Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 13:46:14

Witam wszystkie szafowiczki :) Zakładam ten wątek, ponieważ nie znalazłam takiego na forum (jeśli jest taki sam to proszę o przeniesienie :))
Chodzi mi o to, czy któraś z was zna, prowadzi, przeszła kurs stylizacji paznokci w Krakowie i może polecić ? Piszcie jakie miejsca dokładnie polecacie, ile płaciłyście i inne ważne szczegóły na temat tych kursów.
P.S. Nie myślcie, że jestem tak głupia, żeby nie poszukać czegoś w google. Szukałam, ale chodzi mi o wasze opinie. Wole iść na coś sprawdzonego, niż zapłacić 1000zł i nie mieć z tego nic.

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 13:48:16

podbijam również chętnie się dowiem :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 14:11:12

nie ma tu nikogo z Krakowa, czy nikt nic nie wie na ten temat ?

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 23:11:18

jeszcze raz proszę o pomoc. jesli nawet was to nie interesuje albo nie macie nic do powiedzenia, to prosze o podbijanie :]

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:05:24

nie mam pojecia xd

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:06:19

również nie mam pojęcia :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:09:45

Moja koleżanki robiły kursy ale w Tychach o Krakowie nie wiem :-) I fakt lepiej się dowiedzieć bo jedna ładnie się nauczyła a druga gdzieś indziej to niespecjalnie, to ja bez kursu lepiej sobie robię sama :-)

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:28:54

Najlepsze są kursy, które dziewczyny- instruktorki prowadzą w systemie 1 do 1. Czyli szkolą jedną lub dwie osoby nigdy w gupach :)

Od siebie mogę polecić:

Annę Kasprzak (CenterBeauty), szkolenia prowadzi w Pajęcznie ja do Ani regularnie jeżdze na warsztaty i jestem baaardzo zadowolona, przesypmatyczna osóbka i wiem, że napewno Cię nauczy profesjonalnie przedłużać paznokcie :)

Anię Śledz (Anathis) z Warszawy, byłam na doszkalaniu, dziewczyna świetna, robi przepiękne pazurki i umie bardzo dobrze uczyć :) Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Noi na koniec Daria Kieruzel ( All4Nails) z Krakowa, też prowadzi indywidualne kursy, byłam tam na warsztatach ( z których nie dokońca jestem zadowolona pod względem towarzyskim, bo oczywiście technicznym jak najbardziej). Daria to miła osóbka, noi blisko Ciebie :)

Nie polecam grupowych szkolen bo na takim też byłam i niewiele z niego wyniosłam :P Jeśli chodzi o te dziewczyny powpisuj ich nazwiska i nazwy firm i poznajdujesz strony i blogi, pooglądasz ich prace :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 15:46:49

Dzięki. Wiem, że najlepszy kurs to 1 na 1, ale takie też są najdroższe. Chce znaleźć jakiś dbry kurs, ale w rozsądnej cenie, bo jestem młoda i sama na siebie zarabiam, dlatego chce coś odpowiedniego dla siebie wyszukać :)
może jeszcze któraś z was coś wie na ten temat ? :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 15:59:59

ja czytałam gdzieś kiedyś sporo pozytywnych opinii o Akademii Sztuki Piękności

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 17:36:15

też czytałam dużo o ASP, ale jest dość drogo, więc szukam jeszcze czegoś innego :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 20:55:03

Nie wiem czy powinnam, ale... prowadzę indywidualne kursy w Krakowie. Więcej na priv bo nie chcę być posądzona o reklamę.

kurs stylizacji paznokci Kraków

18 lis 2010 - 09:36:09

Witajcie,

Niestety nie mogę wam polecić dobrej szkoły paznokci w Krakowie bo nie znam. Odradzam ASP mam koleżankę która u nich była i ma same niepochlebne opinie o nich. Ja ukończyłam kurs stylizacji paznokci w Szkole Stylizacji Paznokci NEW NAILS w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Zapisała nie na kurs stylizacji paznokci 120 godzin (zegarowych !!!) i poznałam bardzo dużo zagadnień a co najważniejsze dużo praktyki i ćwiczeń aż do upadłego. Po takim szkoleniu nie musiałam siedzieć miesiącami i ćwiczyć paznokcie na koleżankach. Nie marnowałam czasu i własnych produktów. Znalazłam szybko prace w dobrym salonie a później zrobiłam w tej szkole Kurs stylizacji paznokci - Instruktorski z techniki żelowej i akrylowej. Cały czas się rozwijam w tym zawodzie ale podstawą było dobry kurs na początku. Uważam ze NEW NAILS w Warszawie to najlepsze kursy stylizacji paznokci w Polsce.

Poniżej zamieszczam ich baner ze strony

Kursy godne polecania. Czasami warto pojechać na kursy stylizacji paznokci do innego miasta bo to jest inwestycja na lata i na pewno się zwróci . Podaję link : kursy stylizacji paznokci i adres NEW NAILS ul. Grzybowska 2/1 , tel. 22 4088861.

kurs stylizacji paznokci Kraków

30 lis 2010 - 20:37:50

Witam :)

A ja mogę polecić Małopolskie Centrum Szkoleniowe znajdujące się właśnie w Krakowie na ul. Lubicz. Szkolenia prowadzi pani Elena. Bardzo miła i sympatyczna osoba, do tego zawsze uśmiechnięta :) Pierwszy swój kurs robiłam u pani Eleny w 2005 roku - stylizacja i przedłużanie paznokci metodą żelową, natomiast w tym roku, dokładnie w październiku zrobiłam przedłużanie paznokci metodę akrylową - na tipsie i formie. A jeszcze w grudniu wybieram się na kurs wizażu :) Na prawdę warto. Kursy prowadzone są w małych grupkach - 2, 3 osoby. Pani Elena każdemu z osobna poświęca czas. Oczywiście na kursie poznajemy teorię i praktykę, a nie tylko praktykę jak na wielu innych szkoleniach. Ćwiczymy, ćwiczymy i ćwiczymy...do upadłego :) To jest strona internetowa http://www.masternail.pl/ - znajdziesz tutaj wiele potrzebnych informacji i na pewno wybierzesz coś dla siebie :)

Pozdrawiam, Marta...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 20:40 przez malaoam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na zarobienie pieniędzy???