Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:02:30

Po pierwsze - prośba do moderatorek -NIE ROZUMIEM dlaczego łączycie każdy wątek dotyczący paznokci z wątkiem "pokażcie swoje paznokcie" ?
Dziewczyny założyły kilka świetnych wątków o tym jak malować paznokcie- dawały instrukcje - np.wątek "kolorowe paznokcie" -gdzie była instrukcja jak zrobić wodne paznokcie ,lub paznokcie z wzorkiem z gazety - wy to połączyłyście z wątkiem ,który nie ma z tymi poradami NIC wspólnego! I jak ktoś ma znaleźć jakieś porady w wątku ,który ma 70 stron?
Nie rozumiem co wam przeszkadzają wątki o pazurkach ? macie i tak tyle pracy na forum ze spamem i niezweryfikowanymi ,upierdliwymi osobami,ze jak sądzę -macie co robić ...Tysiące wątków się dubluje- i nikt tak szybko nie reaguje.. a jak pojawi się wątek o paznokciach - to od razu jest łączony z tamtym ..chociaż naprawdę nic z nim nie ma wspólnego ...
Naprawdę mam duży szacunek do waszej pracy - ale jest to irytujące ....





Założyłam ten wątek byśmy w jedynym miejscu mogły dzielić się pomysłami na zdobienie paznokci - niech każdy napisze jak lubi ozdabiać swoje pazurki- i da parę wskazówek jak uzyskać dany efekt ;)
Mam wielką nadzieję,ze watek wypali- bo dziewczyny mają genialne pomysły ;)



Ja ze swojej strony polecam metodę


Skittle Manicure

Maluję tak paznokcie od lat ;) Jak widac na zdjęciach- wystarczy pomalować palec serdeczny na inny kolor .Ja preferuje malowanie go w odcieniu podobnym do reszty paznokci - ale ostatnio bardzo często maluję go na kontrastujący żółty kolor- kiedy reszta paznokci ma kolor morelowy ;)


Dodaje przykładowe zdjęcia










Drugą metodą ,która bardzo mi się podoba jest :


Ombre Manicure

tutaj już trzeba się troszkę namęczyc ;)
Kiedyś myślałam,że taki efekt można uzyskac tylko wtedy gdy kupimy 5 lakierów o podobnych odcieniach ;))
A tu sprawa jest o wiele tańsza ;D
Wystarczy do bazowego koloru dodawac po kropelce białego lakieru- by go rozjaśnic

Dla ułatwienia dodaje filmikzły/i]



















Zachęcam do dzielenia się pomysłami i dodawania zdjec ;D

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:04:58

wow ! fajne :)

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:07:29

Dodam moje zdjęcie- pierwsza próba Ombre Manicure ;)
Trochę niedokładnie pomalowane - ale chciałam tylko spróbować ;) Dziś pobawię się z różowym lub pomarańczowym kolorem ;)



zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:07:34

Mi się strasznie podobaja kolorowe paznokcie...coś w ten deseń



zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:08:06

no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

mi się podobają jeszcze te 'nowe' wszechobecne folijki do ozdabiania paznokci :P
proste i nie trzeba się nababrać ze wzorkami :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:11 przez kaam_.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:09:46

Mi się bardzo podobają takie z różnmi wzorkami np. kwiatkami serce sama kiedyś miałam i były prześliczne .



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:10:21

dobre dobre :)

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:11:11

te z miśkiem świetne!

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:14:21

Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:16:11

:) fajny wątek
chętnie się dowiem jak malujecie pazurki i czegoś nauczę ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:18:58

Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:20:40

nO TO JUŻ WIEM CO BĘDĘ ROBIĆ WIECZOREM ☺

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:21:14

genialne

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:24:08

Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))

Podziwiam te dziewczyny,które potrafią to zrobic ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:25 przez trinity22.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:24:27

piekne WIĘCEJ!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokaż/opisz swój złoty lakier do paznokci