Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

manicure hybrydowy

24 sie 2011 - 19:47:46

Witam ,mam pytanie do wszystkich które robią hybrydowy(też robię) i tak mam już tego dosyć bo po 1 kurczy mi się pod wpływem lampy nie wiem czemu ,pokrywam nim dokładnie cały paznokieć ,a w momencie włożenia do lampy się kurczy,miałam już z różnych firm,teraz mam elarto ,mam do tego jeszcze wytrawiacz i bonder potem baza 2 warstwy koloru czasem 3 bo brzegu paznokcia nie pokrywa) i top na wierzch .
A co do zmywania to jednak najlepiej chyba frezarką i pilnikiem ,bo z płynami coś nie bardzo ,skrobe to potem i poł godziny a producent mówi,że 10 min.
Z góry dzięki za jakieś rady:)

manicure hybrydowy

26 sie 2011 - 21:45:58

Dziwna sprawa. nigdy mi sie nic takiego nie zdarzyło. Ja używam lakiery hybrydowe firmy Neonail i jest ok. Wejdz sobie na ich stronkę i tam przy tych wlasnie produktach jest krok po kroku napisane jak robic taki manicure- moze cos robisz zle. Pozdrawiam;)

manicure hybrydowy

07 wrz 2011 - 12:04:16

Kobiety a jak ze zdobieniem na hybrydach? Kiedy można wtopić jakiś hologram czy cekinę? Wogóle można mieszać kolorki?
Pomóżcie :)

manicure hybrydowy

09 wrz 2011 - 10:21:53

Witam mam pytanie do bardziej doświadczonych w tym temacie kobietek , mianowicie czy lakiero -żel hybrydowy można nakładać na wcześniej utwardzone tradycyjną metodą żelową paznokcie i w ten sam sposób wykończyć czy są ku temu jakieś przeciwwskazania ?. Z góry dzieki za odpowiedz

manicure hybrydowy

16 wrz 2011 - 11:15:43

lakierożele są super, ja ostatnio płaciłam 110zł za manicure+lakierożel OPI, a więc nie byle jakiej firmy i jestem wręcz chorobliwie zadowolona :-) robiłam w warszawie, w samym centrum vis-a-vis smyka w salonie 15-115 w alejach jerozolimskich i mogę polecić.

manicure hybrydowy

18 wrz 2011 - 15:19:28

Najpiękniejszy manicure robi Pani Emilka przy Al. Krakowskiej w Warszawie, obok hotelu Witkowski. :) Ostatnio robiłam u niej manicure hybrydowy. Pani Emilia przede wszystkim perfekcyjnie rozprawia się ze skórkami. Każdy manicure trzyma się po jej pracy 1-2 tygodni, hybrydowy właściwie do momentu ściągnięcia. Paznokcie rosną i od nas zależy czy nam się jeszcze podoba, bo to wygląda jak odwrócony francuski, białe o góry. :) Ja miałam go na paznokciach trzy tygodnie.
Hybrydowy ściąg a się acetonem. Można wacik nasączyć acetonem i zawinąć folią, będzie szybciej. Są też specjalne kapturki do nakładania na końce palców. Jeszcze ich nie używałam, tylko widziałam na allegro.
Zachęcona wyglądem paznokci kupiłam sobie cały zestaw do manicure hybrydowego. Na razie nie podaję sprzedawcy, ponieważ miałam duży problem z utwardzeniem żeli. Żadne 2 minuty. Żel utwardzał się bardzo długo aż mi się palce opaliły pod lampą. Może to kwestia jakości żeli. Miałam ten sam problem z kurczeniem się żelu, nie przemywałam podkładu cleanerem, może to błąd, ale tak mam napisane w instrukcji.
Mam nadzieję, że po weekendzie sprzedawca udzieli mi wyjaśnień co robiłam źle.

