Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dla obgryzajacych

14 gru 2010 - 22:06:30

hejka

mam pytanie od wielu lat walczę z obgryzaniem czasami udaje sie ale pierwszy lepszy stres i na nowo powraca miałam kiedyś tipsy
(akryl) wtedy bylo ok ale po ściągnięciu mialam jeszcze bardziej zniszczone niż po obgryzaniu,
poradzcie mi sposób na przerwanie tego jest mi nie raz głupio i wstydzę się ich żadne lakiery nie pomagają bo są słabe

dla obgryzajacych

18 gru 2010 - 18:20:14

lakiery ktore maja gorzki smak nic nie daja bo zgryziesz lakier albo sie przyzwyczaisz do tego smaku
ja obgryzalam od urodzenia (:D) do 14 roku zycia. potem na wakacje zrobilam sobie tipsy i sie oduczylam. tipsa nie pogryziesz chocbys bardzo chciala ; ) po zdjeciu tipsow po 2 miesiacach mialam swoje ladne paznokcie i juz mi ich bylo szkoda.
taka moja rada :)

dla obgryzajacych

18 gru 2010 - 18:23:58

Eyy ja też obgryzam, ale wiesz co, juz sobie z tego nic nie robię, fakt faktem nie za ładnie paznokcie wyglądają, ale już się przyzwyczaiłam, że tak mam :) taki nasz mały nałóg.
Maluje paznokcie lakierami kolorowymi i nie rzucają się w oczy moje brzydkie paznokcie ;)
Nie załamuj sie ! :)

dla obgryzajacych

18 gru 2010 - 18:32:00

a ja powiem tak , zaczełam sobie robic najpierw żele potem akryle . I działa !!!! nie obgryzam :)
i nie trzeba robic specjalnie pieknych wyszukanych, wystarczy nałozyc delikatnie i gotowe , zobaczycie zew w iekszosci podział . obgryzałam od dzieciaczka chyba ze 3 latka miałam a mam 28, od 2 lat sie trzymam z pomoca akryli . Reka duzo ładniej od razu wyglada :)aha no i jeszcze dodam ze nie trzeba doklejac tipsow , mozna nan naturalnej płytce, po prostu ja utwardzic ewentualnie przełużyc metoda czy zelowa czy akrylowa. polecam do tego bardziej akryle niz zele :*pazurki robie profesjonalnie od 4 lat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:33 przez annakska2.

dla obgryzajacych

18 gru 2010 - 18:33:49

ja odkąd pamietam miałam zjedzone do krwi paznokcie, w gimnazjum przestałą obgryzać dla chłopaka. do dziś sie trzymam, mam łądne paznokcie ;]

dla obgryzajacych

18 gru 2010 - 18:37:28

ja też obgryzałam :D odkąd skończyłam chodzić do szkoły problem zniknął:) hehehe i teraz mam ładne długie paznokcie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie!