Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

23 wrz 2011 - 07:17:20

Tabasco - to się odbywa na podobnych zasadach co szkolenie z Urzędu Pracy. Oni też je dofinansują i wtedy jest dostępne za friko, ale oczywiście podstawowym kryterium jakie należy spełnić jest status bezrobotnego. Podejrzewam, że w opisywanym przez ciebie szkoleniu jest podobnie.

kurs stylizacji paznokci Kraków

13 lis 2011 - 14:55:34

Hej. Ja polecam kursy stylizacji paznokci (manicure i tipsy) w AP Edukacja w Krakowie. Nie dość że warsztaty prowadzą osoby będace profesjonalistami w tej dzidzienie to w dodatku szkoła zapewnia firmowe materiały do nauki. Teraz wybieram się na jednodniowy kurs manicure hybrydowego i liczę na podobny poziom zajęć. Pozdrawiam wszystkich.

kurs stylizacji paznokci Kraków

30 sty 2012 - 19:52:31

Cytat
malaoam
Witam :)

A ja mogę polecić Małopolskie Centrum Szkoleniowe znajdujące się właśnie w Krakowie na ul. Lubicz. Szkolenia prowadzi pani Elena. Bardzo miła i sympatyczna osoba, do tego zawsze uśmiechnięta :) Pierwszy swój kurs robiłam u pani Eleny w 2005 roku - stylizacja i przedłużanie paznokci metodą żelową, natomiast w tym roku, dokładnie w październiku zrobiłam przedłużanie paznokci metodę akrylową - na tipsie i formie. A jeszcze w grudniu wybieram się na kurs wizażu :) Na prawdę warto. Kursy prowadzone są w małych grupkach - 2, 3 osoby. Pani Elena każdemu z osobna poświęca czas. Oczywiście na kursie poznajemy teorię i praktykę, a nie tylko praktykę jak na wielu innych szkoleniach. Ćwiczymy, ćwiczymy i ćwiczymy...do upadłego :) To jest strona internetowa http://www.masternail.pl/ - znajdziesz tutaj wiele potrzebnych informacji i na pewno wybierzesz coś dla siebie :)

Pozdrawiam, Marta...

To chyba jakas kpina byłam na tym kursie i porażka.
Co mnie interesuje historia zycia p. Leny ?
Co mnie obchodzi jak ona zrobiła paznokcie komus tam a ta osoba była zachywcona. były rózne opowiesci nie zwiazane zupelnie z tym czego spodziewałam sie usłyszec na kursie o paznokciach
Teroia wprowadzenie nuda, i chyba umyślnie przedłużała jej czesc zeby pozniej zaoszczedzic na swoich produktach na którcyh pracowałysmy.
2-3 osoby to jakis zart na moim kursie było ok 8 osób. Jak nie 10 Nie pamiętam bo kurs pare lat temu sie odbył.
Ba nawet nie miłam gdzie siedziec. Nie było dla mniejsca!!!
za kurs nie pamietam ile płaciłam ale dzis uwazam ze stanowczo za duzo.
tym bardziej. Na kurs poszłam zupełnie zielona i nie wiele wyniosłam.
cwiczymy cwiczymy cwiczymy ? kolejna żenada
ja nie mogłam dokończyc jednego paznokcia żelowego na kursie z żelu!!!!!
Kiedy robiłam to pierwszy raz cięzko było mi zrobic swojego pierwszego w zyciu paznokcia żelowego tak szybko tak inne dziewczyny. Tylko te dziewczyny robiły juz zele wcześniej i przyjechaly po papier.
Pani Lena oznajmiła że mam zostawic to i przechodzimy dalej bo opzniam cał kurs i nie będzie na mnie czekac bo reszta kursantek jest poszkodowana Poczulam sie straśznie.. Ale czy to professional?
Przy robieniu pierwszego tipsa żelowego nie poświecala mi uwagi wogole.
Zadnej pomocy z jej strony. może poprostu mnie nie polubiła
Wyglądało to tak że caly czas byłam o jedną rzecz ktróa tłumaczy do tyłu.
Kiedy ona tłumaczyła cos nowego ja kończyłam poprzednia rzecz.
Uważam że pieniądze wyrzucone w błoto.
Tez byla akaca z odwolaniem zajec czy przeniesienim godzin nie pamietam to było dawno.


ZDECYDOWANIE NIE POLECAM MASTER PROFESSIONAL

kurs stylizacji paznokci Kraków

01 lut 2012 - 07:31:17

No i właśnie takie problemy zdarzają się przy kiepskich szkołach.
Lepiej po prostu szukać po szkołach renomowanych, z pozytywną opinią. W New-Nails grupy liczą max 4 osób, a na moim szkoleniu było tych osób mniej ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

02 lut 2012 - 12:31:19

10 osób na szkoleniu? I jakie z tego efekty? Raczej żadne hehe
Również byłam w New Nails i u nas grupa liczyła 3 osoby. Przy 10 osobach nie da się czegokolwiek nauczyć - nie wierzę w to.

kurs stylizacji paznokci Kraków

07 lut 2012 - 07:25:01

10 osób i wyobraź sobie, że 2 z nich nie są kumate - szkolenie całkowicie zniszczone bo instruktor musi siedzieć na tymi dwoma i im wszystko mówić. Jeśli gdziekolwiek usłyszycie, że na szkoleniu kosmetycznym było tyle osób to kompletnie nie bierzcie go pod uwagę.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 lut 2012 - 11:34:55

