Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

43 minut temu

Budowa domu

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:02:30

Po pierwsze - prośba do moderatorek -NIE ROZUMIEM dlaczego łączycie każdy wątek dotyczący paznokci z wątkiem "pokażcie swoje paznokcie" ?
Dziewczyny założyły kilka świetnych wątków o tym jak malować paznokcie- dawały instrukcje - np.wątek "kolorowe paznokcie" -gdzie była instrukcja jak zrobić wodne paznokcie ,lub paznokcie z wzorkiem z gazety - wy to połączyłyście z wątkiem ,który nie ma z tymi poradami NIC wspólnego! I jak ktoś ma znaleźć jakieś porady w wątku ,który ma 70 stron?
Nie rozumiem co wam przeszkadzają wątki o pazurkach ? macie i tak tyle pracy na forum ze spamem i niezweryfikowanymi ,upierdliwymi osobami,ze jak sądzę -macie co robić ...Tysiące wątków się dubluje- i nikt tak szybko nie reaguje.. a jak pojawi się wątek o paznokciach - to od razu jest łączony z tamtym ..chociaż naprawdę nic z nim nie ma wspólnego ...
Naprawdę mam duży szacunek do waszej pracy - ale jest to irytujące ....





Założyłam ten wątek byśmy w jedynym miejscu mogły dzielić się pomysłami na zdobienie paznokci - niech każdy napisze jak lubi ozdabiać swoje pazurki- i da parę wskazówek jak uzyskać dany efekt ;)
Mam wielką nadzieję,ze watek wypali- bo dziewczyny mają genialne pomysły ;)



Ja ze swojej strony polecam metodę


Skittle Manicure

Maluję tak paznokcie od lat ;) Jak widac na zdjęciach- wystarczy pomalować palec serdeczny na inny kolor .Ja preferuje malowanie go w odcieniu podobnym do reszty paznokci - ale ostatnio bardzo często maluję go na kontrastujący żółty kolor- kiedy reszta paznokci ma kolor morelowy ;)


Dodaje przykładowe zdjęcia










Drugą metodą ,która bardzo mi się podoba jest :


Ombre Manicure

tutaj już trzeba się troszkę namęczyc ;)
Kiedyś myślałam,że taki efekt można uzyskac tylko wtedy gdy kupimy 5 lakierów o podobnych odcieniach ;))
A tu sprawa jest o wiele tańsza ;D
Wystarczy do bazowego koloru dodawac po kropelce białego lakieru- by go rozjaśnic

Dla ułatwienia dodaje filmikzły/i]



















Zachęcam do dzielenia się pomysłami i dodawania zdjec ;D

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:04:58

wow ! fajne :)

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:07:29

Dodam moje zdjęcie- pierwsza próba Ombre Manicure ;)
Trochę niedokładnie pomalowane - ale chciałam tylko spróbować ;) Dziś pobawię się z różowym lub pomarańczowym kolorem ;)



zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:07:34

Mi się strasznie podobaja kolorowe paznokcie...coś w ten deseń



zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:08:06

no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

mi się podobają jeszcze te 'nowe' wszechobecne folijki do ozdabiania paznokci :P
proste i nie trzeba się nababrać ze wzorkami :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:11 przez kaam_.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:09:46

Mi się bardzo podobają takie z różnmi wzorkami np. kwiatkami serce sama kiedyś miałam i były prześliczne .



Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:10:21

dobre dobre :)

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:11:11

te z miśkiem świetne!

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:14:21

Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:16:11

:) fajny wątek
chętnie się dowiem jak malujecie pazurki i czegoś nauczę ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:18:58

Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:20:40

nO TO JUŻ WIEM CO BĘDĘ ROBIĆ WIECZOREM ☺

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:21:14

genialne

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:24:08

Cytat
kaam_
Cytat
trinity22
Cytat
kaam_
no jestem pod wrażeniem, super ten sposób z dodawaniem białego dla rozjaśnienia :D
i 3 zdjęcie ze Skittle manicure :O pewnie jakiś lakier z brokatem, ale nieziemsko wygląda :D

No od kiedy to odkryłam to chyba wszystkim koleżankom już o tym napisałam ;D
Każda była w szoku ;)
A ja głupia, zastanawiałam się tyle czasu skąd te dziewczyny biorą te lakiery o podobnych odcieniach ;)
Można ten pomysł wykorzystać do Skittle manicure - i zrobić jeden paznokieć zawsze jaśniejszy niż reszta .
Bo jednak zabawa z rozjaśnianiem wszystkich paznokci trwa troszkę dłużej.




e w sumie nie ma tak źle,
maziasz dwa paznokcie, rozjaśniasz, maziasz kolejne dwa i tak kilka razy :D
gorzej z tym Water Marble - pod taką nazwą jest na YouTube, tam to trzeba nakapać tych lakierów do wody, zrobić jakiś sensowny wzór, ah, aż mi się pisać nie chce :D potem umoczyć te paznokcie, itd, itd.. :D

to to w ogóle jest tragedia ;D Próbowałam dwa razy-umazałam się po łokcie i tyle z tego było ;))
Nic mi sensownego nie wyszło ;))

Podziwiam te dziewczyny,które potrafią to zrobic ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 12:25 przez trinity22.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na PAZNOKCIE

19 sie 2011 - 12:24:27

piekne WIĘCEJ!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokaż/opisz swój złoty lakier do paznokci