Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

12 minut temu

elektryka sklep

17 minut temu

wakacje last minute

33 minut temu

Budowa domu

57 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej
Szukam i szukam... z marnym rezultatem.
Chcę srebrny lakier o szklanym/metalicznym odblasku, bez drobinek, bez brokatu... Coś takiego jak na zdjęciu.
Proooszę o pomoc!



zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

tez jestem takim zainteresowana, dziewczyny moze wiecie?

nie widziałam go nigdzie :(

Ja sobie jakiś srebrny zamówiłam z oriflame. Niestety jeszcze nie wiem, jak na paznokciu wgląda :P

ja mam taki, firmy Selene chyba. to są te malutkie lakiery dostępne w zwykłych drogeriach osiedlowych.

Ja miałam taki a moze i mam, tylko musialabym poszperac. Moja matka z Niemiec go przywiozla.

ja taki mam, ale kupiłam go w takim małym markecie sieci ocean. może któraś ma taki sklep koło siebie to możecie poszukać. nazwa: simple beauty mini. taki mały.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-19 21:17 przez 16kaja16.

a na all**** sprawdałas? fajny jak znajdziecie napiszcie

wibo ma srebrny lakier.

To zdobienie MINX - bardzo drogie(powyżej 150zł),ale utrzymuje się podobno do 8tygodni :)

hmm,też jestem ciekawa;) no dalej dziewczyny żadna nie wie?

też mi się taki podoba ale nie mam pojęcia gdzie go można dostać

Nie wiem czy w Polsce sa takie lakiery wiec Ci nie powiem. Ale, zamiast lakierów do paznokci mozesz sprobowac takich folii, ktore nagrzewasz za pomoca np suszarki do wlosow i opilowujesz zeby 'przykleily sie' do paznokcia. Mozna zakupic z internetu, np na amazon.com. Masz rozne kolory metaliczne i wzorki nawet, takie ktore ciezko byloby samemu namalowac.
http://www.naildelights.com/foils-c-18.html tutaj stronka jest z tymi foliami. A tutaj masz takei srebrne http://www.amazon.co.uk/Millennium-Nails-Celebrity-Nail-Foils/dp/B004V3I89M/ref=sr_1_37?ie=UTF8&qid=1308584070&sr=8-37. Bardzo fajne i dlugo sie trzymaja kiedy nalozy sie odpowiednio :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 17:35 przez Belfascianka92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto poleci mi dobry kurs?