Ja to wiem, ale skąd mają wiedzieć dziewczyny, które idą na takie szkolenie. Zapewne powiedziano im - osób na szkoleniu będzie mało ;-) A jaki efekt? Niestety...

kurs stylizacji paznokci Kraków

09 lut 2012 - 07:19:01

Niestety łatwo jest dać się nabrać, a szczególnie jeśli cena jest niska - dla wielu moich koleżanek to był wyznacznik wyboru szkolenia. Dla mnie nie ;-) Do New Nails trafiłam bazując przede wszystkim na pozytywnych opiniach.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

10 lut 2012 - 13:33:35

Podobnie. Zresztą by wybrać się na szkolenie wcale nawet nie trzeba posiadać dużo kasy. Zobacz - http://www.new-nails.com/szkolenia-z-dofinansowaniem/szkolenia-finansowane-z-urzedow-pracy.html - bezrobotni również mają szansę.

kurs stylizacji paznokci Kraków

13 lut 2012 - 07:16:04

No tak, ale z kasą w UP raczej nie jest zbyt rewelacyjnie. Koleżanka twierdzi, że mają mocno ograniczone budżety. Mimo wszystko lepiej samodzielnie zapracować na szkolenie niż czekać na kasę z UP.

kurs stylizacji paznokci Kraków

03 mar 2012 - 17:55:46

Czesc dziewczyny,
Ja rowniez jestem na etapie poszukiwania dobrego kursu
stylizacji paznokci w krakowie.
Chciala bym sie z wami podzielic moim nie milym
doswiadczeniem, o tuz jakies 2 lata temu ukonczylam juz
kurs przedluzania paznokci metoda zelowa i akrylowa
wlasnie u pani Eleny w master professional na ul.lubicz
i moje wrazenia sa takie same jak u dziewczyny, ktora
umiescila poscik wyzej. Mialo nas byc max 4 w grupie a bylo
nas okolo 8 dziewczyn, wszystkie dziewczyny mialy spore pojeci
o przedluzaniu paznokci (wiadomo dlaczego w galeri u pani Eleny
sa same ladne prace moich pazurkow po egzaminie jakos do galeri
nie dodala a to dlaczego ???hehehe nie byly rewelacyjne ) ja bylam zupelnie zielona na tym kursie nie mialam o niczym pojecia, a pani
Elaena widzac jakie mialam problemy w ciagu tych 4 dni kursu poswiecila mi moze 5min czasu. Po ukonczeniu kursu nie wiele wiece wiedzialam niz przed jego rozpoczeciem i jak zadzwonilam do pani Eleny po porade to mnie zbyla ze nie maczasu na rozmowy.... Po tym okropnym kursie mialm wstret do robienia pazokci przez 2lata nie chcialam nawet slyszec o przedluzaniu paznokci... dopiero teraz zaczelam szukac jakiego dobrego kursiku i sprobuje jescze raz mam nadzieje ze tym razem bede miala wiecej szczescia.Bardzo czesto na roznych forach mozna przeczytac dobre opinie o szkole masterprofessional ale najczesciej jest to sama pani Elena ktora sie rejestruje pod roznymi imonami i wychwala swoja szkole ponad niebiosa
ja wam tylko moge powiedziec bylam tam i NIE POLECAM MASTERPROFESSIONAL!!!!
Najprawdopodobniej wybiore szkolenie w all4nails lub w EF czytalam na innch forach bardzo dobre opinie o tych szkolach a wy jak myslici ktora z nich jest lapsza?

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lip 2012 - 07:38:03

I to jest problem mało znanych szkół. Na szkoleniu w new nails max mają 4 osoby na instruktora. Na moim szkoleniu tych osób było mniej. Ja moją szkołę wybierałam po długich przemyśleniach, ale się udało. Teraz jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

17 lip 2012 - 21:24:53

Niektóre laski piszą nawet o szkoleniach, na których było po 12-15 osób, a instruktorka była jedna. I czego można się wtedy nauczyć? Jednego – jak głupio nie wydawać pieniędzy. Jeśli grupa liczy więcej osób niż 4, to będziecie miały problem z wyniesieniem czegokolwiek z takiego szkolenia.

kurs stylizacji paznokci Kraków

18 lip 2012 - 07:36:50

Wiele osób po prostu nie pyta wcześniej o to, ile osób będzie na szkoleniu bo zwyczajnie o tym zapominają. Później jest problem, narzekanie, krytyka, ale jest zbyt późno. Po prostu pytajcie przed takimi szkoleniami o wszystkie kwestie.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

11 sty 2013 - 07:40:05

A ilość osób na szkoleniu jest jednym z najważniejszych tematów. Nawet jeśli szkolenie jest mega długie i fajne, a osób jest kilkanaście, to nie jesteście w stanie nauczyć się dobrze wykonywać zabiegi, nie poznacie dobrze teorii, nie będzie czasu na pytania. W New Nails nie ma tego problemu, ale generalnie fakt pozostaje faktem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KTO W ZGORZELCU ROBI PAZNOKCIE PRYWATNIE W DOMU