manicure hybrydowy

20 wrz 2011 - 22:23:36

Amazonka - ze zdobień można przyklejać tylko cyrkonie. Nie polecam wtapiania hologramów itp, nie będą się trzymać i dodatkowo będą źle wyglądać ponieważ to jest za cienka warstwa. Pamiętaj, że to forma lakieru, a w lakier się nic nie wtapia :)

Marzena, jak najbardziej, żel hybrydowy można nakładać na utwardzoną wcześniej płytkę paznokcia zwykłym żelem. Jeśli chodzi o żel wykańczający to polecam nabłyszczasz hybrydowy, jest on bardziej elastyczny i żel będzie się lepiej trzymał.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 22:26 przez Pure_Diamond.

manicure hybrydowy

23 wrz 2011 - 13:51:52

hej,chce podjechac do hurtowni i zakupic wlasnie pare hybrydowych lakierow,ale nie wiem za bardzo czy brac baze i nawierzchniowy 2w1 czy lepiej osobne?jaka firma jest najlepsza i frencz ma snieznobialy? chcialabym zeby miec ta baze od razu do frencza i koloru,prosze o pomocne podpowiedzi,dziekuje z gory:)
a i jeszzcze male pytanko do dziewczyn ktore sie znaja na kładzeniu hybrydowych lakierow.mialabym prosbe o wypisanie krok po kroku jak sie ja naklada,zeby uniknac wlasnie kurczenia sie koloru i frencza,czy przemywac baze czy nie,jak to z tym jest,bo juz tyle sie naczytalam i mam sieczke w glowie i mam wrazenie,ze wiem mniej niz wiedzialam;) robilam jakiss czas temu paznokcie zelowe,ale urodzilam dziecko i aktualnie siedze w domu z malym zbojem,troche wypadlam z obiegu i nie mam sie kogo poradzic,bo kolezanki stylistki srednio chca sie dzielic wiedza.a ja nie jestem konkurencja,mieszkam na zabitej dechami wsi i prosze o porade jedynie na wlasny uzytek,zeby czasu nie marnowac na docieranie informacji,ktorego przy malym rozrabiaku mam b.malo;) a paznokcie lubie miec ladnie zrobione,niestety na zelowanie nie mam czasu,moze z hybryda wyjdzie,bo juz na te moje ogryzki patrzyc nie moge.plis o pomoc;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-23 14:03 przez koczelada2.

manicure hybrydowy

25 wrz 2011 - 12:20:23

Jeśli ktoś jest zainteresowany niedrogim manicurem hybrydowym i mieszka w katowicach to zapraszam :))

manicure hybrydowy

28 wrz 2011 - 19:33:37

A GELeration dziewczyny? Używała któraś? Przymierzam się, bo coraz więcej czytam pozytywnych opinii..

manicure hybrydowy

22 paź 2011 - 09:20:04

Dziewczyny a jak to jest w praktyce ze zmywaniem go? Rzeczywiście wystarczy wacik nasączony acetonem? Jakos boję się moczyć paznokci w acetonie...

manicure hybrydowy

22 paź 2011 - 09:28:37

Cytat
ashleee21
69 zł 1 lakier hybrydowy
gdzie ty go kupujesz? u mnie jest za 20-25 zł

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:20:08

dziewczyny a miałyście robiony hybrydowy lakierami OPI? jedna koleżanka wyżej widzę coś wspominała może by się podzieliła opinią? Ewentualnie ktoś inny? Podobno bardzo dobra firma jeśli idzie o lakierożele, a jak tak to może zainteresuję się tym 15-115 w centrum wawy bo mam pod nosem jak skoczę po pracy. Podpowiedzcie proszę...

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:24:54

ja mam lampe uv jeszcze z czasow swietnosci zelowych pazurkow... a lakier hybrydowy kupilam za 10 zl na all. polecam!

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:32:32

to jest żel kolorowy, który nakłada sie jak lakier i utwatrdza lampą, utrzymuje sie do 2 tyg. cena zależy od salonu 50-80 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odżywka do pazurkow