podejrzewam że wątek o którym wspomniałaś został przyklejony do wątku głównego o paznokciach ponieważ po dwóch pierwszych stronach były posty typu 'a to moje', 'moje dzisiejsze' - ich miejsce jest w wątku Pokażcie swoje paznokcie. Nie mam nic przeciwko istnieniu takiego wątku pod warunkiem że będą tu posty ściśle związane z tematem, wymyślne wzory a nie zwykły manicure albo jeden kolor.. ;) bo chyba taka jest idea wątku - różne sposoby na OZDOBIENIE paznokci a nie pochwalenie się jednolitym kolorem na dziesięciu pazurkach ;)

Sama sporo maluje paznokcie, już od dawna maluję pazurek serdeczny na inny kolor dokładając do tego kciuk ;) i nie sądziłam że ma to jakąś swoją specjalną nazwę ;)

Co do Water Marble - próbowałam i myślałam że wgryzę się w biurko ze złości.. Nie chciało wychodzić, próbowałam różnymi lakierami, nawet dwa lakiery tej samej firmy, kupione w tym samym dniu inaczej się rozpływały..

Hej ;)
Rozumiem ;)

Ale fajnie jest jak dziewczyny pokazują efekt swojej próby - bo tam właśnie wklejały fotki na których pokazywały co im wyszło po przeczytaniu naszych rad ;)


Water Marble - to dla mnie czarna magia ;D wyszło mi po godzinach prób -tylko na jednym paznokciu ;) - i to tak brzydko,ze od razu zmyłam ;)
U mnie to chyba wina lakierów- bo kiepsko się rozpływały na tej wodzie ... Kusi mnie jeszcze sie z tym pobawić- musze zakupic inne lakiery ;)


Ktoś tam wyżej pytał czym smarujemy palec żeby sie dobrze zmywało - ja wypróbowałam zwykłą oliwkę dla dzieci- i lakier schodził po przetarciu chusteczką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lakier do paznokci