Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

18 lut 2011 - 08:41:57

A czy koniecznie musisz już teraz decydować się na szkolenie? Nie lepiej odłożyć nieco gotówki i iść na naprawdę dobre szkolenie? Po prostu żebyś nie żałowała w przyszłości i nie musiała się wybrać na kolejne szkolenia, tym samym płaciła podwójnie. Mam i taką koleżankę, która właśnie płaciła podwójnie. Dziś mam kolejny dzień szkoleń ;-)

kurs stylizacji paznokci Kraków

10 mar 2011 - 17:49:15

Witam wszystkie użytkowniczki forum, jestem tu nowa:) Chciałabym polecić wszystkim kurs u Pani Elenki w Master Professional w Krakowie. Najpierw robiłam kurs podstawowy - pakiet silver paznokcie żelowe i byłam zachwycona po pierwsze sposobem prowadzenia zajęć i podejściem Pani Elenki. To naprawdę fantastyczna osoba. Przyszłam na kurs i nie miałam zielonego pojęcia o robieniu pazurków (wiedziałam tyle ile sama zobaczyłam jak kosmetyczka zajmowała się moimi), ale tam "zaraziłam się" miłością do pazurków. Po pół roku wróciłam już na cały kurs obejmujący wszystkie techniki i jestem bardzo zadowolona z tego czego tam się nauczyłam. Szczerze polecam wszystkim kursy w Masterku, to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 mar 2011 - 14:11:17

ja słyszałam od znajomej o szkoleniach prowadzonych przez firmę Professionails. no i z tego co słyszałam to szczerze nie polecam. Nie wiem czy to co sie zdażyło na szkoleniu mojej znajomej było nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności, ale zabrakło lakierów!! Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Szkolenie zostało odwołane i teoretycznie przełożone na inny termin, ale nie wiem czy już się odbyło.
A pani prowadząca nawet nikogo nie przeprosiła tylko powiedziała, że z powodu braku lakieru odwołuje szkolenie...
tak więc oceńcie same czy warto płacić tyle kasy za szkolenie i nie mieć pewności, że w ogóle się odbędzie.

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 mar 2011 - 14:14:06

moze warto w innym miescie na taki kurs się udać; )


podbijam, niestety nie pomogę, bo ja zupelnie inne rejony ;))


za to

zapraszam do wątku o wymianach (L,XL,XXL)
http://forum.szafa.pl/36/3066304/wymianki-l-xl-xxl.html

kurs stylizacji paznokci Kraków

27 mar 2011 - 22:16:33

ja również mam złe wrażenia z kursu w professionails, może nie trafiło mi się, że zabrakło kosmetyków, ale notorycznie dostawałyśmy jakiś zaschnięte przez co praca w ogóle nie szła sprawnie. ja nie wiem, za tyle kasy, to mogliby chociaż na tyle się postarać...

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

28 cze 2011 - 10:20:27

hej dziewczyny! :D na http://www.facebook.com/GoWork.kursy można wygrać kurs stylizacji, wystarczy tylko kliknąć lubię to! :D ja już walczę o kurs!

kurs stylizacji paznokci Kraków

28 cze 2011 - 10:24:29

ja nie wiem ale szukam dziewczyn z krakowa http://forum.szafa.pl/4/3829000/mary-kay-krakow.html

kurs stylizacji paznokci Kraków

06 wrz 2011 - 07:28:40

Zdecydowanie polecam warszawskie szkoły stylizacji. Szczególnie New Nails. Przechodziłyśmy tam szkolenie wraz z koleżanką. Było to już ładnych parę miesięcy temu, ale szkolenie zaliczamy do bardzo udanych. Cały program zrealizowany, dobre kosmetyki i co najważniejsze, naprawdę wiele się nauczyłyśmy ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

07 wrz 2011 - 17:36:38

Przy poszukiwaniu szkolenia nie wolno się ograniczać do tylko jednego miasta. Sama mieszkam w średniej wielkości mieście, a jeszcze nigdy nie byłam tam na szkoleniu...

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 wrz 2011 - 07:20:27

Nie jest to żadna tajemnica, ale z drugiej strony nie dziwię się tym laskom, które szukają szkolenia u siebie.
Zawsze jest łatwiej, na miejscu i nie ma dodatkowych kosztów. Korzystając ze szkolenia poza swoim miastem trzeba ponieść koszt miejsc noclegowych, transferów itp. Mimo wszystko uważam, że jednak opłaca się wybrać to miejsce, które posiada najkorzystniejszą ofertę, a nie jest najtańsze.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

09 wrz 2011 - 16:55:45

Ja to wiem, ty to wiesz, ale już inni nie muszą. Znam co najmniej kilka dziewczyn, które szukały szkolenia po kosztach i źle się to dla nich skończyło. Straciły tylko w sposób bezsensowny kasę na kursy prowadzone za grosze przez amatorów. Taka smutna prawda. Oszczędności i szkolenia to kiepskie powiązanie.

kurs stylizacji paznokci Kraków

19 wrz 2011 - 07:24:06

Jakie szkolenia aktualnie uważacie za najbardziej przydatne? Chodzi o coś konkretnego, co podniesie kwalifikacje i można na tym sporo zarobić. Co teraz jest godne uwagi?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

21 wrz 2011 - 20:46:44

Ja uważam, że bardzo przydatna jest znajomość metody okleinowej, czyli reperacja paznokcia. Wciąż wiele moich koleżanek skleja sobie swoje paznokcie za pomocą kleju super glu ;-)

kurs stylizacji paznokci Kraków

22 wrz 2011 - 07:22:04

Ale to już jest na podstawowym kursie w New Nails - http://www.new-nails.com/index.php?p=kursy&s=kurs_tipsy
Ja mam zaliczony wyższy. Jakieś inne tematy są aktualne?

kurs stylizacji paznokci Kraków

22 wrz 2011 - 07:25:00

W gdyni, i gdańsku jest kurs na paznoknie redundowany przez Unie :) dostajesz zaświadczenie o ukonczeniu kursu , oraz papierek na to ze mozesz to wykonycwac. Kosztuje on nie 1000 a 100zł;) bo opłaca wszytko Unia.:) pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piekne pzanokcie..