Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej
Szukam i szukam... z marnym rezultatem.
Chcę srebrny lakier o szklanym/metalicznym odblasku, bez drobinek, bez brokatu... Coś takiego jak na zdjęciu.
Proooszę o pomoc!



zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

tez jestem takim zainteresowana, dziewczyny moze wiecie?

nie widziałam go nigdzie :(

Ja sobie jakiś srebrny zamówiłam z oriflame. Niestety jeszcze nie wiem, jak na paznokciu wgląda :P

ja mam taki, firmy Selene chyba. to są te malutkie lakiery dostępne w zwykłych drogeriach osiedlowych.

Ja miałam taki a moze i mam, tylko musialabym poszperac. Moja matka z Niemiec go przywiozla.

ja taki mam, ale kupiłam go w takim małym markecie sieci ocean. może któraś ma taki sklep koło siebie to możecie poszukać. nazwa: simple beauty mini. taki mały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-19 21:17 przez 16kaja16.

a na all**** sprawdałas? fajny jak znajdziecie napiszcie

wibo ma srebrny lakier.

To zdobienie MINX - bardzo drogie(powyżej 150zł),ale utrzymuje się podobno do 8tygodni :)

hmm,też jestem ciekawa;) no dalej dziewczyny żadna nie wie?

też mi się taki podoba ale nie mam pojęcia gdzie go można dostać

Nie wiem czy w Polsce sa takie lakiery wiec Ci nie powiem. Ale, zamiast lakierów do paznokci mozesz sprobowac takich folii, ktore nagrzewasz za pomoca np suszarki do wlosow i opilowujesz zeby 'przykleily sie' do paznokcia. Mozna zakupic z internetu, np na amazon.com. Masz rozne kolory metaliczne i wzorki nawet, takie ktore ciezko byloby samemu namalowac.
http://www.naildelights.com/foils-c-18.html tutaj stronka jest z tymi foliami. A tutaj masz takei srebrne http://www.amazon.co.uk/Millennium-Nails-Celebrity-Nail-Foils/dp/B004V3I89M/ref=sr_1_37?ie=UTF8&qid=1308584070&sr=8-37. Bardzo fajne i dlugo sie trzymaja kiedy nalozy sie odpowiednio :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 17:35 przez Belfascianka92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto poleci mi dobry kurs?